wie is/was er ook bij t barrahus? (wirdum)

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by klingel, Sep 14, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Quinty

    Quinty Actief lid

    Jun 21, 2010
    248
    0
    16
    Noorden
    Aqui: Gefeliciteerd geniet ervan!

    Vandaag gesprek in Heerenveen gehad. Dr Z inderdaad een aardige man. Zat met vier hoogzwangeren in wachtkamer; even wennen.

    Ze gaven aan dat er een aantal assistentes zijn die ons gaan
    begeleiden zodat het wat persoonlijker is allemaal. Helaas ze kunnen niet tippen aan de assistentes en dr V van het Barrahuis!

    Zijn er al meer bij Dr Z in H'veen geweest inmiddels?

    Volg week weer echo om te kijken hoe groot de follikel is en dan hopelijk week later de cryo terug!

    Geniet allemaal lekker van het weer!

    Veel liefs!
     
  2. P26

    P26 Niet meer actief

    Quinty wel een fijn idee dat een aantal assistentes ons gaan begeleiden, geeft toch een fijner gevoel. Ik hoop dat je idd volgende week een tp kan krijgen. Hoeveel cryoos heb je nog?

    Ik moet nog wachten totdat ik ga menstrueren. Dan kunnen ook wij weer toeleven naar een volgende tp.
     
  3. klingel

    klingel VIP lid

    Feb 15, 2008
    16,318
    14
    38
    iets met kunst en michelinsterren..
    import drentherella
    @aqui: GEFELIIIIIII met hartje, ik ben ZO blij voor jullie!!! *snif*

    @hveen: als alle zustertjes nou eens daarheen gaan??
    ik ga serieus reclame voor ze maken bij Z!

    ;)

    @allemaal: dikke kus!
     
  4. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    Jul 14, 2009
    2,774
    0
    0
    Wat een mooi weer zeg,we hebben heerlijk bij mijn ouders in de tuin gezeten vanmiddag.Vanmiddag hebben we mijn ouders verteld dat we weer zwanger zijn en die zijn heel erg blij,we hebben bewust wat langer gewacht met vertellen.
     
  5. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    Sep 4, 2008
    1,303
    0
    0
    noorden
    Aqui: gefeliciteerd, dat ziet er goed uit!

    Vlinder: wat een fijne middag zo lijkt me! Hier is het zonnetje nu trouwens weer weg, maar dat komt morgen vast weer goed.

    quinty: wanneer volgende week echo? Ik ben er donderdag (als mijn knie meewerkt na mijn kijkoperatie van dinsdag :()
     
  6. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    Apr 13, 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Quinty: Dus jij kan ook gaan aftellen tot de volgende TP? Dat is fijn. Wat goed van H'veen dat er een aantal assistentes de barrababes gaan begeleiden. Vind ik servicegericht van ze, al kunnen ze idd niet tippen aan onze lieve barra assistentes.

    Jo: Volgende week kijkoperatie? Wat spannend? Heb je veel last van je knie? Blijft het bij een dagopname? Ik hoop dat het je TP plannen niet in de war gaat gooien.

    Vlinder: Dus je ouders weten het nu ook. Kan me voorstellen dat jullie er even mee gewacht hebben. Fijn dat je zo lekker kan genieten van deze zwangerschap en positief bent.

    Agui: In de zevende hemel op een roze wolkje aan het zweven na het zien van het hartje gister? :)

    P: Hoop dat je snel weer ongesteld mag worden. Kunnen jullie weer verder.

    @ all: Knuffel!!

    @ hier: Alles rustig, sinds gister weer aan het werk. Wel erg moe van de Utrogestan, heb altijd last van bijwerkingen dat is wel balen. Maar ja. Vind het wachten alleen nu al lang duren. :(
     
  7. famke007

    famke007 Actief lid

    Jan 5, 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    echt net terug van piepklein.
    wat heerlijk om nu dan eindelijk het hartje te kunnen horen.
    verder was alles goed. de kansberekening van de nekplooi ook.
    dus helemaal happy de peppy.
    we zijn losgelaten in de echte wereld!!!
    over 10 dagen voor het eerst naar de verloskundige, die hadden het druk. en konden niet eerder.
    nu ook maar eens wat andere dingen gaan regelen, wordt wel tijd.

