Het gekke is: ik wen er wel aan, ik was meer in spanning toen ik de 30 dagen naderde en mijzelf had voorgenomen om te gaan testen, nu "leeft" het veel minder... dat is heel gek... ik heb me er bij neergelegd dat ik "maar" moet wachten.... baal baal, maarja, meer kan ik toch niet doen.... Heb mijn banner maar aangepast naar 60 dagen, k weet het anders ook niet, hahaha
De hele maand ben ik er niet zo erg mee bezig geweest, maar nu wel! Nu de spannende tijd er weer aan zit te komen denk ik er steeds aan.
hallo allemaal, ik had mijn banner op 29 dagen gezet om mezelf een beetje voor de gek te houden. was vorige maand ziek en wasinderdaad een dag later door de koorts. dus eigenlijk vandaag nod. maar tot nu toe nog niks. heb gewacht met naar de winkel gaan tot nu. nou is de drogisterij dicht en kan ik geen test meer halen. hahahhahahha nu moet ik wel wachten tot maandag. maar ik heb wel knallende koppijn en buikpijn dus ik denk dat ik die test niet nodig zal hebben. za ja dan is het een wonder....... groetjes en succes iedereen
Mijn NOD blijkt eerder te zijn geweest dan ik dacht en ik hoor nu eigenlijk hier thuis, maar omdat ik vanmorgen positief heb getest ga ik als eerste naar de November mama's ! Ik zal wat hormoontjes rond strooien hier... Komen jullie me snel gezelschap houden in november, is zo eenzaam daar..
Dat had ik ook: ik was er nog helemaal niet mee bezig - 'is nog heeel veeel nachtjes slapen' - totdat ik woensdagochtend een beetje rozeverlies had! Kaboing! TILT! En tot op dit moment druk aan 't broekgluren, maar nog steeds geen teken van 'antipassie' (nieuw woord voor ongi!) Zelfs geen migraine, spetterpoep en sjachareinigheid gehad!
YIPPIEEEEE! Als jij het zegt, hoef ik niet meer te testen, he? Voel nog 'es? Wordt 't een jongentje of een meisje? Ik ga meteen mijn baas mailen, zwangerschapsverlof aanvragen. ... Zo, gepiept!
hahahah, zeg jollie wat voel je bij mij aan je water? hahahhahah scheeltme weer een test en onnodig broekgluren. ik denk dat bij mij mijn cyclus toch van een jaar 28 naar nu 29 dagen is gegaan. dacht vorige maand dat het zou komen doordat ik koorts had gehad op mijn nod, maar nu is er ook nog niks. morgen zullen ze er wel zijn. ik heb namelijk wel hoofdpijn en een rare buikpijn al dagen. heidi ik hoop het voor je, zie je ook regelmatig voor bij komen overal dus volg je wel een beetje. spannend die dagen altijd weer he. ik ben net expres pas na 5 uur naar de albert heijn gegaan zodat ik niet meer naar de drogisterij kon. nu moet ik wel geduld hebben tot maandag hahahahhaah. kost zo veel geld he al die testen. groetjesssssssss
Heb een ovaluatie test gekocht omdat mijn cyclus heel onregelmatig is als ik gestopt ben met de pil en omdat ik wilde weten of mijn eisrong nu wel of niet was geweest van de week, wat denk je vanochtend na twee dagen krijg ik volgens mij een positief resultaat. Maar lees nu de bijsluiter dat de lijn even donker moet zijn, had dat vanochtend om 6 uur niet zo in de gaten, las dat nu pas in de bijsluiter ik dacht dat een lichte lijn ook goed was. Volgens mij was hij even donker. De test geeft je LH-Piek aan (hormoon) die verschijnend 24 a 36 uur voor de eisprong de andere dagen van testen verscheen er niets. Zie morgen maar weer verder test gewoon voor de zekerheid nog een keer.We hebben in iedergeval wel geklusd. Normaal zou ik zo'n test niet doen maar met een onregelmatige cyclus is het wel handig groetjes koedie
Uhm ik geef geen garantie Nee is allemaal flauwekul... ik hoop natuurlijk dat jullie snel een mooie positieve test in handen mogen hebben! Ik duim voor jullie... ze zeggen he geen bloed geeft moed en misschien straks ook een mooie streep!
Ben net ff na de wc gegaan en ik heb nog ns gevoeld en het wordt eeen... Jaja jongetje? En bij peske voel ik positieve fibraties... Zo deze consult was gratis de volgende wordt betalen