Lyshandr oheeft eigenlijk altijd zijn flessen leeggedronken. En 4 flessen wisst ik maar als hij overdag 4 flessen melk krijgt komt hij evengoed 's nachts en dit is nu al een tijdje zo dus vandaar dat ik het overdag maar 3 doe want anders zit hij op 5 flessen.
Mijn zoontje is 11 maanden en heb al een paar maanden hetzelfde schema.. 08.30: papfles 200cc 10.00: Fruit 12.15 bordje pap ( ik probeer steeds een boterham aan te bieden maar daar wilt hij nog steeds niks van weten ) 15.00 Sap met een koekje 18.00 Groentehap met yoghurt toe 20.00 fles 150 cc ( gaat niet altijd op )
gewone thee, rooibos thee, thee van de tuinen (kabouterthee, sprookjesbosthee, draken thee) of aardbeithee, meloen thee, etc...
dat doe ik wel ja. Tim die drinkt nog niet zo heel veel vocht, en eerder diksap. in rooibosthee en in de theeën van de efteling zit geen theïne volgens mij.
ik hou niet van schemas, maar mijn zoon is 10 maand en zit al een tijdje op t volgende; 2 flessen melk (te weinig volgens cb) 2 broodjes, koekje, warm eten, toetje en fruit.wie zit er nog meer al op 2 flessen? hij slaapt vanaf 9 maand maar 1 slaapje.
Wij geven alleen kamille-thee, rooibos wordt hier afgeraden door het CB, en andere kruidenthee vind ik te sterk voor een baby (zoals muntthee). Buiten kruidenthee weet ik niet in welke thee nog meer geen theïne zit, dus geef ook geen andere soorten.
mijn dochter is ruim 7 maand en haar schema is als volgt: 8.00 fles 180/6 nutramigen + rijstebloem 9.30 fruithapje 12.00 fles 180/6 + nutriton ivm reflux daarna een boterham 16.00 fles 180/6 + nutriton 18.00 warme hap 20.00 fles 180/6 + rijstebloem Nou heb ik het zelf het idee dat ze teveel krijgt en wil misschien de fles van 16.00 uur eraf halen. Nou is het probleem dat ze geen enkele fles leegdrinkt, maximaal drinkt ze per fles 100cc!! Zelfs de ochtendfles, ik weet zo onderhand niet meer wat ik er mee moet. Ze heeft koemelkallergie dus ik kan haar ook niet zomaar yoghurt of iets anders gaan geven. Wie kan me hierbij helpen? Tips zijn heel erg welkom! Liefs Imoan
Het valt me op dat er grote verschillen zitten in de schema's. Dat komt volgens mij ook, doordat de consultatiebureau's verschillende adviezen geven. Ik ben sinds mijn dochter 6 maanden is (ze is nu net 7 maanden) naar 2 flessen gegaan: 7.00 u 210cc nutrilon 9.30 u fruit en water uit beker 12.00 u pap (rijstebloem + fijne granen) 15.00 u liga en sap 17.00 u warme hap 19.00 u 210cc nutrilon Misschien heb je wat aan mijn schema?? Ik weet niet of je ook naar het cb gaat, je kunt ook eens bellen om te vragen hoe je dat moet doen met het aantal flessen. Succes ermee!
Ik ben gisteren naar het CB geweest en hoefde die van mij nog geen 3 flessen te geven. Die van mij krijgt dus ook nog gewoon 4 flessen en dat was geen probleem. Is 2 flessen voor 6 maanden niet een beetje te vroeg? Niet aanvallend bedoeld hoor
Hoezo denk je dat het teveel is dan? Mijn zoontje krijgt precies hetzelfde maar tussendoor ook nog een thee of diksap, een koekje en soms om 12 uur een have boterham. Naar mijn idee is jouw schema goed hoor.
Ik vind het op zich ook wel een goed schema, maar ze drinkt bijna niks. Ze komt aan maximaal 550ml op een dag. Vandaar mijn vraag. Misschien als ik een fles laat vallen of het schema verander, ze dan wel alle flessen leegdrinkt, snap je?
