Hebben jullie een Angelsound? Zo ja, welke? Het lijkt me erg leuk om de baby te horen thuis, alleen degene die ik vind zijn wel erg prijzig. De gekoopste die ik zag was 30 euro, maar vraag me af of deze dan wel goed werkt in verhouding met eentje van 100 euro. Alvast bedankt voor jullie reacties. Liefs, Denise.
Sommigen zeggen dat de goedkope soms nog beter werken dan de dure. Wij hebben zelf een 'gemiddelde' dus een beetje er tussenin en die doet het prima! Konden rond de 10 weken het hartje al horen.
ik heb er gewoon eentje van marktplaats, geweldig ding! Elke dag even luisteren. Hij is wit met roze.
Wij hebben een Luvion Doppler Deluxe, hij was geloof ik 60 euro. Fijn ding hoor, vanaf week 14 veel gebruikt en altijd het hartje makkelijk kunnen vinden.
Wij hebben zo'n originele AngelSounds, de eenvoudigste (en dus goedkoopste) versie, van 30 euro geloof ik. Werkt perfect! Ik hoor het hartje al vanaf 9 weken.
Wij hebben er een van angelsound ook, alleen dan de versie met 2 koptelefoons. Ik zet de speakertjes er tegenwoordig op, kan de hele buurt meegenieten. Ik kon het met 12 weken prima horen!
ik heb de goedkope, hoewel hij indertijd 40 euro was ik zie hem nu voor 30 . Werkt weer prima. Alleen merk ik nu dat de koptelefoon wat zwakker is dan onze eigen koptelefoon. Overigens sluiten we er meestal 2 koptelefoons op aan. Dan kunnen we samen luisteren . Bij de 1e had ik hem met 14 weken. Nu heb ik hem vanaf 8 weken proberen te gebruiken -hoewel ik wist dat de kans heel klein was dat ikhet zou horen. Met 9 weken hoorde ik het nu, maar daarna weer met 10 weken (3 korte pogingen leverde niets op) . Maar vanaf 14 weken was het telkens weer raak. Fijn ding - werkt trouwens prima met baby of zonnebrand - olie . Speciale gels ofzo zijn niet nodig.
Ik heb er een besteld bij Vos Medisch of zoiets (google) en het is een prima ding. Ik gebruik hem dagelijks al vanaf vroeg in de zwangerschap!
Wij hebben dezelfde hartstikke tevreden over vanaf 9 weken zwangerschap hartje goed kunnen horen en altijd kunnen vinden... In het ziekenhuis met de ctg scan hadden ze er meer moeite mee... Dit is trouwens de goedkope van geloof ik 29,95
ik hoorde m met de goedkope (van marktplaats dus, 7.50, volgens mij zijn deze nieuw iets van 30 euro) een hartje vanaf 7 weken en een paar dagen. Nu is het gedraai en geborrel zo hard, dat het soms pijn doet in mijn oren in de koptelefoon haha. Oja,je hoeft niet perse een tweede koptelefoon te hebben voor je partner eventueel, je kan ook het snoertje van een mp3 speler erin doen als je die hebt. het is trouwens deze (al staat er bij mij geen jumper op):
Hoor je met zon angelsound 2 harten? Van jezelf en de baby? Ik hoor namelijk maar 1 hartje (zoemen) links onder in mn buik, op een andere plek niet, ja...bij mn eigen hart natuurlijk. Maar pik ik nu wel linksonder mn babys hartje op of is dit mn eigen hart? xxxxx
Deze heb ik ook. Perfect ding! Ja je hoort alles in je buik, dus ook je eigen hartslag. Je kunt het verschil heel goed horen doordat je eigen hartslag veel langzamer is dan het hartje van de baby. De jouwe zal rond de 60/70 zitten en van je baby ongeveer 140/150 slagen per minuuut.
Ik heb ook die van het plaatje en volgens mij wel de jumper...(de groene dan), weet ik even niet zeker. Via marktplaats en ik vind hem werkelijk perfect! Ik hoor hem elke keer en je hoort het hartje, de bewegingen, mijn hartslag, de bloedtoevoer naar de placenta (een soort suizende wind) en van alles. Echt helemaal te gek. Om de dag luister ik net nadat ik wakker ben geworden. Inderdaad gebruiken wij ook voor de 2e koptelefooningang mijn mp3 oortjes. En heb al met een kabeltje de hartslag op de pc opgenomen en bewaard en meteen naar iedereen gemaild. Echt helemaal super. Je moet wel van jezelf weten dat je niet zo'n enorme paniekvogel bent. Als je hem ff 5 seconden niet hoort gewoon ff doorzoeken over je buik. Ik gebruik trouwens babyolie en babyoliegel. Geleidt ook prima.
Ik heb ook een angelsound en bij allebei vanaf een week of 13 kunnen horen. Wel voldoende geleidingmateriaal gebruiken ( gel of olie)
Ik heb deze nu even thuis, geen idee of dat hetzelfde principe is als een angelsound? Werkt in ieder geval goed!
ik heb ook een originele angelsound met lichtgroen en wit, gekocht bij de kijkshop voor 30,- werkt perfect!!!!
Ik heb volgens mij ook die goedkope, wit met groen. Vorige zwangerschap hoorde ik m'n mannetje rond de 12 weken en deze zwangerschap kon ik de kleine voor het eerst horen met 10wk3dg.
Ik hoor wel een hartje zoemen op 1 plek, maar ben nu wel aan het twijfelen of het mijn hart is die door een ader pompt ofzo. Ik hoor het alleen linksonder in mijn buik, op de plek van mijn eigen hart hoor ik een heel andere bonk. xxxx