vanaf wanneer groeispurt

Discussion in 'Zwangerschap' started by rastagirl, Mar 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rastagirl

    rastagirl Fanatiek lid

    Dec 15, 2006
    1,156
    0
    0
    het schijnt dat je in het begin van je zwangerschap ook een groeispurt maakt de baby dan hihi maar vanaf wanneer is dat? tussen 8 en 12 weken of is het dan toch later in de zwangerschap?
    raare vraag misshien maar was nieuwsgierig
     
  2. brussie

    brussie Fanatiek lid

    Nov 22, 2006
    1,927
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Amersfoort
    'k Heb werkelijk géén idee.. 't Lijkt bij mij wel of mijn kereltje wekelijks een spurt maak! :)
     
  3. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    Jul 25, 2006
    3,369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    bij mij is het sinds 2 a 3 weken echt super aan het spurten, maar weet niet of dit altijd zo is
     
  4. alice

    alice Fanatiek lid

    Aug 16, 2006
    4,014
    0
    36
    Overijssel
    Bij mij (en bij meerdere van de augustus-mama's) ging het aardig gelijkmatig tot aan week 15-16 en ik zit nu in de groeispurt. Dat komt ook wel omdat de baby nu echt veel gaat groeien.
     
  5. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    Sep 6, 2006
    3,967
    0
    0
    Centraal
    Nou ja, ik weet niet welke groeitspurt je bedoeld, maar mijn buik is van 16w5d tot 17w3d HUGE geworden. Zelfs mijn moeder schrok ervan, ze had me donderdag gezien en zag me zaterdag weer en zat me aan te staren, van wat is hier gebeurd!

    Dus nu kan ik het echt niet meer ontkennen. Maar of ik zo ben gegroeid of de beeb....ik weet het niet, ik heb helaas geen kijkvenster :(
     
  6. May

    May Lid

    Feb 21, 2007
    24
    0
    0
    Gelderland
    Ik heb ook het idee dat ik nu een groeispurt doormaak. Las ik ook ergens, dat je baarmoeder nu boven je navel uitkomt en gaat uitbulken. Klopt bij mij dus aardig.

    helemaal in het begin heb ik geen groeispurt gehad. Het begon een beetje met zo'n 16 weken. Toen had ik ineens een buikje. Nu begint hhet buikje ineens een stuk groter te worden. Dus misschien groeispurt nr. 2?
    Het is m'n tweede trouwens.
     

Share This Page