Ik heb zelf geen idee en ben dus van het advies van het consultatiebureau uitgegaan. Mijn dochtertje krijgt 's middags pap, dus in principe zijn het 3 flessen. Verder krijgt ze tussendoor wat te drinken. Ik vind het heel verwarrend, zoals ik al zei, dat er zoveel verschillende adviezen worden gegeven...
Dit is sinds 2 weken ons schema (mijn zoontje is 7 maanden en een beetje): 7.15 uur pap uit bordje (180+6 en 7 schepjes Bambix) 9.00/9.30 uur fruithapje (hier eet hij echt ontzettend veel van) 12.30 uur 1 boterham (gaat de ene keer beter dan de andere keer, soms eet hij hem helemaal op en soms eet hij maar 6 stukjes), aansluitend een fles van 180+6 15.00/16.00 uur koekje, liga, soepstengel o.i.d. (eet hij maar een heel klein beetje van) met een ieniemienie beetje water/thee/diksap (meneer blieft dit alle drie niet, ben nog heel erg aan het zoeken hoe ik er wat in kan krijgen) 17.30/18.00 uur groente (ook dit eet hij erg goed) 19.30 uur fles 180+6 Tussendoor slaapt hij nog 2/3 keer op een dag en om 20.00 uur gaat hij de nacht in tot 6/7 uur 's ochtends (dit varieert op het moment nog al). Heeft iemand nog tips over hoe ik drinken bij hem naar binnen kan krijgen? Uit de fles wil hij niet, uit een tuitbeker (heb er 1 van Avent) wil hij niet. Uit een beker daarentegen wel, maar ook dan komt hij niet verder dan 50cc alles bij elkaar genomen. Hoeveel "moet" hij hier eigenlijk van drinken? Groetjes!
Ik vind het echt al heel wat dat ie 50cc uit een beker op kan! Hij krijgt nog 3x 200cc melk en fruit en groente. dus voor zijn vochtgehalte hoef je je geen zorgen te maken. Ik zou lekker oefenen met een beker. Mijn dochtertje is echt gek op het drinken uit een beker, maar of ze werkelijk ook iets drinkt vraag ik me altijd af. Voor mijn gevoel belandt alles op de slabber
Oh dat vind ik fijn om te horen! Ik zat me inderdaad een beetje zorgen te maken of hij niet te weinig vocht binnen kreeg... stond er helemaal niet bij stil dat dat natuurlijk ook in fruit en groente zit Dan stop ik met me zorgen maken en laat hem lekker knoeien Hij vindt het trouwens niet vies ofzo, als je hem uit eenn normale beker laat drinken lust hij het prima! Net probeerde ik het met een lepeltje en ook dan gaat er rustig wat diksap naar binnen. Eigenwijsje
Hallo allemaal, Mijn zoontje is nu 7 maanden en krijgt: 6:00 papfles 180cc 9:00fruit en klein beetje sap 10:30 fles 180cc 12:00-12;30 broodje 14:30 fles 180 cc 17:30 paar happen groente 22:00 fles 180cc 3:00 fles pap 180 cc Hij krijgt dus vaak nog 5 flessen en zag dat dit niet mag? waarom niet is een teveel aan opvolgmelk echt slecht? Hij is niet dik en beweegt heel veel teigert de hele kamer door. Hopelijk kunnen jullie mij raadt geven.
Hoihoi mijn zoontje is bijna 8 en een halve maand en krijgt: 700 fles nutrilon + 1 schepje rijstebloem 900 1 boterham + beleg en wat water 1130 1 boterham + beleg en wat diksap 1200 1 fles nutrilon + 1schepje rijstebloem 1500 fruithapje 1600 Fles nutrilon +1schepje rijstebloem 1800 avondeten en toetje Ik zie dat iedereen fruithapje 's ochtends doet, moet dat? Wat doen jullie voor een beleg op brood? En rijstebloem geef ik ipv johannesbroodpitmeel!