Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Ik was bevriend met zijn zus, kende hem toen vaag. Leerde hem pas echt kennen toen ik met zijn zus naar de bioscoop ging en hij en een vriend er opeens ook bij waren.. Was het liefde op het eerste gezicht? Van mijn kant niet. Van zijn kant wel. Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Een paar maanden vaag en de avond dat we naar de bioscoop gingen was 't 'aan'. Wie vroeg er "verkering"? Niemand, ik werd de dag na onze eerste zoen de vriendin van * genoemd. Heb het maar beaamd Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja heel gelukkig!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Hij was de beste vriend van de vriend van mijn beste vriendin. Die twee zijn inmiddels uit elkaar... Was het liefde op het eerste gezicht? Voor hem wel, voor mij niet Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? 2,5 jaar, we zagen elkaar regelmatig op stap en via mijn vriendin Wie vroeg er "verkering"? Hij, met oud en nieuw bleven we met zijn tweeen over en toen vroeg hij of hij me mocht zoenen, aaaaah Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja, na de nodige ups en downs al 12,5 jaar gelukkig samen met een zoontje van 5 en de tweede op komst
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? -waren altijd al vrienden Was het liefde op het eerste gezicht? -niet dus, in het begin vonden wij elkaar niet leuk op die manier Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? -4 jaar Wie vroeg er "verkering"? -haha er is niks gevraagd Zijn jullie nog steeds gelukkig? -kan me geen leven voorstellen zonder mijn vriend, wij houden ontzettend veel van elkaar en we zijn echt beste maatjes!!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? In discotheek de Hoeve in Groesbeek ..eerst oogcontact en kort praatje..later die nacht kwam ik hem weer tegen in een dicotheek in Kleef (duitsland)....de eerste kus kwam pas die week daarop ... Was het liefde op het eerste gezicht? Ja eigenlijk wel..maar had net een heftige relatie achter de rug..en had me voorgenomen voorlopig gelukkig single te blijven... Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Eigenlijk na een week...kon het niet helpen.. Wie vroeg er "verkering"? Tja...echt vragen doe je volgens mij niet meer op die leeftijd...het voelde goed, en hadden allebei zoiets van "met jou wil ik oud worden!! Zijn jullie nog steeds gelukkig? Jazeker...na 17 jaar, 3 kinderen ..nog intens gelukkig en vlinders in mijn buik... Hij is mijn man, maatje,minnaar en mijn allerbeste vriend
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Via vrienden. Was het liefde op het eerste gezicht? Voor hem wel, toen hij interesse ging tonen was ik ook om! Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Uhm een paar weken... Wie vroeg er "verkering"? Zijn nichtje hahahaha! Ze vroeg of er al verkering was en of ik dat anders wilde ...Mijn antwoord was ja. Zijn jullie nog steeds gelukkig? We zijn supergelukkig en eigenlijk groeit dat gevoel nog steeds elke dag!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Via Internet Was het liefde op het eerste gezicht? Ja echt wel! Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? ongeveer na een maand of 5. Wie vroeg er "verkering"? Hu tja, niet echt gevraagd, is gewoon vanzelf gegaan Zijn jullie nog steeds gelukkig? SUPERGELUKKIG!!! We verwachten over 2 maandjes ons eerste kindje! En zijn in Juli 3 jaar saampies!! Wil hem nooit meer kwijt!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Via internet Was het liefde op het eerste gezicht? Op de cam ''JA'' toen wel elkaar voor het eerst ''ECHT'' zagen was het zeker weten liefde op het eerste gezicht! Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Ongeveer een jaar. Wie vroeg er "verkering"? We hebben elkaar niet gevraagd het is zo gegroeid. Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja helemaal! Tuurlijk hebben wij wel onze probleempjes omdat er 20 jaar tussen ons zit. Maar ik zou niet meer anders willen!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Op het werk. Was het liefde op het eerste gezicht? Bij mij wel Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? een 3 maand Wie vroeg er "verkering"? toen ik op hem lag in bed heb ik gevraagd: laten we het eens proberen Zijn jullie nog steeds gelukkig? jazeker
