Ik hink zelf weer eens lekker van t ene been op t andere: gisteren voelde ik mij echt zwanger, met een 'zware buik' en misselijkheid. Maar vandaag heb ik juist weer de ongi-pet op, maar dat zou veel te vroeg zijn! Alleen daarom al hoop ik dat het niet waar is, want een cyclus van 21 wordt echt te kort Ik ga toch ff kijken waar ik die HCG pluisjes van gisteren nou heb gelaten....
@murmel Ik heb precies hetzelfde, gisteren misselijk en vandaag voel ik me echt super goed, ben bijna hyper.... Wachten nog maar. Wat ik wel heel anders heb, normaal heb ik paar dagen voor ongi hele bleke huid, ik zie er dan nooit al te best uit.. Nu heb ik lekker kleurtje.. Snap er niets van
nee hoor vind het wel leuk. je kunt het toch niet altijd delen met mensen omdat ik het stil wil houden. maar hier kan ik dan toch mijn ei even kwijt zonder dat mensen mij kennen
dat misselijke gevoel ken ik dat heb ik ook woensdag gehad en woensdag en gisteren had ik last van opvliegers knalrood hoofd mega warm en mijn buik is wat aan het rommelen. maar ik durf nog niet te gaan testen ik denk dat het nog te vroeg is misschien. maar ik ga er wel eentje halen zo meteen dan heb ik hem ieder geval in huis en om vage streepjes te voorkomen haal ik meteen die van cb digitaal.
Het gaat nu wel weer snel... al bijna weekend en dan weten we misschien weer wat meer.. nog ff afwachten dus. Ik hoop niet dat bij mij een witte huidskleur ook betekent dat ik ongi ga worden, lijk nu net een spook, maar komt waarschijnlijk door de nachtdienst van afgelopen nacht ale:
ken je die van de rode tomaat nou dat was ik gisteren en eergisteren en we hadden gisteren hier een pannekoekenfeestje voor mijn zoon en mijn vriendinnen zatten me uit te lachen en zeiden dat het hormonen waren ik weet het niet want heb met mijn zwangerschap van mijn zoon mij eigen andere halve week een klein beetje misselijk gevoelt in het begin en toen had ik niet eens officieel een test gedaan om het te bevestigen. en nu dat ik dit schrijf komt er weer een golfje misselijkeheid. ik ga straks een testje halen en ik dwing mij eigen om tot maandagochtend te wachten ivm mijn geweldige cyclus
Ik wil zondag gaan testen, als de dan nog niet gekomen zijn. Heeft weinig zin voor NOD, maar vind het deze maand wel moeilijk hoor! Normaal gesproken voel ik me echt niet fit als ik ongi word, maar ik voel me echt zo goed vandaag... Heb jij dat ook?
even mijn bannerchecken.... ik krijg de drang om te testen maar ik weet dat dat niets uithaalt en alleen maar geld kost.
@sunnycloud: nog even volhouden he! De dagen vliegen voorbij en voor je het weet zijn we 6 dagen verder.
en lima....heb je l getest.... dames ik heb van 9 tot kwart over 1 gewoon een tussenuur....verveel me dood hier....dadelijk alleen even in scannen en dan kan ik gaan........ dus iemand iets te vertellen ik heb nog een uurtje xxx
k heb even gauw gelezen waar jullie t vandaag over hebben. Ik voel me helemaal thuis! Heb mn eisprong gehad, en nu is t nog ong. 1,5 week wachten tot ongi. Mijn schoonvader (leeft niet meer) zou zondag jarig zijn geweest, en ik voel zo'n drang om me zondag te testen. Als ik echt zwanger zou zijn, zou ik uitgerekend zijn rond zijn sterfdag. Daar kwam ik gister dus achter omdat ik zo'n positief gevoel had. k heb t gevoel dat het deze maand raak is. en het zou wel mooi zijn als het allemaal zo uit komt! Eerst die 1,5 week maar s overbruggen?
Die drang om te testen heb ik ook. Ik heb last van maagzuur ofzoiets en ben daardoor een beetje misselijk. Maar alles lijkt anders dan de vorige maanden.
nou ik heb 7 hele drukke en stressvolle dagen achter de rug en ik moet zo meteen ook weer weg voor een afspraak maar het liefste wil ik SLAPEN ik ben ontzettend moe. het enigste wat ik goed merk momenteel is dus die opvliegers die een 1,5 uur duren mijn buik die raar aanvoelt ik heb de afgelopen week getempt om te kijken wat er gebeurde en er zijn drie dagen geweest dat het naar beneden ging 36,5 en toen ineens naar 36,9-37,0 dus heb het idee dat daar iets is gebeurd. en dan die gofjes van misselijkheid ik ben vorige week verkouden geweest dus dacht eerst dat het misshien daar aan zou kunnen liggen. ik heb geen idee wat ik er over moet denken. kijk als ik nu zekers zou weten dat mijn cyclus redelijk normaal is dan zou ik nu gaan rennen en gauw testen maar ik wil niet teleurgesteld worden door te snel te zijn geduld moet ik een beetje hebben maar dat is niet makkelijk