Januari 2011 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Wen1975, 20 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    Euhm goed! Wist niet dat het me zo dwars zat die miskraam...maar lijkt wel alsof mijn lichaam een reset heeft gehad vannacht....

    Ben niet meer opgeblazen...(was echt erg had er last van!! leek wel 20 weken zwanger) Hou geen vocht meer vast....joepieeee kan weer piesen!! Heb geen of nauwelijks eigenlijk pijnlijke borsten bij elke stap.... Kan weer eten!!! En heb helemaal niet gekotst vandaag....zo vreemd niet misselijk wakker worden!

    Ben nog wel moe...maar dat kan ook gewoon door de hormonen nog komen...hopelijk gaat dat snel over.

    En nu...gewoon weer verder! Maandag ff kijken of alles schoon is.... En dan meteen bespreken hoe verder met de MMM...wil toch een 2de al 2 jaar weer...dus wil verder!

    heb ook echt een plekje gemaakt voor ons engeltje in mijn hoofd....heb er afscheid van genomen...en het verwerkt...blijf er om treuren over hoe het zou zijn...maar het gaat eigenlijk heel goed!


    Ben trouwens ook niet meer depressief...of hoe zeg ik dat...ik heb namelijk last van prenatale depressie...(bij ons meisje heel erg) en dat merk ik nu ineens weer dat het minder is....kan gewoon weer lachen zonder na een tijdje in huilen uit te barsten omdat ik me schuldig voel om te lachen...... :$

    Dus al met al...heel goed!! Lief dat je het vraagt :)

    Hoe is het met jullie allemaal hier?

    Trouwens, mooie buikfoto!!
     
  2. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    blij om te horen dat het goed met je gaat! hoop dat jullie snel weer verder kunnen en er snel een plakbeeb is!
    even kwaaltjes vrij is nu wel lekker kun je het echt een plekje geven.

    mijn buikfoto hihi ja ik lijk nu tenminste echt zwanger en niet meer gewoon dik :p hij is echt mega hard gegroeid in 2 weken tijd.
     
  3. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @echo...........was weer TOP!!! Alleen het schijnt dat mijn baarmoeder ver naar achteren ligt maar toch een mooie foto gekregen. En heel sterk weer terug op het gevoel dat het een meisje is. Terwijl ik er heel neutraal in sta, want een jongentje vind ik ook erg leuk voor zoonlief.
    Tis iig een eigenwijs ding, draaide steeds met de rug naar ons toe. Echt zo van.........laat me slapen!!! Vk zei al, vast een meid met dat eigenwijze gedrag.....:D
    Nou als dat iid zo is en ze heeft die eigenwijzigheid van mij, pffff......
     
  4. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    oooh wat mooi goofy!!


    Ik zeg jongetje....hihi maar we zullen zien..wil je het weten?
     
  5. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Antares, goed om te horen dat je er weer bovenop aan het klimmen bent!!! Girl power!!!
     
  6. naomi123

    naomi123 VIP lid

    22 mrt 2009
    8.840
    0
    0
    gastouder en verkoopster dierenspeciaalzaak
    @goofy: wat een mooie echofoto!!! gefeliciteerd :D
     
  7. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Antares hoezo jongentje???? Bij het nub topic zeggen ze juist andersom.....hihihihi......ja ik wil het wel weten, 19 juli hebben we de geslachtsbepaling, en 19 augustus de 20 wkn echo en dus ook een bevestiging.
    Maar als ik de liefde die ik voel vandaag voor mijn zoontje ook straks weer krijg bij mijn tweede weet ik niet of ik dat handle.......ik heb zo'n heerlijke dag met hem gehad!!!!!
     
  8. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    11 nov 2008
    6.297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Mooie foto Goofy!!

    Antares... die moeheid kan nog wel even duren, had ik ook. Maar je hebt zo veel meegemaakt en onbewust ben je er veel mee bezig en dat vreet ook energie.

    Naomi... mooie buik al hoor! Ben benieuwd waar dat heen gaat! :D
     
  9. Antares

    Antares VIP lid

    17 nov 2008
    19.894
    3
    38
    :)
    gewoon gevoelletje... wel spannend, kom je het hier ook vertellen?
     