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Hij werkte bij mijn vader aan boord waar ik altijd meeging als ik vakantie had(zat nog op school). Was het liefde op het eerste gezicht? Ik was op dat moment 14 en hij 19. Ik vond hem erg leuk maar het leeftijdsverschil was op dat moment te groot. Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? 2 jaar. Toen ik 16 was ging ik steeds bij hem langs en vroeg hij me op dates waardoor het contact weer is gekomen en van het 1 kwam het ander. Wie vroeg er "verkering"? Ik zat achterop bij hem op de fiets toen hij me thuis bracht en toen zei hij opeens: "zullen we het eens proberen?" Ja dus! Zijn jullie nog steeds gelukkig? Na 5,5 jaar relatie en nu ons eerste kindje zijn we zeker erg gelukkig!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Toen ik tijdens mijn studie een avondbaantje bij de PTT had. Ik sorteerde post op postcode en hij haalde het er weer uit. Was het liefde op het eerste gezicht? Nee, het klikte wel meteen. Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Een paar maanden. Wie vroeg er "verkering"? Mijn man zegt altijd dat ik hem "versierd" heb... letterlijk in een nachtclub met zo´n draadje van een glittergordijn die ik eraf gerukt had. Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja.
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? via een buurmeisje, hij was haar ex Was het liefde op het eerste gezicht? nee, ik heb ooit in een dronken bui met hem gezoend, en wist dat nog vaag. Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? 2 weken Wie vroeg er "verkering"? niemand, na dat ik bij hem ben blijven slapen was het aan. Zijn jullie nog steeds gelukkig? ondanks dat we na 1 maand al samen woonde zijn we nog steeds super happy met elkaar.
Wij al na 1 week soort van dan tenminste, schoonmams was zo jaloers dat manlief kon kiezen.. of thuis wonen...en geen vriendin, of vriendin en andere plek zoeken.... manlief is dus bij mij en mijn ouders gaan wonen na 4 maand hebben we ons eigen huisje gekocht
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Met Carnaval in de kroeg via een vriendin die verkering had met een kameraad van William. Was het liefde op het eerste gezicht? Ja, toen ik de kroeg in ben komen lopen heeft william gezegd; met haar wordt ik oud. We hadden toen nog geen woord gewisseld haha! Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? uuh niet dus, ik lag in scheiding en William is voor mij gescheiden. In febr. hebben we elkaar leren kennen en in april was het serieus. Wie vroeg er "verkering"? niemand dus...het was er gewoon Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja, absoluut! Toen we verkering kregen riepen we beiden dat we nooit meer gingen trouwen en geen kinderen wouden. Nu, 3 jaar later zijn de twins er en zijn we getrouwd. En hebben we beiden het besef dat ons leventje zo helemaal af en compleet is!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? ik ging met een goede vriendin op stap naar zak in duitsland en een goede vriend van haar kwam met nog een jongen (mijn vent nu dus) Was het liefde op het eerste gezicht? ( ja en nee) Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? haha 1.5 week ongeveer Wie vroeg er "verkering"? nou het was meer via msn dus ik zij hebben we nou iets met elkaar of niet waarop hij natuurlijk vol mondig ja zij Zijn jullie nog steeds gelukkig? heel gelukkig we hebben een huisje beestje we zijn respect vol naar elkaar bijna nooit ruzzie 1 keer in de maand ofzo verder zijn we bezig met een eigen bedrijf
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? -School Was het liefde op het eerste gezicht? -Absoluut Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? - 1 maand Wie vroeg er "verkering"? -Hij natuurlijk Zijn jullie nog steeds gelukkig? -Ja heeeeeel Gelukkig
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? ik was via een nederlands uitzendbureau terecht gekomen in schotland voor een baan, en ik zat daar 2 dagen in een bed & breakfast, toen er in de B&B naast me een nieuwe lading nederlanders aan kwam, om ook in schotland te werken. en daar zat mijn vriend tussen. daarna met uitgaan elkaar wat beter leren kennen, en telefoonnummers uitgewisseld. Was het liefde op het eerste gezicht? ja! Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? hij is op 25 nov aangekomen, en vanaf 8 dec zijn we echt samen. Wie vroeg er "verkering"? niemand eigenlijk. ging vanzelf. Zijn jullie nog steeds gelukkig? lange tijd veel geruzie en gestress gehad, maar het begint weer veel meer te komen. zit denk op mijn volgende roze wolk, ben weer helemaal verliefd op hem
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? In de Sneekweek. Hij heeft me echt gestalkt zo graag wilde hij me veroveren. Was het liefde op het eerste gezicht? Ja ik denk het wel Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? 2 weken Wie vroeg er "verkering"? Geen idee hoe je dat moet zien. Het was gewoon zo. Zijn jullie nog steeds gelukkig? Ja heel erg. Nog steeds verliefd zelfs na 10 jaar. De leukste man die ik me ooit kon wensen.
