Rins, wat een goed nieuws. Ik las het al op je hyves. Lieve foto hoor. Gusam, heb ook even uitzending gemist gekeken. Mooi plaatje idd. Je mag trots op jezelf zijn. En grappig om je stem erbij te horen!!
@Gusam Heb gister gekeken erg leuk. Had jou alleen heeeelllll anders voorgesteld. @Nathalie Zwem ze. Is geen straf met dit weer. @Rins super dat de helm af mag. Zeker met dit weer. Lijkt me toch echt gaan broeien nu. Wat zouden jullie doen? Zondag is mijn vader jarig. Ze voorspellen ruim 30 graden. Het is voor ons anderhalf uur rijden. Wel airco in de auto, maar hun tuin is sowieso altijd erg warm en huisje ook. Zouer wel graag heen willen, maar ergens vind ik het ook wel erg warm om de hele dag met Demyan op pad te zijn. Daarbij komt ook nog eens dat hij bij hun normaal gesproken al erg slecht slaapt en vrees nu dus helemaal niet.
Rins goed nieuws zeg super Gusam ga zo even terug kijken lag gisteren om 10 uur al te slapen Gandor moeilijk ik zou denk ik wel even gaan en is het na een uur niks gaan en wat anders leuks opzoeken. Slapen nu met de warmte alleen nog maar meer naomi heeft iig geen last van de warmte gelukkig
rins, wow wat een knappe vent. En wat fijn van het helmpje! Gusam, ik heb het opgenomen, ga nog ff kijken ben benieuwd! @ mezelf, volgens mij heb ik nu mn eisprong nu - mn temp klopt gewoon niet dus we gaan nu ff opletten
hoi! Ben nu aan het werk! Slapen gaat hier op zich goed, alleen gisteravond was ze even wakker door de warmte. Maar slokje water en weer naar bed @gusam: niet gezien, kijk vanavond wel even via uitzendinggemist. @rins: super van het helmpje @nathalie: leuke foto's! @Gandor: ik zou denk ik wel even gaan.
Kan iemand een linkje erneer zetten van gisteren van gusam? zit via foon en dat zoeken is zo traag. Oh ja vandaag foon gehad en de schade is iets meer haha krijgen nu 600 weer
Wen hoe is het nu met Tim? met z'n waterpokjes? wat leuk dat je ook aan de naai gaat! ik wil ook leuke kussenhoesjes gaan maken voor de meiden voor op hun bed en dan van pip studio. Ellen was geslaagd dus je weekendje weg! en je had het weer lekker mee! hoe is het met Tess zonder dr beugel? Nathalie leuke foto's! paardrijden word bij Emaa met de paplepel ingegoten zo te zien haha. Rins leuke foto van Tijn! wat een knapperd!! wat fijn van z'n helm! zeker met het warme weer! Gusam heb gekeken! mooi stukje van jullie 2tjes!! Danjo dat is fijn dat je het vergoed krijgt anders was het aardig voor je in de papieren gaan zitten 600 euro is best veel. Gister een dagje efteling geweest! ondanks de warmte was het erg leuk! Noa was bij oma gebleven want ze heeft er toch nog niet echt veel aan en dan met die warmte.. Dus die heeft zich goed vermaakt in het badje!
Sylvia, leuk de efteling. Vriendje kan hier niet wachten om dat soort dingen met britt te gaan doen. maia, werk ze. Odess, eisprong?? Vanavond vroeg naar bed dus?? danjo, denk dat ik ergens overheen gelezen heb, schade waaraan?
@Gusam: Heb gekeken, leuk/mooi stukje hoor! en wat een lekker meisje! @Danjo: dat is weer mooi meegenomen! @Rins: Wat fijn dat de helm niet meer hoeft! Vooral met dit weer zeg! @Sylvia: Was de nieuwe attractie al geopend? Vind de efteling zo leuk! En denk ook dat je Noa er niet blij mee had gemaakt. @Odess: Heb ik wat gemist? Gaan jullie er nu bewust voor?? @Gandor: Zou er wel ff heen gaan, vind je vader denk ik ook erg leuk! En thuis is het toch ook warm??
curly en joenka, volgens mij bedoelde odess dat ze nu ff moet uitkijken, omdat t de vorige zo raak was!!! gusam, ik heb ook even alleen jullie stukje gekeken. erg mooi verteld! ben benieuwd of je ex t nog heeft gezien... probeert hij ook nooit contact te krijgen met riley? tess is mee geweest naar mijn werk (voor 1 keer, omdat ik extra werkte vandaag) en dat ging prima. t duurde net een hele poos voor ze sliep... t is ook veel te warm op dr kamer. 26 graden!!! ik ga nu ondanks de hitte toch maar ff wat doen, stofzuigen en de was ophangen. daarna niks meer!!!
