15-6-2007 geen speciale reden, we wilden niet te vroeg in het jaar ivm de onzekerheid van het weer en niet in juli/augustus ivm vakanties, dus is het de 15e geworden! Over 2 weekjes dus alweer 3 jaar, wou dat ik de dag over kon doen, hij was FANTASTISCH!
Ik ga trouwen op 06-07-2010, en is zeker een speciale datum. Ben ik jarig, Oma en Opa zijn op die datum getrouwd, helaas beide overleden. Vriend vroeg mij op 06-07-2008 ten huwelijk, Positieve test Nigel op diezelfde dag.
Wij zijn getrouwd op 12/03/2004. Datum geprikt en pas later kwamen we erachter dat het 1-2-3-4 was hahahahaha !
ik trouw op 10-09-2010... niet heel bijzonder maar ik wilde een 'mooie en leuke' datum en dat is dus 10-9-10
Wij hebben bijna hetzelfde rekensommetje: 5+5=10 Bijkomstigheid was dat we het wel mooi vonden dat het de som van twee gelijke delen is, en dat wij allebei, en ons huwelijk dat ook is.
Ik zag iemand die niet op een feestdag (hemelvaartsdag) kon trouwen. Wij zijn dus op Bevrijdingsdag getrouwd. Het kon dan wel niet in het Stadhuis maar wel in een door de gemeente aangewezen locatie (kost evenveel als op zaterdag).
Om precies dezelfde reden zijn wij getrouwd op 15 juni 2007. En toen kwamen we er later achter dat wij op 26 juni 2007 precies 12 1/2 jaar bij elkaar waren, dus dat ligt er redelijk bij in de buurt. Maar da's toeval.
31-7-2009 zijn wij getrouwt.. wij wouden graag op 7-8-9 trouwen maar het was al vol (ander half jaar van te voren gebeld) dus toen hebben we het verplaats naar een week eerder.. het was prachig weer.. 25 graden.. heb op de trouwdag tegen me man gezegt hoop dat het regent volgende week hahaha erg he.. was wel een grapje hoor.. xxxx elisa
toevallig...wij zijn getrouwd op -7-08-09-... vonden we een hele mooie datum. Werd inderdaad druk getrouwd die dag..hahaha... schiet al weer mooi op naar een jaar!
Wij zijn getrouwd op 23-07-2008, dit was aan het begin van de zomervakantie. Dit gekozen omdat ik in het onderwijs werk en we na ons huwelijk ook graag op huwelijksreis wilde.
Wij zijn 25 mei getrouwd en we hebben die datum gepakt omdat 1 mei al bezet was(mijn verjaardag) We wilde perse in mei trouwen en dat was de enigste dag die nog vrij was in het kasteel. Wij zijn niet gelovig maar wilde het wel een beetje kerk achtig doen
Wij zijn op 15-05-2003 getrouwd. Scheelt maar 1 dagje. En hier dus ook alweer 7 jaar gelukkig getrouwd! Hou van leuke rekensommetjes en dit was er 1.
Wij zijn op 10-10-09 getrouwd. We wilden in oktober op een weekenddag trouwen en dit was de enige dag die kon voor onze fotograaf en de zaal dus... We zijn wel in september (de 19e) voor de wet getrouwd. Dit omdat je eerst voor de wet moet trouwen alvorens je een viering kan doen en ik wilde graag een mooie entrée maken in de kapel met m'n jurk en niet samen het gemeentehuis zo binnenstappen... had het zo al +/- 20 jaar in m'n hoofd...
05-03-2009, eerst wilden we in juni trouwen, als we 4 jaar bij elkaar waren, maar dat duurde ons uiteindelijk te lang, dus kwamen we op 5-3 omdat dat ons het beste uitkwam, romantisch he