beetje stom dat mensen er bij een baby al mee bezig zijn met wat 'in' en 'uit' is. Ik doen mijn kleine vent aan wat ik leuk vindt en of dat ouderwets is volgens sommigen zal mijn iet zoveel boeien. Ik vind ook heel veel dingen niet leuk, zoals die berenoortjes, maar heeft niks met ouderwets of niet te maken. En als mensen het wel leuk vinden, moeten ze dat zelf weten.
@silvia111 bij jouw meisje vind ik het wel leuk staan, omdat ze niet kaal is, maar bij de meeste kale baby's vind ik het oer en oer lelijk! Maar het ligt ook aan het koppie, sommige hebben een lekker bekkie en dan vind ik het ook nog wel gaan
Ik vind zo'n haarband echt niet leuk staan, inderdaad net zo'n paasei , Nikes enzo vind ik ook niet leuk en tja, wat kan je er niet leuk aan vinden vroeg iemand, nou, ik vind het gewoon niet zo leuk staan. Zo vind ik spencers vaak ook helemaal niet leuk. Kwestie van smaak. Hier héél veel Winnie the Pooh (Eva vindt het helemaal geweldig dus haar kamer is inmiddels een echte Pooh kamer inclusief door haarzelf uitgezochte gordijnen ). Verder vindt ze Minnie Mouse en Hello Kitty erg leuk en daar heeft ze wat kleren van. Ik vind het ook leuk, ze is nog kind hoor, dus mag het? (volgens sommigen niet dus ). Ik heb zelf trouwens ook Kitty sokken, Eva vindt het geweldig als we hetzelfde aanhebben. En ik heb een Nijntje nachthemd , vindt Eva ook geweldig . Lisa krijgt een Barbapapa setje omdat Eva dat ook geweldig vind. Hahaha wij zijn best wel erg geloof ik maar ik en vooral Eva vindt het allemaal leuk en wat de rest vindt boeit me niet
aliyah dank je! Het is ook zo smaken verschillen ook mn vriend vind het met strikje wat minder maar het is wel de mooiste paasei die ik ooit heb gezien Heb er wel veel zonder strik en dat vind ik altijd wel vlot staan.
@ sylvia hahahaha ik had precies dezelfde haarband voor jayla enne die oren heeft ze ook opgehad alleen had jayla n koeienpak ehehe zag zo lekker knuffelig uit en was lekker warm! nee ik vind voor echt baby's niets in of uit die kunnen alles wel hebben
Dit is mijn lieve paaseitje Ik vind het wel schattig staan hoor. Bekijk bijlage 64269 Verder vind ik alle disney of andere plaatjes van bekende figuurtjes op kleding niet leuk. Gouden kettingen en zegelringetjes zou ik echt nooit doen, maar ja smaken verschillen gelukkig. En kinderen die al dik twee jaar zijn en buiten nog met een speen in hun mond lopen en met die speen in hun mond verkeerd leren praten. Snap dat echt niet. Wat echt heel erg is, is sexy kleding voor baby's of peuters.
Oh sorry maar wat een verschrikkelijke haarbanden haha. En ik snap het al helemaal niet als er amper haar op het koppie zit, dat ziet er toch helemaal niet uit? Maargoed, that's my humble opinion.
Ik heb hard moeten lachen om dit topic!! Ik vind die haarbanden schattig staan bij allebei! Ik vind alles leuk wat schijnbaar niet meer hip is. Jah ook die kanten sokjes die ik zelf vroeger had, daarom vind ik het juist zo leuk!!
Ik ga niet echt met de mode mee maar wat ik echt afschuwelijk vind is grijs, en dat soort depressieve tinten in babykleding. Een combi kan ik nog mee leven (weleens een lichtgrijs broekje gehad) Maar soms zie ik dingen.... een bruin iets met grijs erbij ofzo, blergh. Lekker vrolijk maar niet heus Ik hou van knalkleuren, vooral harde kleuren staan mijn dochter mooi. Hello Kitty, maar wel 1 kledingstuk per keer en niet elke dag. En spijkerbroekjes (skinny!!) maar ik kies dan wel de hele soepele stof hoor anders vind ik het ook niets.
Vind het wel erg grappig om te lezen wat men wel en niet vindt kunnen. Ik hou ook niet van pakes of broeken waar de voeten bijaan zitten. Voor mij ook geen bere-oren, spencers (erg hoog balletjesgehalte), maar het is bij mij niet tijdsgebonden. Voor mij ook geen winnie de poeh, vind ik helemaal niks. Ik ga meestal voor de lekker-zit-kleding. Spijkerbroekjes worden uitvoerig op soepelheid getest. Moet wel zeggen dat ik ook wel een bloesje heb dat misschien iets minder comfy zit dan een t-shirt lange mouw, maar die was gewoon heel leuk en mijn zoontje kan nog steeds lekker bewegen.
whaaaaaaaaaa jij zelf sokken met kitty erop en nijntje nachthemd!!!!!! niet gek kijken als je man wegloopt he
haha wat een lol hier en wat een verschillende meningen!! voordat jade geboren was was ik echt ANTI nijntje had echt de schurft aan dat konijn!!jaja nu vindt die kleine dame nijntje knuffel helemaal geweldig en owowow zodra ik begin te zingen nijjjjjntjeee een lief klein konijntje krijg ik een smile van oor tot oor....(is denk ik mijn straf dat ik nijntje altijd zo beledigd heb haha)maar zo zie je maar....je kind kan helemaal weg zijn van dingen die jij niet leuk vindt en zie ben jij dan om t tegen te houden..............!! maar wel heel leuk om hier de verschillen te horen!!ik was trouwen ook helemaal niet van de haarbandjes....en nu..tja tis gewoon echt een haarband meisje ze heeft een flinke bos...en t staat r enig terwijl ik altijd zei neeeuuuj geen haarbandjes haha!!
Hmmmmm, wat ik niet vind kunnen? Moeilijk hoor, maar hier komt ie dan: - oorbellen (bij jongens en meisjes) - Disney kleertjes Verder weet ik het echt niet. Maar ja, jullie vinden mijn keuzes ook niet leuk geloof ik. Zo droeg mijn dochter al in maat 15 Nikes en hele stoere lerenlaarsjes met bont er in (nep bont). Nu draagt ze Puma's MAAR daarnaast ook ballerina's van Shoesme. Ik ben eigenlijk wel een beetje merkenfreak (Niet de hele dure hoor, maar Mexx, babybarb e.d.), maar heb ook hema ed voor de kleine. BabyBarb vind ik geweldig voor een meid, maar dat valt dus ook niet bij iedereen in de smaak .
Weet je wat hij denkt: je doet je best maar! Zolang ik niet op straat met Nijntje t-shirts loop of een 2 persoons dekbedovertrek van Kitty koop Leven en laten leven , ook in een relatie Ik vind het wel heel relaxed hoe iedereen reageert in dit topic trouwens
MVLiam en bedankt! Vind een naam toch anders dan kleren... kan toch kwetsend over komen, maar das mijn mening!
Debke zoals je las ging t in dit topic heel leuk, laat dat dan ook zo! Het is haar persoonlijke mening, misschien vind jij Liam ook wel 10x niks... Boeiend
Nee dat klopt...maar kleren enz vind ik wat anders dan een naam. Kom niet om ruzie te maken...maar vind zoiets gewoon niet zo leuk das alles!