Leuk om te weten van elkaar? Vullen jullie het vragenlijstje in? Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? We kennen el;kaar van de ijsbaan. Hij kwam altijd trainen, als ik achter de kassa aan het erk was. En ik werkte met zijn beste vriend Was het liefde op het eerste gezicht? Nee want het leek iets onmogelijks. Ik was 16 toen ik hem leerde kennen en super sexy vond, maar hij was 38 (dat wist ik overigens niet ik dacht 10 jaar jonger ) En we zijn pas toen ik 20 was echt met elkaar in contact gekomen. Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? We kenden elkaar dus 4 jaar, tenminste toen wisten we van elkaar wie we waren. en het begon echt na een maand of 3. Wie vroeg er "verkering"? Hebben we niet gevraagd. We gingen eerst eens een paar keer wat drinken samen, daarna was het eigenlijk alleen voor fun. En toen hij weg ging bij z'n vriendin, waren we samen. Zijn jullie nog steeds gelukkig? Nu 3 jaar later zijn we dolgelukkig met 2 schatten van kinderen.
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Via mijn nicht haar toenmalige vriend. Ik logeerde een weekend bij mijn nicht.. ik zat in een nare tijd en kon wel wat afleiding gebruiken. Eenmaal daar, kwam mijn vriend toevallig langs (hij was een kameraad van mijn nicht haar vriend). En achteraf bleek dat mijn nicht al wat info aan mijn vriend had gegeven aangezien zij vond dat wij wel goed bij elkaar pasten. Mail uitgewisseld... zo is het langzamerhand op gang gekomen. Was het liefde op het eerste gezicht? Euhm.. nee zeker niet!! (niet van mijn kant). Vond het maar een rare vent . Pas na vele msn gesprekken begon ik hem interessant te vinden. Ik leerde zijn innerlijk goed kennen en begon steeds meer weg te zwijmelen Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Ongeveer 1 jaar... Wie vroeg er "verkering"? Verkering is er niet echt gevraagd.. vanaf de dag van onze eerste echte kus hebben wij een relatie. Zijn jullie nog steeds gelukkig? Hebben nu zo'n 6 jaar een relatie en nog steeds onwijs gelukkig!!
Hoe heb jij je vriend of man leren kennen? Via een vriendin. Het was net uit met mijn ex en ging een weekendje stappen met haar. Toen zijn we even naar hem toe gegaan, gewoon voor het gezellig. Was het liefde op het eerste gezicht? Zeer zeker niet, van zijn kant wel ( kreeg ik te horen ) maar van mijn kant niet. Ik vond het maar een vreemd kereltje hihi Hoelang kenden jullie elkaar voordat er een relatie begon? Uhh een half jaartje ofzo denk ik. Wie vroeg er "verkering"? Niemand, is gewoon zo gegaan. Hij dumpte zijn vriendin en vanaf die dag hadden wij wat. Zijn jullie nog steeds gelukkig? We zijn alweer bijna een jaar getrouwd en zielsgelukkig samen.