aaah wat is die banner mooi... ga het maar alvast bij de november mamma's gezellig maken... wel hier af en toe nog even komen gluren he! Misschien komen we je deze maand daar wel gezelschap houden hihi!
Joma gefeliciteerd, het gaat al goed deze maand, we hebben nog wel veel plaatsen in het vliegtuig dus ik hoop dat er nog velen mee gaan deze maand.
Gefeliciteerd Joma! Ik baal er wel van hoor als mijn ongesteldheid door gaat zetten. Ik had er deze keer echt een goed gevoel bij... Had ook best veel symptomen (dacht ik...) Maar ja.. Het is niet anders he!
Wel erg lief trouwens dat jullie zo reageren.. Ik was vandaag echt teleurgesteld. Zag het op mijn werk ineens..
weet je mannetje het al?hoe ga je het de rest vertellen? wat waren je klachten/symptomen?hoeveelste ronde?
Wat fijn die zwangeren vandaag ... maar nu wil ik ook! Was vanochtend in de kruidvat en ben bijna door m'n maandverband en tampons heen. Maar heb geen nieuwe gekocht ... beetje optimistisch blijven.
Misschien beeld ik het me in... hoop het niet natuurlijk... maar het is net of me tepels in de fik staan... wie heeft dit ook!? of ook gehad?