    quinty en de rest natuurlijk ,wat goed dat ze in H'veen speciale assistentes hebben. want je zit daar toch in een gewoon ziekenhuis, en dus ook tussen de dikke buiken.

    jo, kijkoperatie, hoop dat ze wat vinden,en dat je idd gewoon met je volgende tp verder kan.

    vlinder, wij hebben het gister ook mijn schoonouders verteld. helemaal blij!! mijn ouders wisten het al iets eerder.

    aqui, heerlijk hartje zien, en nog mooier als je het dan eindelijk kan horen.

    pip, dus jij hebt veel last van de uruzgan. lekker van het weertje genieten. dan zijn de ww zo voorbij

    p, hoe gaat het bij jou/jullie...
    jammer dat je niet weet waar je aan toe bent met je cyclus.
    hoop dat jullie snel verder kunnen
     
  8. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    Apr 13, 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Wat een super nieuws Famke!! Gefeliciteerd!! Ben blij voor je. Heerlijk om te worden losgelaten in de 'echte wereld'. Dus ook een roze wolk voor jullie...:D

    Na het werk, ga ik inderdaad lekker genieten van het prachtige weer. Kan de ww beter maar zo comfortabel mogelijk doorbrengen.:)
     
  9. P26

    P26 Niet meer actief

    Famke wat fijn dat jullie het hartje hebben kunnen horen. Stelt ook weer gerust denk ik.

    Wat is het toch heerlijk weer.
    Vandaag een jurkje gekocht in de uitverkoop voor 5 euro. Dat is nog eens een keer leuk.
     
  10. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    Apr 13, 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    P: inderdaad genieten van de zon en van de opruiming in de winkels. :D Heb mn slag ook al geslagen. ;)

    Agui: Jij gaat volgende week vrijdag (ZWANGER!)trouwen!! :D Druk met alle voorbereidingen? Of valt het mee? Ben je deze week ook vrij of nog paar dagen werken? Hoop dat jullie heerlijk weer treffen op jullie trouwdag, de vooruitzichten zijn gunstig. En waar trouwen jullie, gemeentehuis of een bijzondere locatie?

    All: Allemaal een heerlijke zomerdag toegewenst.

    Wij gaan vandaag relaxen in de tuin en morgen lekker dagje zee. Eindelijk!! De zomer kan me niet lang genoeg duren. :)
     
  11. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    @Allemaal: dank voor jullie lieve felicitaties! Ben helemaal blij en opgelucht dat het hartje ♥ klopt!

    @Famke: nu genieten dan, hè! Nekplooimeting een mooi resultaat! :) Geweldig, al 12 weken "we zijn losgelaten in de echte wereld!!!" schrijf je! :D Mooi, hoor!

    @Vlinder: je ouders zullen zeker blij zijn! Mooi om het te vertellen!
    Mijn schoonmoeder is nu ook blij, nu we het hartje gezien hebben. Eerst reageerde ze nogal ongelovig en ongeïnteresseerd ("een vaag streepje wil niet zeggen dat je echt zwanger bent" en dan niet meer bellen wat het resultaat van de bloedtest is geweest), wat vooral mijn lief veel pijn deed natuurlijk. Nu denkt ze toch echt dat het echt is. Gelukkig.

    @Pip: Sterkte met de wachtweken! En de Uruzgan. Hopelijk een mooi resultaat voor jullie. Wanneer mag je testen?
    Yep, zwanger trouwen. We trouwen in een prachtige tuin bij de vijver, dus niet in het stadhuis. Als het weer tegenzit, kan het ook binnen. Maar de voorspellingen zijn goed! We zijn inderdaad nog wel druk met voorbereiden. De laatste losse eindjes afhechten. Ben mijn schoenen een beetje aan inlopen 's avonds. Vandaag heb ik de jurk opgehaald. Ik pas erin! En hij is prachtig! Ben er helemaal blij mee!! Zo mooi. Ik heb ook geleerd hoe ik de sleep zelf elegant vast kan houden, zodat hij buiten niet over de grond sleept bij de fotolocaties. Anders is hij al vies voordat we trouwen. We trouwen donderdag trouwens. We hoeven niet meer te werken, lekker de hele week vrij. Even een paar dagen bijkomen en rustig aan. Ik ben toch wel heeeeeeeeeeeel moe van de zwangerschap. Vandaag hebben we ook een lief draakje voor ons kindje gekocht, heel mooi met o.a. knispergeluidjes en andere zachte geluidjes. Dus niet alleen een knuffel, maar echt een speeltje. :)
     
  12. Soraya

    Soraya Bekend lid

    Dec 30, 2006
    836
    0
    16
    Randstad
    *zwijmel*.....
     
