Zwangere dames van het PCO - clubje deel 2

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Ryanne, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.099
    2.248
    113
    Brabant
    @meisje, wat een geweldig nieuws zeg! kom je nog wel even melden hoe je vriend reageerde? en wat moet het heerlijk zijn, zonder de MMM!!!!

    @ll, BAH ik wil NOOOOOOOIT meer werken! (ik moet vanavond/nacht/morgenochtend en dan maandag van 900-1700) BLEGHHHH. Soms wil ik wel een gewone baan hoor!

    Maar goed... Heb natuurlijk weer liggen luisteren, maar nog altijd geen hartje te horen. Heb mezelf bedwongen om niet te bellen voor een pretecho. volgende week weten we het. En als die echo goed is gaan we de vlag buiten hangen!!!!!

    Liefss Taliaa
     
  2. meisje0123

    meisje0123 Fanatiek lid

    24 aug 2007
    3.343
    0
    0
    Noord Brabant
    Ha!
    Ben ik weer!
    Het nieuws is al een beetje gezakt.
    Mijn vriend kwam net thuis, en ik vertelde hem meteen: IK BEN ZWANGER!!! Hij reageerde heel erg blij, maar ook erg verbaasd. Hij ziet het helemaaaaaal zitten, ik vanzelfsprekend ook maar ik zie ook wel nog wat 'beren op de weg' (duo-wagen die aangeschaft moet worden, kindje dat wellicht nog niet echt kan lopen als de baby geboren wordt). Er zit trouwens 16 maanden tussen, i.p.v. 17 maanden. Denk dat ik 20 januari ergens uitgerekend ben.

    WHOOEEAAAAAA!!!!!!!!
     
  3. mama van Suze

    mama van Suze Bekend lid

    9 jul 2009
    541
    0
    0
    NULL
    NULL
    Taliaa: heb je een angelsound? Ik heb toen ik zwanger was begrepen dat je het hartje pas vanaf week 14 kon horen...
     
  4. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    leuk hoor meisje!! Het komt allemaal wel goed, het zal effe druk zijn, maar ook daar wen je weer snel aan! :)

    @all, wij zijn vanmiddag bij mn neef en nicht met hun kids geweest. Jens had maar een half uur geslapen en sliep 40 minuten terug in de auto. Hij was net te moe om te eten en ligt nu uitgeput in bed...arm kind
     
  5. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Meisje ja het went wel! Zal wel zwaar zijn zo nu en dan maar ja dat is 1 kind ook ;) En ja het is even bedenken hoe en wat! Maar komt vast goed!

    Pooh Jens is dus helemaal uitgeput! Nou ja ook wel leuk voor hem zo'n dagje!


    Hier wezen winkelen! Niks gekocht! Jesse was een drama alleen maar huilen en willen lopen,hij zit ook niet lekker inzijn vel! Was vanmorgen erg gezellig en vrolijk en werd dus tegen de middag weer hanegrig! Heeft ook maar 15 minuten geslapen ovcer heel de dag! Wilde ook niet eten vananavond en ligt nu ook helemaal out in bed! Ik baal dat ik niks heb gevonden! Maandag maar weer winkelen!
     
  6. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Debjes, hihihi moet je WEER terug shoppen, wat erg!! Hahaha, kan natuurlijk dat Jesse een keertje zijn dag niet heeft. Hopelijk is ie morgen weer lekker vrolijk.

    Meisje, wat geweldig dat je vriend zo reageerde (kan ook niet anders toch!) Vind het echt super voor je! Moest je ook feliciteren van Lot! (is nu op vakantie, had het haar gesmst).

    taliaa, pfff zwaar ja! Soms is een 9 tot 5 baan ook wel relaxed, maar ook dat lijkt me soms weer vervelend. Er is altijd wel wat. En ja joh, volgende week zien/horen jullie een geweldig mooi hartje!

    weet iemand hoe het verder is met MvJ??

    Hier lekker met mijn mannen gebarbequed. Seth vond de barbeque maar interessant hihihi. Er is weer een kiesje bij hem door, wederom niets bijzonders gemerkt aan hem! Gelukkig maar! Gaat nu snel ineens met zijn tanden.

    Hij ligt op bed te donderjagen, slaapt de laatste dagen moeilijk in. Niet huilen hoor, maar kletsen en gek doen en speen weggooien. Hij slaapt al de hele week niet voor een uurtje of 9 half 10. Hoe het kan, geen idee!?
     
  7. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    MvJ, ook namens Lot gefeliciteerd met jullie dochter!!
     
  8. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Meiden hoe zit dat bij jullie in de buurt? Moeten jullie je kids ook al zo vroeg opgeven voor een basisschool. Hier in Den Haag/Scheveningen moet je al minstens met 1,5 je kind hebben ingeschreven! Vind het echt heel moeilijk!


    Jesse is trouwens goed ziek :( Kwam vanavond wakker rond 22:00 uur en wilde alleen maar bij mij liggen slapen! Arm ventje! We wilde morgenochtend gaan zwemmen maar helaas gaat dat niet door :(
     
  9. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    30 sep 2007
    1.171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    @ Debjes
    Hier moeten we de kindjes in het jaar dat ze 3 worden opgeven voor de basisschool.

    @ Meisje
    Hoe gaat het nu ??
    Allebei lekker liggen dromen over jullie 2de wonder ??

    @ Lot
    Je leest dit niet meer.
    Maar wens je wel heel veel plezier op de camping, het weer zit in ieder geval mee.

    @ Poohbear
    Heb je alweer wat van je vriendin gehoord ??

