Ik vond het totaal niet terecht dat Sumera moest gaan. Ze is voor mij geen finale materiaal maar het is nu eerst tijd voor Donny om te vertrekken. Mijn finale: Maaike, prachtige en bijzondere stem en ze groeit met de week! Jaap, prachtige stem, mooie zachte uitstraling en komt heel oprecht over. Badboys, Misschien niet de beste zang, maar superact!Dat mag ik graag zien. En Kelvin...heb er vertrouwen in dat hij er wel komt. Vind het heel bijzonder om te zien hoe muzikaal hij is en hoe hij in de muziek op kan gaan. Zoals het een echte muzikant beaamt.
Hebben jullie zonet Sumera gezien bij Life for you? Daar zag je weer de Sumera van het begin van x-factor, gewoon een colbertje aan, niet teveel make up. En echt niet arrogant hoor....denk dat het gewoon aan de make up en haar kleding lag dat ze door sommige mensen als arrogant werd bestempeld. Ze heeft soms als ze zingt een soort van blik dat ze haar ogen een beetje half dicht doet, denk dat dit door sommigen als arrogante blik wordt gezien.
Wat mij betreft komt het niet door die blik of door haar kleding. Het komt door het feit dat ze tijdens de live shows vreselijk gesloten was. Ze lachte nauwelijks, ze praatte nauwelijks, ze leek net een bang musje. Ik kreeg echt het idee alsof ze het er helemaal niet naar d'r zin had. Overigens heb ik nooit gedacht dat ze arrogant is, maar ik denk wel dat dit maakte dat anderen haar wel zo zagen. In ieder geval miste ze hierdoor echt de x-factor. Ze was er gewoon niet. Jammer, want ze is ontzettend goed.
Ja idd, nu je het zegt. Ze was zoooo onwijs gesloten. Was ook wel jammer, zeker omdat er toch een aantal keren door de jury gezegd is dat ze achter de schermen toch heel anders is. En dan denkt NL ook hmmm hoe is ze dan?
Klopt, ik denk dat gesloten het goede woord is. Ik denk dat het komt omdat ze gewoon onzeker is. Echt jammer want ze kan echt goed zingen.
Precies die stem heeft ze! Maar een starpersonality mist gewoon nog, misschien dat ze als alles een beetje bezonken is wel wat meer zelfvertrouwen krijgt en er alsnog een mooie carriere krijgt.
ja ben ik het ook wel mee eens! die gordon zeikt iedereen af terwijl de badboyz ook niet altijd even goed zijn..hij zeikt een kandidaat af maar als eric dan de badboyz commentaar geeft dan wordt hij boos en gaat hij lullige opmerkingen maken...wie de bal kaatst... maar ik denk dat het commentaar wat gordon iedere keer heeft en soms nog onterecht ook (afgelopen uitzending over het laatste liedje van jaap) dat het de badboyz stemmen kan gaan kosten...en ik denk ook hoe lulliger hij is over donny en hoe meer hij kritiek op hem heeft hoe meer de mensen op donny gaan stemmen.. ik vind ook dat donny er eerst uit moet dan kelvin, dan de badboyz, maaike 2e en jaap 1e!!!
tjonge, kelvin is niet door omdat hij door het publiek rent!! hij geeft gewoon alles! en je ziet dat hij er van geniet daarom is hij door, dat heet de xfactor.. en sumera was geweldig qua zang.. maar je zag het niet bij haar, je voelde het niet vanwege haar gesloten persoonlijkheid op de buhne.
Idd iemand met een béétje verstand van muziek ziet dat idd wel!! Alsof deze jury (het is geen flopstars) zo maar iemand door laten omdat hij door het publiek rent. Nee hij zingt misschien niet zo goed als Sumera, maar muziek maken en ervan genieten kan hij wel. En als de artiest geniet, geniet het publiek ook!
Andre Pronk geniet enorm tijdens zijn optredens, toch geloof ik niet dat het publiek ook geniet hoor..
whuhahahahah die kop Tja dan noem je ook wat hahaha. Maar ik denk dat iedereen wel weet wat ik bedoel. Het is voor Sumera gewoon heel jammer dat ze niet uit haar schulp kon kruipen, misschien is het haar tijd voor succes nog niet. Of heeft dit haar geholpen om een beetje uit die schulp te komen... Kelvin die voelt gewoon hoe mooi het is om op een podium te staan en vollop te genieten! Ik heb zelf ook een tijd gezongen (ook zangles e.d gehad) en ik vond het heeerlijk om op te treden. Hoe meer mensen hoe beter ik me voelde. Toen ik voor het eerst op een podium stond was ik ook erg verlegen en de mensen voelen dat en vinden dat vaak niet leuk. Als je los gaat trek je het publiek mee en dat is ook denk ik wat de mensen een beetje miste bij haar.
Nou.. Ze hebben beiden niet zo'n mooie stem maar genieten enorm van hun optreden en zijn erg enthousiast? 8)
Ik vind die hele Kelvin compleet ongeloofwaardig. Er is inmiddels wel duidelijk dat als je maar zoveel mogelijk laat zien dat je 'alles geeft' je laat zien dat je wat in huis hebt. Bij Kelvin vond ik dat niet meer dan het publiek inrennen omdat zijn voorgangers in de sing off dat ook hadden gedaan (en Danielle had de toon gezet, de rest heeft gevolgd). Ik vond het dus echt kansloos. Maar dat vind ik Kelvin sowieso dus echt neutraal ben ik sowieso niet meer
Sumera had al liedjes gemaakt en opgenomen (you tube) maar ik vind het niet denderend. Het 'pakt' mij niet zeg maar... Kelvin mag ook wat meer pit krijgen vind ik :S
Zondag was mn vriend de herhaling van x factor ana het kijken en ik lag al met mn ogen dicht. Dony was aan het zingen en als je m niet ziet woow wat heeft hij een super mooie stem haha.. Blij dat Sumera eruit is, net doen of je verlegen bent maar eigenlijk gewoon heel arrogant doet. Bah!
hoe weet jij dan dat ze doet alsof ze verlegen is......ik begrijp niet waarom iedereen dit toch denkt over haar