  13. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    Apr 19, 2007
    8,914
    3
    36
    Female
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
  14. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    Apr 13, 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Wat is het hier rustig! Zitten jullie allemaal op het strand? 8). Ik even Ali Illegali vanaf het werk.

    Wat klinkt dat prachtig jullie bruiloft Aqui!! Ik ben heel benieuwd hoe mooi je er uit zal zien in je jurk. :) Lekker dat je deze week vrij bent, is wel fijn. Het wordt trouwens enorm warm! Over regen hoef je je in ieder geval geen zorgen te maken. ;)

    En een draakje gekocht voor jullie beeb! *huil, bijzonder momentje voor jullie, zo mooi om mee te maken*

    Jo: Succes morgen met je kijkoperatie. Eind van de week TP?
    Alles verder goed? Was je weekendje weg?

    @ hier: volgens mij voel ik al menstruatiekrampen :(. Nu zal Vlinder wel zeggen kan ook bij begin zwangerschap horen, maar dat heb ik nog nooit mogen ervaren. Het zou ook wel snel zijn nu al menstruatie. Heb vorige week dinsdag TP gehad, nou ja we zullen zien. Nu weer aan het werk.
     
  15. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    Sep 4, 2008
    1,303
    0
    0
    noorden
    Aqui: wat klinkt het allemaal heerlijk! Alvast heel veel geluk, plezier en liefde donderdag!

    Pip: morgen inderdaad kijkoperatie, ik hoop dat ik niet erg misselijk ben van de narcose en lekker 2 dagen buiten in het zonnetje kan gaan herstellen :D. Alhoewel, in het zonnetje, is wel heel erg warm!
    Verder alles wel goed, niet zo'n zin om op alles te reageren, weet ook niet waarom. Even een beetje klaar met de hele MMM geloof ik. Maar voor jou blijf ik nog wel even duimen hoor!
    Zou toch zo mooi zijn als er hier nog net 1-tje Barrahuis-zwanger mocht zijn! Vorige week dinsdag had je TP? Wat gaat die tijd langzaam, ik dacht dat je al bijna aan testen toe was :(. Nog maar ff doorwachten dus :(.

    Ik ben trouwens vandaag ook aant werk, vanmiddag met de collega's voetbal kijken. Alhoewel een groot deel alweer afhaakt omdat ze dan later thuis zijn.... ja, wedstrijd duurt nou eenmaal tot kwart voor 6! Echte voetballiefhebbers dus, NOT!
    Maar de directeur is fanatiek, heeft zelfs tapbier geregeld :). En ik ben toch niet zwanger dus...!!

    klets..klets... sjonge, nu weer aan het werk!
     
  16. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    Apr 13, 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Jo: Je bent er weer!! Dacht al zoiets Jo. Ik begrijp het wel hoor, de MMM is echt gewoon zwaar klote shit...:x :x :x En via de ZP is het soms prettig, maar soms ook even niet om al die MMM verhalen te lezen en erop te reageren.

    Ik ga echt heel hard duimen dat jij zwanger wordt van deze cryo!! Het moet gewoon. :)

    Dikke meeleef en pletknuffel!!

    Ik werk ook gewoon en hoop tijdens de wedstrijd af en toe wat sfeer te proeven via TV. We hebben op de afdeling hiernaast wel een TV staan, vind het hier niet echt goed geregeld. Ben jaloers op je leuke directeur! Zelfs tapbier!! WOOOOOOOOOOOOOOOOOOHHHH :p Lekker van je biertje genieten vanmiddag.
     