    @ All
    N is erg verkouden :( veel hoesten en haar neusje blijft maar lopen.
    Ze kreeg om 05.00 een hoestbui en kon niet meer stoppen dus we zitten al vanaf 05.20 beneden.
    Eens kijken wat we vandaag gaan doen, het zit er nu buiten grauw uit hopelijk gaat de zon nog wel lekker schijnen.

    Hele fijne pinsterdagen.
    Liefs Thamara
     
  10. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @makkie, zo, dat zou Jens nooit redden.Die slaapt van 1900- 7.00 uur.

    @thamara, we gaan 6 juni bij haar eten. Ik heb er nog wel een beetje een naar gevoel bij, maar we zien wel hoe het loopt.
    Wij zijn ook alle drie verkouden, echt heel fijn (not). Vandaag maar lekker de tuin in en misschien wat fietsen/lopen. Morgen komt mijn moeder hier heen, maar vandaag hebben we niets!
     
  11. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    tjee wat een gesnotter! Hier ook al, Seths neusje blijft lopen en papa is ook verkouden (en heeft heeeeel fijn liggen snurken vanacht grrrrr!) Ik voel dat ik ook verkouden ga worden!

    Pooh, ja hoe hij het doet? Lijkt wel of hij gewoon niet moe is... terwijl hij nog maar 1x overdag slaapt. Nou ja, zal wel een fase zijn en hij blijft er gezellig onder. Voordeel is dat hij dus ook uitslaapt tot 9.00 / 9.30 uur!

    Meisje, hoe heb je geslapen vanacht? Zeker heel onrustig met dit mooie nieuws!! Gaan jullie het ook fam vertellen, of eerst een echo afwachten?

    Thamara, zo das vroeg wakker voor jullie. Gelukkig morgen nog een dagje vrij en hopelijk voelt N zich snel beter.

    Debjes, ooo jesse vent, hopelijk knap jij ook snel weer op!

    hier lekker uitgeslapen, net met Seth in bad geweest, zo broodje eten en hopelijk vanmiddag iets leuks doen. Er zal vast wel ergens wat te doen zijn toch?

    MvJ, dit lees je natuurlijk niet, maar hoop dat alles goed gaat met jou en jullie meisje! Hoe vind de grote broer het allemaal??


    Fijne pinkesteren meiden!
     
  12. taliaa

    taliaa VIP lid

    2 mrt 2007
    16.099
    2.248
    113
    Brabant
    *zwaai*. Ik ben weer klaar met werken, morgen weer de hele dag!
    Nu ff chillen en dadelijk naar mijn broer voor een bbq. Eerst even tukken.
    Ben nog steeds ontzettend onzeker, maar nog 5 nachtjes tot de echo
     
  13. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    Veel plezier Taliaa bij je broer!

    Tjee, had gedacht dat er wel wat te doen zou zijn in de buurt, maar echt niets! Nou ja, dan miss vanmiddag ergens lekker een hapje eten ofzo met mijn mannen.
     
  14. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    19 jul 2008
    3.421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Goede morgen!/Middag

    Taliaa veel plezier bij je broer! En ja snap dat je onzeker bent meid! Ik blijf nog even hard voor je duimen!

    Makkie nee er is niet veel open he! Veel plezier met je 2 (nou ja eigenlijk 3) mannen ;)

    Jesse heeft de hele nacht gespookt! Huilen,wakker,speen kwijt, boos,auw enz enz enz! Heb echt een slopende nacht achter de rug! Gelukkig mocht ik van vriend lief even uitslapen tot 10:30 uur.Maar helaas roept Jesse dan wel de hele morgen om zijn moeder.
    Hij ligt nu weer in bed! Even rust hier in huis, want de hele morgen was hij driftig snel boos en huilerig.

    het is hier wwel heerlijk weer! Beter dan gister, gister was het koud en bewolkt! Toen wij nar Rotterdam gingen konden wij onze jassen uit doen, want het was daar 23 graden (in scheveningen 17 graden)
    Hopelijk is Jesse zo wat vrolijker kunnen we even wandelen!
     
  15. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    effe berihtje van mvj:
    Sanne doet het super. Moeten even het flesje van 1400 afwachten en dan horen of we naar huis mogen
     
  16. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    vervolg:
    ik wil proberen vanavond even te komen buurten en dan zet ik er foto's op. bevallingsverhaal komt tzt wel, dat nog zeer om aan te denken. het is nog te vers.
    ben wel geknipt maar het heeft te lang geduurd voor ons en ben een paar keer weg geraakt. maar het komt goed.
    mijn suikers lijken zich heel goed te herstellen terwijl dat niet verwacht werd. ik kom niet boven de 7. daar ben ik stiekem wel trots op.
     
  17. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    ze mogen naar huis!!
     
  18. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    30 sep 2007
    1.171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    @ Mvj
    Heerlijk zeg naar huis.
    Nu lekker thuis genieten van je meisje.
     
  19. mama van Suze

    mama van Suze Bekend lid

    9 jul 2009
    541
    0
    0
    NULL
    NULL
    MvJ: wat fijn dat jullie lekker naar huis mogen!!
     
  20. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    MvJ, wat fijn!!!! Geniet daar lekker verder meid! Hopelijk kun je straks de bevallling een plekje geven.... fijn van je suikers zeg!! Ben benieuwd naar de eerste foto's!

    Debjes, pfff heftige nacht dus! Hoe is het de rest van de dag gegaan?

    Hier lekker dagje veel gewandeld en lekker van het weer genoten met mijn kerels. Vanmiddag gingen we de eendjes voeren, deed Seth steeds het brood zelf in zijn mond hahaha. Twas gelukkig geen oud brood. Gekke vent! Hij is erg moe, dus denk dat ie vanavond een keertje vroeg gaat slapen. Daarna wij ook met de beentjes omhoog en lekker bankhangen!
     

Deel Deze Pagina