luna86 ik vind je buik helemaal niet zo lelijk hoor! Je bent pas 2 maanden geleden bevallen en dan heb je dit over! Ik vind het best netjes als je ziet hoe groot je buik voor de bevalling was (foto). En met een beetje sporten heb je die rest ook zo weg! De kleur van de Striae vervagen nog dus ik denk dat je best tevreden mag zijn hoor! Ja en verder zie ik allemaal mooie strakke buikjes! Ik ben ook wel tevreden met mijn buik na 3 kinderen! Klein buikje nog over zie je vooral als ik gaat zitten maarja dat is huid..
Die striae trekt bij mij eigenlijk best snel weg, in het begin was het vuurrood, en nu begint het al echt bij te kleuren! Mijn buik was meteen al kleiner dan voor de bevalling, ik kwam er 8 kilo lichter uit dan ik er aan begon Maar ik heb geen na foto's.
Isademi: Wow wat een mooie foto's in je album zeg! Wat ontzettend gaaf gedaan. Dit ga ik onthouden voor mijn volgende zwangerschap. Ik zag af en toe al wat foto's voorbij komen op de site, mooie buik hoor! Sylvia: Thanks!
Ik zal denk ik erg boos worden denk ik als ik zo een vriend zou hebben. Klagen over je buik kan toch niet mensen jullie kindje heeft daarin gezeten hoor en dat kan zorgen voor een wat dikker buikje nou en. Maar hij moet er niet over gaan klagen hoor . Mijn vriend weet dat ik niet blij ben met mijn buik onze baby was erg groot dus hele grote buik met veel rode strepen maar ja het word vanzelf wel wat minder maar nog nooit heeft hij er wat van gezegd. Zo kwetst hij je toch en dan ook nog na het verhaal van die schele bakker bij jullie. Vind het erg naar voor je. sorry moest even reageren ik kan er niet zo goed tegen als vriendlief zo zou reageren.
ik vind dat ook niet zo leuk, kijk mijn man heeft er respect voor als ik er mee zou zitten maar hij vind me mooi no matter what.. zoiezo hebben onze kids erin gezeten dat alleen maakt het al mooi voor hem.. het idee dat in mijn lichaam onze kindjes zijn gegroeid vind ie prachtig! Onze eerste was 4160 gram met 38 weken (die is met inleiding gehaald) anders ging hij over de 10 pond makkelijk heen.. De tweede was "maar" 3900 gram met 39 weken, dus ja ik krijg ook geen kleintjes, ik was bij de eerste 150! cm rond!! (ter hoogte van mijn navel) dat gaat niet zo 1,2,3 terug (nou ja misschien bij sommige maar bij meeste niet... Als je man je niet mooi vind snap ik dat je daar erg mee zit, dat lijkt mij ook heel erg want hij zou onvoorwaardelijk je mooi moeten vinden (vind ik) Maar goed als mijn man er wat van zou zeggen zou ik zeggen dat zijn eigen reet ook een maatje kleiner kan mijn man is met me getrouwd op mijn dikst (maatje 52) en heb nu weer maatje 42 daar geniet hij natuurlijk wel van maar dat komt meer om HOE ik het draag nu (trotser, strakkere, sexy kleding e.d.)
Grappig, mijn man vind mijn billen juist sexy in vergelijking met tijdens/voor de zwangerschap. Nu heb ik ook amper striae dus dat scheelt. Je moet zoeken naar wat voor jou fijn is. Ik zit redelijk goed in mn vel, ook al wil ik nog 8 kilo afvallen en mn oude broeken weer aan.
