November 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door babyproject, 20 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Line77

    Line77 Bekend lid

    20 okt 2008
    582
    0
    0
    Vanmorgen naar de gynaecoloog geweest, mooi kindje gezien en hartslag gehoord. Het gaat allemaal prima. Heerlijk. Ik heb met hem afgesproken dat ik nu om en om naar hem en naar de klinisch verloskundige ga.
    Nu dus over 4 weken naar de verloskundige, daarna weer naar de gyn en tussendoor de 20 weken echo.

    Ik heb nee gezegd tegen de nekplooimeting. We hebben zolang op dit kindje gewacht, het is welkom in welke vorm het ook komt.
    En als de nekplooimeting niet goed is, dan volgt een vruchtwaterpunctie die niet zonder gevaar is. Dat is een risico wat ik nooit zou willen lopen.
     
  2. Kitty2

    Kitty2 Bekend lid

    27 dec 2007
    622
    0
    0
    Nederland
    Liesje; gefeliciteerd met je goede echo!
     
  3. luukske

    luukske VIP lid

    5 sep 2008
    6.682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    @liesje, gefeliciteerd met een mooie echo!!!

    @mercedes, hopeljk worden de klachten minder....
     
  4. carlo1987

    carlo1987 Fanatiek lid

    9 feb 2010
    1.043
    0
    0
    verzorging
    nijmegen
    @liesje, gefeliciteerd. gelukkig heb je nu weer zekerheid.

    @grietje, wat verschrikkelijk. gecondoleerd. weet niet of je al een echo hebt laten maken maar waarom maak je niet een kopie van je echofoto en leg die bij je opa in de kist. op die manier zal die toch weten dat jullie een kindje verwachten. en zal die ook over jullie waken.
     
  5. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    woon in wemeldinge.. komt de koningin en het is hier superstreng nu... donderdagmiddag vanaf 12.00 uur kom je t dorp niet meer in en tot die tijd is het ook een hele opgave omdat het heel druk is met mensen die vtv al komen kijken hoe mooi we alles versierd hebben in het hele dorp..
    + is ook heeeeel druk met parkeerders, kunnen we straks onze eigen auto niet eens meer kwijt in eigen straat.
     
  6. luukske

    luukske VIP lid

    5 sep 2008
    6.682
    0
    0
    verpleegkundige
    limburg
    @carlo, wat een mooi idee met de foto van de echo....

    heb zelf bij onze zoon 1 van zijn doopnamen naar mij pa genoemd, die was toen al ziek(zware hersenbloeding, dus een beetje als eerbetoon.
    weet nog niet wat ik met deze spruit ga doen, mijn zus en schoonbroer worden peter en meter, maar wil de naam van mij pa hier ook in de doopnamen gebruiken....
     
  7. lot23

    lot23 VIP lid

    13 aug 2006
    6.130
    0
    0
    gelderland
    Wendy sorry haalde het even door elkaar!

    grietje gecondoleerd!

    Dames met mooie echo's super!
     
  8. mercedes

    mercedes Fanatiek lid

    8 nov 2005
    1.608
    0
    0
    ergens in Limburg
    @Carlo,dat van die foto vind ik een heel goed idee. Bij mijn vader hebben we toen ook foto's "meegegeven".

    @Luukske,ik hoop ook dat het snel iets beter word,die misselijkheid is ook niks,was er net aan gewend dat ik niet misselijk was van de zwangeerschap.
     
  9. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    24 sep 2009
    1.617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    goed zo meid! geniet ervan!
     
  10. flappie00

    flappie00 Bekend lid

    28 dec 2009
    788
    0
    0
    verkoopmedewerkster
    gefeli liesje

    @afvallen hier 1 kilo afgevallen

    hoe is het met de rest
     
  11. Kitty2

    Kitty2 Bekend lid

    27 dec 2007
    622
    0
    0
    Nederland
    Oh nou lekker is dat.. Zal dit keer wel niks mis gaan denk ik, nu is er zoveel beveiliging.
     
  12. Tjilpje

    Tjilpje Fanatiek lid

    3 mrt 2010
    1.950
    0
    0
    NULL
    NULL
    Phoe hoi allemaal:D

    Heb net een klein stukje teruggelezen dus heb vast heel veel gemist.

    Hier gaat het zijn gangetje op vermoeidheid na nergens last van gelukkig. Donderdag mag ik weer voor een echo daar heb ik erg veel zin in.;)

    Wij hebben de test niet laten doen een kindje met down zou hier welkom zijn.

    Het is ons derde kindje en ook echt de laatste. Ben al gezegend met twee mooie dochters maar mijn gevoel bleef zeggen er zit nog ergens 1tje op ons te wachten;)

    Mijn beide dochters gaan komende donderdag mee baby gluren ben heel benieuwd:D de jongste zou graag een zusje willen de oudste maakt het niet uit, maar haar vader gunt ze wel een jongetje;) Als het aan mij ligt komt er weer een meisje heb er immers al twee??

