Al heeft onze kleine (nog) geen eigen kamer wil ik hem toch showen! Ons huis staat te koop (2 kamer app met tuin) en hebben we dus maar 1 slaapkamer, en moet de kleine voorlopig bij ons op de slaapkamer, of het huis moet ineens in een sneltrein verkocht worden Bekijk bijlage 62688
big wish de tekst hebben we van internet en de vleugels heb ik zelf gemaakt die heb ik weer van een engel zeg maar ..dit zijn geen plakkers maar geschilderd ..
Wij zijn begonnen, het is nog niet klaar, maar alvast een klein voorproefje (als het lukt) Nog een keer proberen dus Foto is een beetje schuin genomen, maar dit is dus 1 muur, de rest van de kamer zla nog even moeten wachten
Morgen ga ik ook eens foto's plaatsen! Een weetje/tipje trouwens... mobiels zijn zelden rustgevend voor babies maar geven juist prikkels af. Een mobiel in bed is dus meestal niet zo'n goed idee. Beter kun je een mobiel aan de box hangen als je juist graag wilt dat je kindje nog even wakker blijft!
De gordijnen/vitrage blijken te lang helaas dus daar niet op letten verder moet ik het nog aankleden met rode accessoires erbij.
@esthers: Wat een superleuk kamertje zeg! Lekker fris en vrolijk, vind het behang ook heel erg leuk!!
Het behang is van het merk Lief !! Hier zie je het behang van dichtbij, het is nu ook in de aanbieding bij de Karwei !!(22,??euro)Scheelt een hoop geld!!! Dit is de Webshop lief! behang online inspiratieboek
Erg leuk! Ik heb meteen even gekeken! Ik hou het in gedachten voor als wij aan het kamertje gaan beginnen