Ik heb even in je album gespiekt Isademi, maar tjonge idd flinke buik!!! Ik had bij de eerste een beste buik, maar niet extreem. Maar bij de 2e. Ik ben er nog steeds zelf van onder de indruk hahaha. Ik weet niet hoe je precies die foto's plaatst in het album. (was me bij de oude album versie wel gelukt) ik zal het eens proberen. Mijn oudste was 4850 gram bij 41+1 weken en de jongste 4310 gram bij 39 weken. (bij de 2e was mijn buik juist groter, maar hij was kleiner)
@isademi, heb net ook even in je album gekeken en wat een prachtige buik. het is echt een buik. vind dat je voor de rest helemaal niet zwaar bent (of lijkt) mag ik vragen of je buik vanaf 12-15-17 weken al strakker was? zo ziet hij er wel uit. ik ben nu 16weken en mijn buik 'lijkt' al redelijk, maar het is nog best zacht (en flubber) @desireeb: hier ook vriend die graag zou willen dat ik afval. na mijn mk ben ik afgevallen (iets van 6kilo) op zich geef ik er zelf niet zo heel veel om, al zou ik graag iets slanker zijn, maar ik snoep te graag (en dan vooral chips) wil wel proberen om na mijn bevalling weer gewoon af te vallen. mijn kilo's na mijn eerste zwangerschap waren er ook allemaal terug af (iets van 15-20kilo aangekomen, ben gestopt met wegen op 99kilo) en weeg nu ook minder dat dat ik 16weken van leah zwanger was. en zoals je zegt: het is een huisje, er hebben al 2kindjes in gewoond/geleefd/gegroeid. dat maakt het wel specialer
ook al flinke kids mij hebben ze hiervoor ingeleid, ik had bij de eerste een totaalruptuur (nou ja op 1 hechting na pfff) zeer pijnlijk.. ik vind 8,5 meer dan zat LOL!!
Was eigenlijk hetzelfde als bij de eerste bij 8 weken nog een beetje zacht maar bij 10 weken was ie al gewoon echt bol (geen rol zeg maar ) met 10 weken bij de tweede is ie ongeveer net zo groot als als 15 weken bij de eerste (die staan op mijn site www.martin-isabel.nl ) daar heb ik alle twee de zwangerschappen helemaal opstaan ook met de VK kaart ingevuld van Miley (fundushoogte) En toch was mijn buik veeeeel kleiner als bij de eerste (daar was ie 150 m en bij de tweede "maar" 120 of 125 ergens... in elk geval stukken minder!
@isademi, heb net de foto's bekeken en vind het een mooie buik. het is echt alleen buik maar wel een grote. en heb je trouwfoto's bekeken en dat je daar maat 52 hebt zie je echt niet!! (dat dacht ik te lezen?) mijn buik is ook niet echt een rol, maar hij is wel nog redelijk zacht
jep maatje 50/52 heb ik daar, maar ben gelukkig 183 cm dus dat scheelt (dan kan je wat meer hebben zonder heel snel dik te lijken) bij de eerste was ik veel aangekomen maar bij de tweede alleen maar afgevallen en ja allebei veel naar voren gedragen... Kijk deze foto is van vandaag een heel verschil
je ziet er goed uit het verschil zie je zeker je lengte scheelt inderdaad erg veel. ik ben 1.59 haha. heb ook wel al eens gezegd: ik ben niet te dik, ik ben te klein
Dankjewel, ja afvallen gaat goed, ik ben nu weer aan het opbouwen om stabiel te blijven zeg maar... ik hoef niet veel meer af te vallen dus dat mag wat langzamer...
Super knap, echt! Wat moet dat heerlijk zijn om zo de zomer in te gaan! Ik ben nog wel even bezig.. Ben de laatste weken behoorlijk de mist in gegaan. Maargoed, het zallll me lukken!
Ik heb ook je foto;s bekeken, flinke buik zeg!! Knap dat je nu alweer zo slank bent!! Het is me eindelijk gelukt om mijn foto;s in het album te plaatsen, dus zou zeggen voor wie nieuwsgierig is naar mijn behoorlijke toeter...ga maar kijken
Geen lullig buikkie idd. Weten jullie trouwens of je foto's beschermd staan hier?? Ik zag een url code eronder of kan alleen ik die zien??
WOW flinke buik, jij draagt je baby echt helemaal buiten je lichaam zeg zo naar voren gaat ie!! erg mooi maar zal wel; eens pittig zijn geweest, ook lastig qua kleding, op den duur moest ik ook zwangerschapskleding gaan vermaken dat zal jij zeker wel hebben gemoeten (behalve jurkjes e.d. heb het meer over broeken..)