  17. Katrien Duck

    Katrien Duck Fanatiek lid

    Sep 15, 2006
    1,683
    0
    0
    @ Aqui; gefeliciteerd, super zeg... een kloppend hartje! :-D En nu nog een hele mooie trouwdag komende week, ga er lekker van genieten!
    @ Famke; ook gefeliciteerd met de goede echo. Bijzonder he, om je kindje zo compleet op echo te zien? Hopelijk lag hij/zij er een beetje goed voor!
    @ Jo; helemaal gelijk dat je soms even geen zin hebt om te reageren. Goed op jezelf passen, een ander doet het niet in dit traject. Hoop dat jullie het grote wonder ook snel mee mogen maken! Heb je bij v.V. gesproken, en vond je echt supersterk!
    @ Pip; Niet alleen vlinder zal zeggen dat de menstruatiepijn erbij kan horen... ik heb bij mijn eerste zwangerschap hetzelfde gehad. Maar het zegt allemaal niets, en het beste is gewoon je ding te doen en er zo min mogelijk aan proberen te denken. Ik weet als geen ander hoe moeilijk dat is... nou ja, moeilijk... eigenlijk onmogelijk! ;)

    @ All; hier alles nog goed! Vanavond 20-weken echo. Ben benieuwd... maar voel de kleine regelmatig en verloskundige heeft me een paar dagen geleden nog helemaal goedgekeurd, dus hoop maar op een goede echo.

    Straks eerst nog even voetbal kijken... Heb ze nog niet echt zien knallen dit WK, dus hoop er maar het beste van.
     
  18. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    Jul 14, 2009
    2,774
    0
    0
    Pip ik zou idd zeggen:D dat het geen menstruatiekrampen hoeven te zijn en je schrijft dat je dat nog niet hebt mogen mee maken maar eens moet de eerste keer zijn.

    Katrien spannend hoor de 20 weken echo,laat je snel wat weten.

    Aqui leuk he om iets voor je kindje te mogen kopen,wij hebben vorige week een ster gekocht met een knisperring erin.Donderdag wordt een warme dag,jullie terffen het dus.

    Jo sterkte morgen met de kijkoperatie en ik hoop dat je snel ook zwanger mag zijn.

    Famke hoe is het met jou meid.

    Hier morgen naar de gyneacoloog voor een echo,ik heb er heel veel zin in.
     
  19. famke007

    famke007 Actief lid

    Jan 5, 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    pfff wat is het warm zeg.
    net alles tegen elkaar open gezet, hopelijk dan wat koeler als ik mijn kussens van dichtbij wil gaan zien.

    jo, begrijp je helemaal, ik heb tijd terug ook dat gevoel gehad, en toen weinig zin gehad om te reageren. maar dat geeft niets. gewoon weer doen als je er zelf zin in hebt.
    ik wens je voor morgen heel veel succes met je kijkoperatie.

    enne pip, ik had deze keer ook rare krampen en pijntjes!!:D
    need I say more.... rustig aan doen. waneer mag je testen

    katrien, spannend, hoor graag hoe het was!! en we waren zo klaar bij echo. baby lag goed, konden alles goed zien. heb ook een ding besteld waar we het hartje zelf mee kunnen beluisteren.

    aqui, nog 3 nachtjes!!:D:D en goed weer hebben jullie. wel warm!! maar mooie foto's gaan dat worden zeg!!!
    genieten met z'n allen.

    vlinder, jij bent ook los gelaten in de echt wereld. op naar de gyneacoloog. ga je voor het eerst het hartje horen? veel plezier

    p, heb je nog meer winkels leeg gekocht, met die leuke koopjes!!
    hoe gaat het bij jullie?

    hier hebben we "het nieuws" nu algemeen bekend gemaakt.
    de families weten het. vriendinnen... helemaal leuk. heel raar om het dan nu toch eindelijk eens hard op te zeggen..
    maar genoeg weer....
    ga me douchen en vroeg op bed. morgen weer in een warme winkel staan
     
  20. P26

    P26 Niet meer actief

    famke fijn dat iedereen nu op de hoogte is van het mooie nieuws.

    Pip ik blijf duimen voor jullie.

    Jo heel veel succes morgen.

    aqui wat een mooi vooruitzicht donderdag.

    Hier gaat het goed, vandaag in Drachten wat dienstkleding gekocht en even op visite geweest bij fam.
    Ik heb even gerekend ik zit nu op dag 30 na mijn miskraam. Ik ben benieuwd wanneer ik ongi ga worden. Wie weet misschien wel helemaal niet....

    Gisteren op kraamvisite geweest bij vrienden. Alle vrienden en kinderen waren er. toen we naar huis gingen had ik het toch even te kwaad. Even huilen en dan gaat het wel weer. Dit jaar hoeven we niet meer op kraamvisite. Gelukkig dit hebben we gehad.
     

Share This Page