Heey, Wij zijn aan het rondkijken voor een kinderstoel. Mijn oog is helemaal gevallen op de stokke tripp trapp. Alleen mijn schoonmoeder zegt dat je echt een blad moet hebben op de kinderstoel. Aan tafel maakt het niet uit maar als je in de woonkamer zit en je hebt geen blad dan kan het kindje niet spelen met speelgoed. Zelf geloof ik hier hiet helemaal in. Maar ik moet vriendlief wel zien te overtuigen. Dus wat denken jullie. Is het een gemis dat er geen blad zit op de tripp trapp? alvast bedankt!
Ik moet eerlijk zeggen dat ik een blad niet zou hebben willen missen. Naar mijn idee zitten ze er ook steviger in, dan zonder blad, maar dat kan ook alleen maar een idee zijn. Er zijn ook tripp trapp stoelen met een los blad, wij hebben er iig een. Is al wel een aantal jaar oud natuurlijk, maar ik denk dat ze er nog wel zullen zijn. Over de stoel zijn we tevreden; wordt nog steeds gebruikt , maar dan zonder blad inmiddels. Misschien is er voor deze ook een te krijgen?
Wij hebben geen blad er voor, maar de stoel kan prima aan de tafel worden geschoven. Dat vind ik prettiger dan een blad. Verder is het echt een super stoel!
Je kindje zal een maand of 7 zijn wanneer die in de kinderstoel gaat. Een kindje van 7 maanden wil echt niet de hele tijd stil zitten spelen in de kinderstoel. Een kindje van 7 maanden of ouder wil alles ontdekken, lekker op de grond spelen of in de box nog misschien. Het wipstoeltje kunnen ze ook in spelen. Dus ik vind het onzin om persee een kinderstoel te moeten hebben met een voorblad. Het leuke van de tripp trapp is juist dat ie geen voorblad heeft. De stoel kan lekker onder de tafel geschoven worden waardoor je kindje er helemaal bij zit (de tafel doet dan dienst als voorblad, heeft ie lekker de ruimte.)
Ik heb een triptrap voor dochter en voor de oppas kinderen en heb nog nooit het blad gemist! Ze bestaan inderdaad wel als je het wel zou willen. Dochter heeft ook nog nooit in de stoel zitten spelen ergens anders dan aan tafel, wij zaten dan ook aan tafel. Als we niet zelf aan tafel zaten zat dochter eerst in een wipstoel of op schoot (of liggend in de box of op het kleed) en laten toen ze zelf kon zitten, zat ze er gewoon bij op de grond. Hier werd ze zelfs boos als ze bij opa en oma in een stoel moest met blad. Het probleem was opgelost toen opa het blad had verwijderd!
Ik vind het juist het voordeel dat er geen blad aan zit. Als je samen aan tafel zit, zit je ook ECHT samen aan tafel, en niet dat je kind een stuk van tafel af staat zoals je bij andere stoelen ziet.
wat meerdere hier al zeggen, ik ben echt blij dat er geen blad aan zit, dan zit echt samen aan tafel, anders zit je kleintje zo ver van je af, en spelen doet ie op de grond of in de box wel!
Je kan het kindje toch gewoon aan tafel schuiven als hij/zij wil spelen met iets in de kinderstoel? Ik snap de redenering van je s.m. eigenlijk niet. Wij hebben ook een TripTrap en het lijkt mij juist handig en gezellig dat je je kindje echt aan tafel kan bij schuiven met het eten.
Wij hebben ook een Trip Trap zonder blad...nooit gemist ook. Jasmine zit gewoon in de stoel bij ons aan tafel. Echt spelen in de stoel heeft ze ook nooit gedaan. Deed/doet ze altijd in de box, op de grond... Zoals al eerder gezegd is het mooie van deze stoel, dat je kindje echt bij je aan tafel zit tijdens het eten.
Wij hebben ook een trip trap. In eerste instantie dacht ik ook dat ik het blad zou missen, niet voor alleen spelen, maar ook voor bijvoorbeeld chips eten in de woonkamer. Mis het blad nu echt niet, als hij bij opa en oma in de kinderstoel (met blad) zit wordt alles direct van het blad gegooid.