  10. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    10 nov 2009
    4.523
    0
    0
    @ goofy, mooie echofoto!
    bij mij zeiden ze ook dat de baarmoeder ver naar achteren lag, daardoor zat ze best hard te drukken op m'n buik (en zoveel spekjes heb ik niet)
     
  11. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    10 nov 2009
    4.523
    0
    0
    wen, zou je mijn uitgerekende datum weer willen veranderen? op de 2e echo kwamen ze weer op een andere datum uit:O 12-01-11 en deze word aangehouden:)
     
  12. Zen

    Zen Actief lid

    16 apr 2008
    292
    0
    0
    Mooie echo Goofy!
     
  13. Marise

    Marise Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.588
    1
    0
    Hee meiden ik had gister een heel bericht getypt op mijn mobiel op de terugweg van mijn personeels uitje. Maar nu blijkt dat hij helemaal niet is aangekomen ;) Dan maar even opnieuw.

    Bij ons is het kermis en ik had mijn vriendinnen het nieuws al verteld maar mijn vriend moest het nog vertellen. Nu toch al zijn vrienden bij elkaar waren vertelde hij het op de kermis.

    Die jongens waren zoooo onwijs enthousiast ze liepen nog meer te juichen dan bij de doelpunten voor nederland. Haha.. En tegen iedereen te schreeuwen wij worden OOM! Vervolgens heb ik een uur lang felicitaties in ontvangst moeten nemen. En de reacties waren echt zoooo onwijs lief en positief!
    Dus ik was echt helemaal blij! Zo'n beetje heel het stadje/dorpje weet het nu. haha

    Ik moet nog heel wat terug lezen dat ga ik nu even doen !
     
  14. Wen1975

    Wen1975 Fanatiek lid

    21 nov 2009
    3.619
    0
    36
    .
    Nederland
    @Goofy Mooie echo hoor!

    @Marije Leuk dat ze allemaal zo enthousiast reageerden.

    @Antares Ik heb idd ook erg lang last van moeheid gehad na mijn vmk. Op zich ook niet raar want er gebeurd toch heel wat in je lichaam. Knuffel meid!

    Zo wij vertrekken zometeen naar mijn moeder en daar blijven we tot morgen. Misschien kom ik nog wel even gluren tussendoor. In ieder geval allemaal een fijn weekend en geniet van het mooie weer. :)
     
  15. Marise

    Marise Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.588
    1
    0
    @wen: veel plezier!

    @ mooie echo foto's. Alles is al zo duidelijk te zien!

    @ Antares fijn dat je weer een beetje de oude aan het worden bent! Hou ons op de hoogte, ik hoop dat je snel weer zwanger mag worden van een gezond kleintje ;)
     
  16. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    Wen heel veel plezier!!

    Marije wat leuk:D dat is zoooo geweldig dat gevoel.

    Hier is mijn mannetje nog extra aan het werk tot een uur of 2.
    Belt hij net op zegt ie: zeg eens tegen kleineke dat het goed moet groeien en maar snel moet komen.
    Ik werd er zooooo emotioneel van.
    Hij is er zo blij mee.
    EN zo mee bezig zoooooooo schattig!!
     
  17. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    11 nov 2008
    6.297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Hoi hoi!

    Hier ff ego...

    Om 12.30 komt een klantje voor haar nagels nadat ik haar gisteren naar huis had gestuurd omdat ze te laat was. Pfff kan daar zo niet tegen :x Alsof ze me niet serieus nemen. Als ik een afspraak heb, zorg ik ook dat ik op tijd ben.
    Ben dus benieuwd of ze uberhaupt komt... misschien is ze wel boos. Nouja... iemand die al een paar x een afspraak vergeten is en vaak te laat komt kan van mij best wegblijven hoor. Ben tot nu toe erg meegaand geweest. Ik hoop anders dat ze er van geleerd heeft en voortaan op tijd komt (nu 12.32 hier :D)
     
  18. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83
    12.45 en???
     
  19. Tese

    Tese Niet meer actief

    Goedemiddag meiden!!!

    Hier een berichtje uit het zonovergoten luxemburg. We zijn gisteren vertrokken en hebben besloten om ons lappie maar mee te nemen aangezien zoonlief 'smiddags nog 3 uur slaapt. We zijn heerlijk aan het genieten en ontspannen. Wat wil een mens nog meer.
     
  20. cyntje78

    cyntje78 VIP lid

    11 nov 2008
    6.297
    3
    0
    Genieten van ons ventje!
    Nou... ik WIL ook!! Maarja... de centen gaan naar de babykamer, want er moet een nieuw kozijn in namelijk ;)

    Geniet er maar lekker van meid! En luxemburg is erg leuk! Vooral met zo'n weer.
     

Deel Deze Pagina