ik had tamara al op hyves in de tijd dat alles werd opgenomen. maar ik had nog nooit een foto van haar en de kleine gezien of de kleine zelf, jaa alleen toen ze net geboren was en veder ook helemaal niks.... en ik moet eerlijk zeggen daardoor dacht ik dat ze der kindje niet meer zag ( of in iedergeval uit huis geplaats ) maar goed we weten natuurlijk niet wat der tussen die 4 muuren speeld.
Hej mamavanJ. Over jou heb ik echt niets te klagen. Maar kan me enorm opwinden over Tamara. Ik ben blij te lezen dat het goed met jullie gaat. Leuk dat je ook hier komt reageren op de verhalen.
Ooh na het zien van de laatste aflevering is mijn beeld van yoga toch bevestigd. Ik heb geen yoga gedaan tijdens mijn zwangerschap omdat ik een beeld had van oude vrouwen die allemaal wat te zeuren hebben en dat gezellig bij elkaar zit in een klasje en de 1 mankeert meer dan de ander. Vreselijk! haha. Ieder voor zich hoor maar zo'n beeld had ik er al bij en hier werd het nog in bevestigd ook.
Ik vind het eerlijk gezegd ook wel makkelijk om een vrouw van 41 en in de 30 iets te laten zeggen over de leeftijd van Tamara. Ik was bij mijn eerste 25, das al een veel kleiner verschil. Maar goed, ik vergelijk mezelf niet met Tamara hoor! Ik vond overigens dat stukje van die keizersnee van Tamara heel beangstigend. Als ik zo door artsen behandeld werd zou ik in huilen uitbarsten! Tjee wat ondaardig en koud deden ze tegen haar!
Hahaha ik denk echt niet dat sbs geld gaat geven voor dit Vind het een fascinerend programma, t is niet niks om zo jong dit mee te moeten maken of je nou dom, slim, rijk of arm bent. Bepaalde stellen hebben het tot zover ik het heb kunnen zien echt super goed gedaan ondanks de beperkingen die ze hadden (bv geen ruimte of geen geld)
jaaa dames vanavond komt het weeer ! 10 voor half 12 zit lovepeet voord e buis !!>. ik mis alleen onm
Ik ga morgen pas kijken want moet morgen vroeg opstaan en wil niet te laat naar bed Waarom kunnen ze dit niet eerder uitzenden *sigh* achjaaa langleve uitzending gemist.
nou ik kijk het gewoon geen uitzending gemist voor mij !. na het eten val in standaard in slaap voor de tv.. * sinds in zwanger ben dan * en dan word ik rond 8e wakker voor gtst
oeh leuk zit ook weer voor de buis. Zouden eigenlijk film kijken maarja heb tegen manlief gezegd dat ik die vandeweek wel ga kijken wordt toch nog vaker herhaalt op film 1 hahaha!
Ik ga ook kijken hoor!! Vandaag zie je dat dat ene meisje (weet even niet meer hoe ze heet, ze gaat met een neger??) verlaten wordt door haar vriend... heftig hoor! Ben ook benieuwd naar Tamara, die zou haar keizersnede krijgen natuurlijk..