    Ik ben al drie kilo aangekomen en heb al een beste buik. Normaal heb ik maatje 36 en platte buik dus verbergen kan echt niet meer:$ niemand trapt erin en zie veel mensen stiekum naar mijn buik kijken met een blik zal het wel of zal het niet?? erg leuk
     
  13. Fem

    Fem VIP lid

    28 dec 2006
    5.292
    1
    0
    Sr. Accountmanager
    Capelle ad IJssel
    Ha meiden,

    Ben ik ook weer eens....

    Grietje, gecondoleerd, zal niet makkelijk zijn. Sterkte....

    Vernoemen: Mijn vader is afgelopen september overleden en ukkie krijgt een tweede naam vernoemd naar mijn vader, vind ik zelf heel fijn en manlief vind het prima.

    Hier wel een nekplooimeting, a.s. donderdag.. ben benieuwd.

    Verder ben ik enorm ziek, heel erg verkouden, heel erg spierpijn, moe, misselijk en gewoon algeheel... nouja, belabberd. Voel me enorm schuldig dat ik ff niet meeklets maar ik kan de energie even niet opbrengen, sorry hiervoor, ik wil wel heel graag maar kan het even niet opbrengen :(, sorry meiden... hopelijk mag ik me later weer een beetje bijvoegen en anders lees ik wel vanaf de zijlijn. Hopelijk voel ik me snel beter.

    xxx van mij
     
  14. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    24 sep 2009
    1.617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    Beterschap!
     
  15. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    24 sep 2009
    1.617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    @vernoemen mijn schoonbroertje is 6 nov. 2006 overleden op 16jarige leeftijd.
    we willen zijn naam(michael) heel graag verwerken in doopnamen
    en als het een jongetje wordt dan krijgt hij een naam dat veel op michael (maikel) lijkt.
    die hebben we al een tijdje;)
    liefs
     
  16. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.322
    0
    0
    Limburg, België
    Hallo iedereen!! Ik heb geen puf meer om alles nog eens na te lezen, maar kom toch nog goed nieuws brengen!

    We zijn vanavond bij de gyn geweest en ons Prutsje was superflink gegroeid! Ik ben nu 10w0d maar gyn kon 10w3d meten!!! Ik pas mijn banner wel nog niet aan, ik wil afwachten wat de volgende echo zegt!
    Hartje ging flink tekeer, 3,5 cm, armpjes zwaaiden en beentjes trapten vrolijk in het rond! JOEPIE!
    Gyn vond het zelf supergoed en ik mag aan het einde van mijn doos al stoppen met Utrogestan. Ook de navelstreng was al te zien!

    Zo, nu weer terug naar mijn zeteltje hihi!
     
  17. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    30 jan 2009
    3.322
    0
    0
    Limburg, België
    Oh ja, toch nog even dit!

    Onze gyn vroeg zelf om een echo en nekplooimeting bij 12 weken, hij raadt het standaard aan en ik denk eigenlijk dat de meeste gyn's hier in België zo handelen (al mijn kennissen hebben het ook gedaan)... Zelfs al is het 'chromosomenafwijkingenprobleem' min of meer opgelost, ik zal me toch zekerder voelen en indien het kindje Down heeft, kan je je daar al emotioneel en materieel op voorbereiden...
    Daarboven toont de combinatietest (nekplooi-bloed) ook andere dingen aan, zoals bijvoorbeeld hazenlipje, tekorten, ...
     
  18. SWEG

    SWEG Lid

    25 mrt 2010
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    ondertussen ben ik voor de 1e keer naar de verloskundige geweest, hele aardige vrouw!
    HB, glucose, bloeddruk, allemaal prima.
    Nu op naar de 1e echo (10 mei) dan ben ik 11 weken zwanger.

    Nu al 2,5 kilo afgevallen, ik eet veel minder doordat ik minder trek heb. Verder is er nog niets te zien!
     
  19. mercedes

    mercedes Fanatiek lid

    8 nov 2005
    1.608
    0
    0
    ergens in Limburg

    Goed nieuws is altijd welkom,geniet maar lekker.


    @all,ik was vandaag mijn navel "kwijt":),klinkt misschien raar.Maar na het douchen,trek ik altijd ietsje omhoog om hem schoon te maken,maar dat ging niet zoals ik gewend was.Ligt dit aan mij,of heeft nog iemand dit "probleem"ondervonden.
     
  20. Kitty2

    Kitty2 Bekend lid

    27 dec 2007
    622
    0
    0
    Nederland
    @ Ineke; gefeliciteerd meid! Goed teken als je baby iets groter wordt gemeten dan dat het officieel zou kunnen zijn.

    @ Fem; beterschap meid.. Wat duurt het lang bij jou zeg.

    @ Mercedes; heb je je navel al weer kunnen vinden? Ik heb het zelf ook hoor, sinds mijn vorige zwangerschap dan. De laatste maanden van de zwangerschap stak ie er steeds uit (vreselijk..) en na de bevalling is ie helemaal naar binnen geschoten lijkt het wel. Hij zal deze zwangerschap wel weer eens tevoorschijn komen.
     

Deel Deze Pagina