Meiden die in oktober gestopt zijn met de pil Deel 3.

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by miekje28, Feb 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    Chivay leuk van geboortekaartje, balen van harde buiken.
    Echt mee oppassen hoor meid

    Eveline jeetje wat een lange dienst, is dat normaal? Lekker dat je vanavond gaat barbequen.

    Barbeque was leuk gisteren, was wel gaar daarna, vanaf 2 tot 8 in zon gezeten zon beetje.
    Vandaag gaan we lekker varen, of bij zandvoort wat eten op een terrasje vanmiddag, weten we nog niet.

    Denk trouwens dat de uk misschien gedraaid is, voel haar heel anders. Zon zon golf beweging bij navel, en aan de zijkanten handen of voetjes, had ik eerst nooit.

    xxxx
     
  2. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    1,062
    0
    0
    Goedemorgen allemaal! Jeetje wat moest ik veel bijlezen zeg, dus sorry weet ook de helft al niet meer....

    @Jeanetjuh wat balen zeg van je ongi. Hopelijk is het de volgende ronde raak. Mijn duimen draaien weer volop:)

    @Chivay leuk boxkleed zeg!

    @Eline heerlijk in de zon zitten en misschien bootje huren. Wij hebben vanmiddag een brunch met mijn ouders en vanavond gaan we pokeren met vrienden.

    Gisteren de hele dag naar de libelle beurs geweest. Vond het leuk en we hadden er ook nog eens mooi weer bij. Alleen vannacht had ik zo'n " trekkende" buik. Net alsof de buik aan het groeien was. En als ik op de zij lag kwam ik ook amper niet op de rug ivm de pijn. Herkent iemand dit. De pijn is nu trouwens weg. Zou het er mee te maken hebben dat ik de hele dag gesjouwt heb?
     
  3. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Eline, dat zou erg mooi zijn als ze gedraait is:)

    @ Chivay, leuk dat het gelukt is met het geboortekaartje. En het is idd verstandig om eens met de arbo arts te gaan praten.

    @ Chantal, haha dank je wel:D
     
  4. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    Chantal ik heb dat soms ook als ik teveel bezig ben geweest en als ik dan ga liggen trekt het langzaam weg.
     
  5. miekje28

    miekje28 Bekend lid

    Nov 3, 2009
    873
    0
    0
    verpleegkundige
    zeeland
    He dames,

    sorry dat ik zo lang niet gereageert heb,nogal drukke dagen gehad, en manlief is sinds donderdag thuis,dus die wilde ook ff aandacht, ook nog 's avonds gewerkt....

    @jeanetjuh BALEN!!!!!!Hoop dat je nieuwe ronde nieuwe kansen bied, en inderdaad s met de ha praten kan nooit kwaad!Succes!
    Knuffel!!

    @nana fijn dat je donderdag naar de gyn mag, en dat je dan met med mag beginnen!hopelijk brengt het geluk!

    @harde buiken, dat heb ik gelukkig nog niet,maar goed dat jullie er rekening mee houden door minder te werken!
    Zelf is mijn bloeddruk redelijk laag 90/60, en ben daardoor echt moe! nu 2 avonden gewerkt, en da's echt genoeg op t moment!
    Dus ga na m'n vrije week volgende wk ook s op t werk babbelen...
    en dames als je een zw verklaring hebt ingeleverd krijgt je baas van t uwv geld als je je ziek meld, dus zo zielig zijn ze niet!
    Ga ook ff bloeddrukmeter van t werk lenen en dan thuis s regelmatig controleren,vind het zelf ook fijn om te weten...
    Verder hebben wij zaterdag ook een inspiratie rondje gedaan langs; kids factory, baby planet, prenetal te breda, en baby dump in roosendaal,
    Maar ben lastig, want wil geen witte meubels, en dan is keus redelijk beperkt, wel paar x iets van (nep)sloophout gezien,maar was t net niet...we hebben nog ff!
    Bij baby dump wel stoere combi kinderwagen gezien, de quinny speedy, in t donker blauw/groenachtig, en tot 31 mei is de actie dat je er gratis maxi cosi bij krijgt...dus op die aanbieding gaan we wel in waarschijnlijk,maar wil duurdere maxi cosi,maar dat bedrag mag je dan als korting rekenen, mooi meegenomen toch??
    Vond verder baby dump relaxte winkel,daar krijg je tenminste korting, was bij die andere echt niks....en kost al genoeg tenslotte;)

    Dus kan nu ook mee kletsen over de kamerideeen;)
    Morgen ochtend nog werken, en dan 's avonds bbq met vrienden, heerlijk met dit weer!!