Dyoni heeft er zin in vandaag, de hele dag nog niet geslapen! @ellen;fijn dat je weekendje zo geslaagd is!mooi dat het goed ging Tess mee naar je werk! @Gusam;leuk om jullie zo op tv te hebben gezien!en indd dat laatste is heel cute!Dat Riley jou zo knuffeld @nathalie;leuke fotos!Hier is die fase een beetje aan het overgaan! @maia;ooh een ijseter!Hier lust ze het niet die koude troep hahahah @joenka;thanx!!Hoe was het met Britt en Boaz? @Rins;wat fijn dat je mannetje al zo snel van de helm af is! @Gandor;moeilijk maar zou toch gaan is wel je papa niet zomaar iemand @danjo;toch meer schade bleg @Sylvia;fijn dat de efteling zo geslaagd was en nootje zich ook lekker heeft vermaakt!
Nee Joenka je hebt niets gemist, nu ik dit denk doen we juist voorzichtig Curly, deze ronde nog niet hoor!! Gusam, leuk hoor om jullie zo te zien! Baby, zo hee dat is lang niet slapen!! Dat houdt troela hier niet vol! Ellen, jij snapt em lijkt me apart hoor je kindje mee! Gewoon op je eigen groep dan?
nou madame ligt weer op bed en slaapt voor t eerst van vandaag!Tja als je 8 maanden bent hoef je natuurlijk overdag helemaaaaal niet te slapen hihi
odess, sorry verkeerd begrepen. hier, Britt is sinds dat we terug zijn van vakantie heel erg veranderd. Huilt en gilt veel meer. Zal het een sprongetje zijn? Lijkt mij een beetje vroeg, maar ze kan echt moeilijk doen. pfff... ze is echt lief hoor, maar momenteel erg vermoeiend.
goedenavond! Ben nu het stukje van gusam even aan het zoeken @baby: eerst moest er er ook niets van hebben maar nu vindt ze het wel lekker om een aantal likjes enz te nemen. @Sylvia: sterkte vanavond vannacht... pathé Tuschinski had nog kaartjes voor vannacht maar ga het toch maar niet doen hihi
Odess: Oke, ik dacht het al! Ellen: Fijn dat het goed ging met Tess op kdv Baby: Hihi, wat een draak is het toch! Hier met Britt voorlopig ff geen logopedie! 17 augustus weer om te kijken of ze dan nog goed gaat! Verder met boaz bij de kinderarts en hij kan geen medicatie ophogen omdat Boaz aan zijn tax zit! Wel over een maand weer terugkomen om te kijken hoe het dan weer gaat! Maar hij zegt dat het rond 1/1,5 jaar over zou moeten zijn! Nu weer 2 dagen in de hitte aan de bak! Hoop dat de kinderen het een beetje vol houden in die warmte!
hallo!! ff snel gusam: mooi stukje. Heb net ff gekeken op uitzending gemist. mooie zomerfoto's voorbij zien komen. Wie had dat kunnen denken vorig jaar met onze dikke buiken haha warmte: tessa heeft er ook wel last van. Bij kdv kan ze niet echt naar buiten want daar stoft dat zand en krijgt ze last van haar ogen (echt heel zielig, rood en dik) en in haar kamer is t 29 graden . Raam staat open met een ventilator ervoor maar die laat ik niet aanstaan als ze slaapt want die maakt toch geluid. Heel vervelend. Maar ja, niks aan te doen. Gister voelde ik opeens dat ze 2 tandjes boven heeft. Eentje was net door en de ander al een tijdje. Dat zou wel verklaren waarom ze de afgelopen week huilerig was en dunne luiers had. Voel me wel een beetje slecht dat ik er nu pas achter kwam en niet tijdens dat ze doorkwamen (ik zat op de onder tandjes te letten) Nou ik ga ff verder hier. Hopelijk blijft tessa lekker slapen vannacht. Heb haar gezegd dat ze niet wakker mocht worden voor t eerste cijfer 6 is. Luistert ze niet nar helaas hahaha
@ Gandor, ik zou ook gewoon gaan. Misschien een klein opblaasbaar badje meenemen? @ Gusam, ik moest wel af en toe stiekem even lachen om je accent die je bij de radio gebruikt. Dat had ik me bij jou namelijk niet voorgesteld. @ Joenka, fijn voor Britt dat het zo goed gaat dat ze voorlopig niet meer naar de logopedie hoeft. Wel een klein beetje balen voor Boaz dat je al aan zijn tax zit met de medicijnen. Het duurt toch wel echt nog wel even voor hij 1/1,5 jaar is en dan nog moet je dan maar hopen dat het over is. Zo hier vanochtend lekker gezwommen, we zijn lekker nog even langer gebleven na de les. Vanmiddag moest ik nog wat spullen voor Emma voo op de boot tijdens de vakantie halen bij babydump. Maar gelukkig in de auto airco en de winkel was ook lekker koel.