Wij hebben ook een Trip Trap en ook zonder blad. Spelen doen kindjes lekker op de grond of in de box maar toch zeker niet in een stoel vind ik. Beetje raar idee van je schoonmoeder
Je kunt een los blad erbij kopen voor de tripp trapp. Ik heb er geen en mis het ook niet. Hij zit er alleen in om te eten, spelen doet hij gewoon op de grond of in de box.
Dankjewel voor jullie reacties!!!!!! Ik vond het namekijk ook een beetje een rare redenatie. Het wordt dus een tripp trapp!!!!
Gijs speelt aan tafel wel .. En als we visite hebben, zetten we de stoel zo "in de kring" Ook dan mis ik geen blad ervoor.. Als hij iets van drinken/koekje krijgt, gewoon in de gaten houden dat ie t niet laat vallen ( drinken zit ik antilek..)
Ik vind het ook een groot voordeel dat dochter er echt bij zit hier aan tafel. En ik heb zo'n blad echt nooit gemist. Dochter speelde gewoon op de grond in de kamer nooit in een stoel gespeeld.
Ik ben ook blij dat er geen blad aan zit, hij schuift makkelijk aan tafel en ons zoontje zit dus ook echt aan tafel met ons te eten ipv een beetje achteraf. Vond het een behoorlijke investering, maar ben er heel blij mee. Hij staat stevig, is makkelijk schoon te maken (bekleding ook), zoontje zit er goed in en hij is nog mooi ook.
Wij schuiven de Tripp Trapp ook gezellig bij ons aan tafel. Zo kan ze goed volgen wat er allemaal op tafel gebeurt, ze vindt het prachtig! Julie speelt ook wel eens in de kinderstoel, voor korte poosjes (als ik bv even moet stofzuigen en ze wil niet in de box, vaak vindt ze de kinderstoel dan wel oke). Dan zit ze ook gewoon aan tafel. Er zijn wel bladen voor de Tripp Trapp te koop als je dat perse zou willen. Het nadeel van aan tafel spelen, is dat Julie door haar getimmer met speelgoed op onze (houten) eettafel allemaal kleine deukjes en butsjes heeft gemaakt. Nu gaan we dus maar zo'n Stokke table-top erbij kopen . Wij hebben nog een tweede kinderstoel, een goedkope plastic van Ikea, met blad. Vind ik wel handig als we bijvoorbeeld buiten eten, dan schuif ik haar niet aan tafel omdat we daar een glazen tafelblad hebben. Heb niet zo'n zin in een gecrashte tuintafel 8)
Hier ook geen blad; alleen de trip trap. Heel gezellig dat ze er dan zo dichtbij zit, maar Lotte maakt er een hobby van aan het tafelkleed en zeil te trekken en omhoog te doen. Ze houd er maar niet mee op. Niet handig. Nu schuiven we haar dus vaak ver weg van tafel; niet zo leuk en gezellig. Een blad zou voor haar wel handiger zijn De Ikea stoel hebben we ook, dan is het blad bij ons dus handig. Lotte kan dan ook boekje lezen tijdens het eten. Klinkt wat raar, maar dan eet ze vaak beter. Doen dit niet altijd. Maar soms blijft ze maar eten op de grond te gooien en als ze in een boekje kijkt, hapt ze gewoon door........ Je zou kunnen denken; doe het kleed dan weg. Maar.... dan wordt echt alles vies met die vieze handjes. Ze zit nl. nogal veel in haar mond en smeert met eten over de tafel.... haha. Ook hier wordt geregeld gebeukt met vorkje op de tafel. Heb nog niet gekeken of er al butsen zijn, vast wel. Maareh... Miffy; laat je je ervaringen over de table-top weten?? Er is ook een nep-versie; heb ik eens gezien op de Jonge Gezinnenbeus. Weet de naam niet. Ik begrijp niet helemaal hoe dat ding van Stokke wordt vastgezet, of leg je die los op tafel? In laatste geval hier weinig succes denk ik, volgens mij mikt ze de ook naar de grond, haha