Meer dan twee keizersnedes?

Discussie in 'De bevalling' gestart door basbousa, 18 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. basbousa

    basbousa Bekend lid

    6 jul 2009
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dag,
    zijn er hier dames die meer dan twee keizersnedes gehad hebben? Hoe was het om zwanger te zijn na de tweede keizersnede?
    Wat zei de gyn erover?
     
  2. vosje2000

    vosje2000 Fanatiek lid

    28 mei 2007
    3.777
    1
    0
    Thuismama en vrijwilligster voor diverse organisat
  3. basbousa

    basbousa Bekend lid

    6 jul 2009
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je reactie.
    Ik weet dat mijn gyn een paar maanden geleden bij iemand de 9e ks heeft gedaan (was toen wel een spoedje omdat ze buikpijn had). :$ Hij vertelde het me zelf, want mijn afspraak was daardoor uitgelopen.
    Dat wil ik zelf niet, hoor. Maar ik zou heel graag nog een volgende willen (laatste hopelijk), dus vroeg me meer af.
    Ik heb trouwens twee littekens zitten, dicht naast elkaar. Mijn herstel ging beide keren hardstikke goed. Gewoon positief dus. Ik ga binnenkort maar eens langs bij de gyn.

    Trouwens, hoe lang moet jij wachten voor een volgende zwangerschap? Ik moest de vorige keer 9 maanden wachten voordat ik zwanger mocht worden. Toen was het ook direct raak, dus anderhalf jaar na mijn eerste ks had ik de tweede.
     
  4. basbousa

    basbousa Bekend lid

    6 jul 2009
    678
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oh ja, bedankt voor je link. Ik heb hem doorgelezen. Jammer dat het gesloten is, had er nog wel willen reageren. :D
     

Deel Deze Pagina