    Geniet van de extra dagen!!

    liefs miek
     
  6. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,552
    0
    0
    Utrecht
    @ Chantal.. Ik herken het wel van een (te) drukke dag dat gevoel dat je omschrijft!

    @ Miekje... Lekker zo'n dagje shoppen hè! Ben heel benieuwd welke richting jullie zullen opgaan met het kamertje!
    Das ook een lage bloeddruk ja! Ik heb de bloeddrukmeter van mijn moeder geleend, en controleer ook regelmatig even... Hier helpt het best redelijk om af en toe een dropje/druivensuiker of cup a soup te pakken bij een bloeddrukdip....


    :D Wat een lekker weer vandaag hè dames!
    Genieten hoor... Teminste.. ik begin nu wel te merken dat ik het sneller warm heb.. maar met dat zonnetje erbij mag het de pret niet drukken!
    Vandaag een stapel visite gehad... want ben sinds vandaag 27 lentes jong :D Leuke cadeautjes gehad!
    En net nog een tijdje met het geboortekaartje zitten rommelen.. Vooral op zoek nu naar een geschikt lettertype!
     
  7. Chantal1234

    Chantal1234 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    1,062
    0
    0
    Chivay nog gefeliciteerd met je verjaardag:D

    Fijn dat jullie dat gevoel herkennen, want maakte me echt zorgen. Gisteren had ik gigantische buikkrampen (die had ik ook wel eens toen ik nog niet zwanger was). Mensen wist niet hoe ik moest zitten of staan. Daardoor word ik toch wel wat zenuwachtig voor de bevalling brrrr.....Trouwens wie van jullie kijkt er tienermoeders op sbs6? Echt super leuk!
     
  8. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    Nov 21, 2009
    3,619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Chivay Nog gefeliciteerd met je verjaardag. Heb je het nog gevierd?

    @Jeanetjuh Goed dat je een afspraak met de ha maakt om eens met hem het erover te hebben.

    @Eline Dat zou heel erg fijn zijn als de kleine gedraaid is. Voor jou wordt het echt aftellen nu, spannend hoor.

    Fijne maandag allemaal, het ziet er nog mooi uit buiten. Hopen dat dat het ook blijft. ;)
     
  9. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    Oct 5, 2009
    4,080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    eline25 - 03 november -ronde 1 = ZWANGER uit gerekend op 15-07-2010 (Meisje)
    Chivay - 30 november - ronde 1 - 1e kindje = ZWANGER uit gerekend op 03-08-2010 (Meisje)
    Alicia78 - 9 december - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 14-08-2010

    Mamanouk - 27 december - ronde 2 - 5e kindje = ZWANGER uitgerekend op 05-09-2010 (Meisje)
    Jane1983 - 30 december - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 07-09-2010 (Meisjes)
    Sammie81 - 21 januari - ronde 2 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 24-09-2010
    Kwebbelsnoes - 4 februari - ronde 4 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 12-10-2010
    Chantal1234 - 20 februari - ronde 3 = ZWANGER uitgerekend op 13-10-2010
    Magic - 10 februari - ronde 4 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 14-10-2010
    lovely me - 8 februari - ronde 4 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 16-10-2010
    Doglover76 - 16 februari - ronde 3 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 30-10-2010
    EvelineThijssen - 12 maart - ronde 3 - 2e kindje = ZWANGER uitgerekend op 6-11-2010
    Miekje28 - 22 maart - ronde 3 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 30-11-2010
    Girllie23 - 29 maart - ronde 6 - 1e kindje = ZWANGER uitgerekend op 05-12-2010
    Wen1975 - 25 april - ronde 6 - 1e kindje = ZWANGER
    Ingie- 26 april - ronde 6 - 2e kindje = ZWANGER 02-01-2011
    missyf-27 april - ronde 6 - 1e kindje = ZWANGER
    Kirin - 6 mei- ronde 2- 1e kindje = wachtbankje (op 15-05 negatief getest)
    nana1985 - 4 februari - ronde 2 - 1e kindje wachtbankje
    Wendyenrichard - 15 Mei - ronde 2 - 1e kindje Provera en Clomid 100mg
    Banne77 - 6 juni - ronde 6 - 1e kindje
    san84-26 juni-ronde 4-1e kindje
    Jeanetjuh - 19 juni - ronde 8- 1e kindje

    even aangepast, vandaag mijn laatste provera ingenomen nu afwachten op mijn menstruatie.Meiden geniet van het mooie weer! Doen wij ook.. wij zitten in Leiden de afgelopen dagen, erg leuk en lekker! Veel in de zon gezeten en gister heel stuk getourt met de motoren. Even eruit, ook gepraat over de spanningen die we de laatste 2 maanden hebben gehad... kwam ook door ries, zei hij zelf... hij denkt snel te makkelijk.. tja

    nou ik ga nog even genieten, vandaag ff naar scheveningen..

