Hallo allemaal! Als eerste bedankt voor de felicitaties, heb idd heerlijke trouwdag gehad met ook heerlijk weer! MissyM leuk je hier ook te zien!!!! @ Fulltimewerken, beterschap met alle zieken in je omgeving! Dat hakt er dan idd wel in, denk je ook een beetje om jezelf? Hier inmiddels al weer een dikke werkweek erop zitten, had heel ff moeite om weer in het ritme te komen maar de vakantie lijkt nu alweer zo lang geleden Ik heb gelukkig straks nog 2 weken zomervakantie! Gaan jullie nog met vakantie?
Thanks Roelie, En ja hoor, die zomervakantie gaat helemaal goedkomen ! Eind juli heeft de oudste zomervakantie en gaan we lekker 3 weken met zijn 4-tjes naar de Cote dÁzur. Even helemaal niets, alle aandacht voor de kinderen (en na 3 weken zijn we helemaal kapot, haha ). Nee hoor, heb er echt zin in, wordt genieten ! Nog een week, en dan wordt Lotte 1 jaar! Ook een moment om naar uit te kijken vind ik altijd. By the way: als jullie een beetje van mijn perikelen op de hoogte willen blijven... check mijn blog: www.defulltimewerkendemoeder.nl Ik doe mijn best om minimaal 3x per week een artikel te plaatsen. Daarnaast kan je me nog volgen op twitter als je wilt... zoek maar op joycevandepas. Oh ja, en dat artikel wat in de intermediair geschreven is, (daar wordt naar verwezen via deze site), daar heb ik ook aan meegewerkt. Kan je ook via m'n blog checken. Nou Roelie, blijf nog een klein beetje in de zweem van je vakantie hangen, lekker in zo'n 'naroes'...... tjuus
Heej Roelie, Werk jij nu fulltime dan? Dat wist ik helemaal niet! Ik dacht heel stom dat t een andere Roelie was.... Maar goed, jaaa wij gaan 7 juli voor 2 weekjes naar Griekenland, HEERLIJK!! Heb er zo'n zin in!!
Ik heb een dochter van 9 maanden. Ik werk 4 x 9 uur per week in een vrij veeleisende functie. Roos gaat 2 dagen naar mijn ouders en 2 naar de KDV. Haar vader is er alleen in het weekend. Ik vind het wel héél pittig. Financiëel kan ik me geen hulp in het huishouden veroorloven dus ik sta overal alleen voor en eerlijkgezegd: het is mij soms ( okee..wel meer dan soms) echt teveel. Ik red het gewoonweg niet in 24 uur. Ik geef ook nog gedeeltelijk borstvoeding omdat ze de fles weigert en nog niet goed genoeg drinkt uit een beker. Als ik kon kiezen, dan ging ik zeker 1 dag minder werken en nam ik een huishoudelijke hulp. Maar dat zit er voorlopig niet in. Hoewel helemaal stoppen met werken mij helemaal niets lijkt, want ik heb veel te leuk werk en wil ook niet afhankelijk zijn van mijn partner.
heb al een tijdje niet geschreven, wel af en toe meegelezen. Hier ook een praktisch fulltime werkende moeder. Ik heb een eigen bedrijf en werk "formeel" 4 dagen, maar in de praktijk is het anders. En ja, ook ik krijg hele scheve gezichten. Ik moet ook eerlijk zeggen dat met name in het begin ik me schuldig voelde (toen ze nog heel klein was) en heel af en toe heb ik daar nog last van. Het is dan met name het gevoel als onze dochter bijvoorbeeld ziek is, maar ik ook een deadline moet halen. Gelukkig heb ik een compagnon die me goed begrijpt, ondanks dat dat een vent is. De reacties kunnen me eerlijk gezegd niet zoveel schelen en ik voel me super gelukkig zoals het nu gaat. Ik moet daarbij zeggen dat ik ook ouder moeder ben geworden (34e) en maar 1 kindje heb. Je hebt dan min of meer al een leven opgebouwd. We hebben ook het geluk dat onze dochter heel gemakkelijk is en zich snel aanpast. Anyway, hier dus ook zeer gelukkig met een drukke, fulltimebaan. Het geeft me juist weer energie hoe raar dat ook mag klinken.
Hé BrB, Klinkt me helemaal niet vreemd. Dat heb ik nou ook, dat ik er energie van krijg! Oké, zo nu en dan is het wel pittig, maar bovenal is het een heerlijk gevoel om ook jezelf te kunnen blijven ontwikkelen. Go for it, girls !
@Hellen, vervelend dat je je zo voelt. Wij hebben ook financieel momenteel niet de ruimte voor een huishoudster, maar dat zou wel idieaal zijn, gelukkig doet mijn moeder en zus veel bij ons in huis (de was etc). Is dat voor jouw geen optie? Me zus komt bv 1x in de 2 weken in t weekend alles weg wassen en even een paar dingen in huis doen (zoo lief).
het is idd pittig, maar vind mezelf ontwikkelen ook erg belangrijk. Uiteraard moet ieder voor zich weten hoeveel hij/zij werkt, maar ik moet er persoonlijk niet aan denken dat ik financieel afhankelijk zou zijn van mijn man. Op dit moment houden we ontzettend veel van elkaar en lijkt het voor eeuwig te zijn, echter heb ik al eens eerder bijna 10 jaar een relatie gehad en ook dat werkte niet meer. Dus naast het ontwikkelen van mezelf op dit moment is het ook een investering voor in de toekomst. Niemand kan in die glazen bol kijken en voorspellen wat er gebeurt en ook in die toekomst wil ik graag zelfstandig kunnen functioneren, bij voorkeur zonder hulp van derden. Dat maakt mij een gelukkige, zelfstandig individu, moeder en vrouw. Al mijn vriendinnen werken parttime en zij zijn heel gelukkig. Super toch dat tegenwoordig iedereen kan beslissen wat bij hem/haar hoort en/of past? Ik kan alleen echt niet tegen mensen die dan gaan zeggen "waarom heb je dan kinderen gekregen". Tja, denk ik dan, alsof kwaliteit iets zegt over kwantiteit.
BrB, Dito! Kan het zelf niet beter verwoorden. Ook ik heb zo'n relatie in het verleden achter de rug. Niets is belangrijker dan dat je zelf je beslissingen kan maken - niet gehinderd door enige financiële afhankelijkheid- .