heeft iemand dat wel eens gedaan? Moet je dan weer een verwijsbrief halen bij de HA of kan ik het gewoon zelf regelen in een ander ZH? Vraagt het nieuwe ZH dan het dossier op? Dankjewel!
Correct me if I'm wrong, maar volgens mij kun je via je huisarts (als die jouw behandelend arts is) of specialist een verwijzing vragen en zelf een afspraak maken in een ander ziekenhuis. Het andere ziekenhuis kan blanco beginnen, maar handiger is om jouw dossier te hebben.
Wij hebben het toen inderdaad via de HA gedaan, een verwijsbrief gekregen nogmaals en andere specialist opgebeld en afspraak gemaakt. Die heeft toen het dossier opgevraagd om zich in te lezen en heeft toen erna zijn eigen onderzoeken gedaan.
Ik heb aangegeven aan de specialist die mij op dat moment behandelde dat ik graag een second opinion wilde in een ander ziekenhuis. Deze heeft toen een verwijsbrief met een kopie van mijn dossier gemaakt en deze opgestuurd naar de nieuwe specialist. De afspraak in het nieuwe ziekenhuis heb ik zelf gemaakt.
IK heb het toen inderdaad ook gedaan voor mijn kleine man. Via de ha, alles uitgelegt, en we zijn blanco naar het ziekenhuis gegaan. Daarna heeft de arts pas de dossier opgevraagd, en we lopen gelukkig nog in dat ziekenhuis met Quinn. Nog nooit spijt gehad dat we dat hebben gedaan ook
Ik heb mijn zorgverzekering daarvoor gebeld, en die vertelden mij toen precies wat te doen, en of het natuurlijk vergoed werd
Heb het zelf nooit gedaan (gelukkig niet nodig gehad) Maar heb op mijn werk de ervaring dat het het beste werkt via de huisarts. Als je het via de specialist doet heb je de kans dat ze een beetje bevooroordeeld die andere specialist bellen. Zo kom je niet helemaal blanco bij een nieuwe arts aan.
wij hebben zelf een afspraak gemaakt met het ziekenhuis en het verhaal uitgelegd,arts heeft zelf het dosier opgevraagd.