    liefs
     
  10. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    Nog proficiat chivay!

    Iedereen geniet van deze mooie dag
     
  11. missyf

    missyf Bekend lid

    Nov 14, 2009
    646
    0
    16
    @ chivay nog van harte gefeliciteerd met je verjaardag.

    @ eline het zou kunnen dat je kleine gedraaid is.

    @ all een fijne dag en geniet van het zonnetje

    veel liefs
     
  12. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,552
    0
    0
    Utrecht
    Tnxsss allemaal...
    @ Wen... Niet heel uitgebreid geviert.. wel wat visite over de vloer gehad :) Gezellig dus!

    @ Eline.. Klinkt idd als draaien! Want zo voel ik ons meisje ook... Of met de voetjes links, of onderin (maar dan ligt ze dubbel)
    Maar vooral die golfbewegingen rond navelhoogte! Dat zijn de billetjes als het goed is :D
     
  13. magic

    magic Actief lid

    Oct 19, 2009
    296
    0
    0
    Zo meiden! Even terug van weg geweest! sorry sorry!! Gewoon druk allemaal!!
    Ik ga nu eerst echt f 2 uurtjes bij lezen ofzo!!! haha

    Morgen de 20 weken echo!!!
     
  14. magic

    magic Actief lid

    Oct 19, 2009
    296
    0
    0

    Ja hoor ik heb dat ook!! 2min. tanden poetsen en het is rood in mijn mond! Ik moet volgende week naar de tandarts! Maar volgens mij hoort dit erbij!
     
  15. Jeanetjuh

    Jeanetjuh Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    2,149
    0
    36
    Zeeland
    @ Chivay, nog gefeliciteerd

    @ wenrich, fijn dat jullie er even uit zijn en goed gepraat hebben

    Hier is het weer ook heerlijk we liepen vanmorgen om 10 uur al op het strand:D moet jammer genoeg straks weer werken.

    Fijne dag nog allemaal
     
  16. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    Chivay nog gefeli. Dat zou mooi zijn dan, als ze idd gedraaid is. Ik hoop het zo.

    Magic spannend morgen de 20 weken echo, succes.

    xxx
     
  17. girllie23

    girllie23 Actief lid

    Nov 2, 2009
    344
    0
    0

    Ik moet wel bloedprikken dan kijk er vreselijk tegen op baaaah..
    Hoop dat ik niet van me stokje val.. naalden FOBIE! :D
     
  18. magic

    magic Actief lid

    Oct 19, 2009
    296
    0
    0
    Bedankt Eline
     
  19. girllie23

    girllie23 Actief lid

    Nov 2, 2009
    344
    0
    0
    heeii meiden..

    Jeanetje balen meid!! had het je zooo gegunt! balen balen balen ..
    praten met arts kan geen kwaad toch succes meid..

    Chivay: Gefeliciteerd met je verjaardag.

    Magic veel plezier bij 20 wk echo..

    Vandaag babydump bezocht super leuk.. kleertjes gekochten en super mooie kinder wagen gekregen van schoonouders.. super blij mee erg duur 850 maar heeeeel mooi..
    Garantie's enalles er bij dus komt altijd goed.. week 36 +- geleverd duurt lang .. maar nog makkelijk op tijd..:D

    Eindelijk 12 weken voorbij :D donderdag intake spannend ga ik het hartje weer horen ! zin in !!

    Fijne avond meiden !
     
  20. Jane1983

    Jane1983 Fanatiek lid

    Oct 30, 2009
    3,410
    0
    0
    Nijmegen
    Magic succes morgen met de 20 weken echo

    Wij hebben as donderdag eindelijk de pretecho, ik kan niet wachten

    Zojuist nog maar even een buikfoto gemaakt, was goed zichtbaas in deze zomerjurk. Heb echt het idee dat het met de dag groeit nu
     

Share This Page