Dagdrooom: Hartelijk gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje!! Pinter: Heel veel succes!!!
Wat een rust hier zeg! Hier heerlijk geslapen eindelijk mannetje heeft dr wakkere 2 uurtjes gister avond gedaan van half 11 tot half 1 en daarna is ze gaan slapen tot kwart voor 6 en om half 9 heeft dr broertje de fles gegeven. Nu slaapt ze weer hahaha en jan is met de jongens hun zusje aangeven. Kraamverzorgster is beneden bezig dus ik heb ff tijd voor mezelf dus hier van half 11 tot half 6 geslapen en toen weer van 6 tot 8 uur ff bijgetankt na 2 nachten zonder slaap. Hoe is t bij jou minifien??
Ha die Roosje! Helaas is alles rustig hier. Denk wel dat de kleine nu echt ingedaald is; mn buik zit lager. Ik moet zometeen weer naar de VK, ben benieuwd..... Ik laat wel even iets weten als ik terug ben
Dagdroom, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochtertje! Geniet van jullie gezinnetje! Pinter, spannend hoor! Ik wens je heel veel succes toe! en dat jullie maar snel jullie wondertje mogen vasthouden! Minifien, succes bij de verloskundige straks.
Hallo, Inderdaad rustig hier! Iedereen is volop aan het genieten van hun kleintjes!!!! Gijsje, Mause en Dagdroom van harte gefeliciteerd met jullie kleintjes!! Pinter heel veel sterkte! Gelukkig is het vandaag niet zo heel warm!!! Hier vandaag precies 40 weken! En nog steeds niets! We gaan zien hoe lang het nog duurt! Groetjes!
Pinter: spannend hoor! Nog maar eventjes. Je hebt het verdiend! Hier: warmte valt mee. Ik doe het rustig aan. Althans... heb vanochtend nog wel de vloer van de badkamer geschrobt en ben naar de supermarkt gefietst. Het enige wat ik wat minder vind, zijn mijn cocktailworstjestenen. De activiteit in mijn onderbuik neemt wel toe, maar de rest van mijn buik is nog steeds rustig.
Hey maxi, wat een mooie dochter! Waar heb je dat geweldige jasje vandaan??? Vindt het een beeldig dingetje zeg!
och jeetje, het is hier echt rustig!!! Ik neem ook weinig deel aan de gesprekjes sorry! Elke keer als ik de laptop heb opgestart en hier wil gaan reageren dan is er weer een storingsfactor.... (nu, ligt mijn zoon boven in bed te roepen naar zijn papa, het duurt nog ong. 3 min. en dan gaat hij huilen) dus moet ik zo weeeeeer kappen!!! Iedereen die in de laatste dagen bevallen is, van harte gefeliciteerd met jullie zoon/dochter!!!! @pinter, succes vandaag!!!!! Vogelinnetje en minifien, jullie blijven toch wel bij de juni mama's hangen??? wij zijn toch veel te gezellig om over te gaan naar de juli dames )
Hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa het is weer niekyn, we vullen de pagina tijd!!! Ik ben zoooo superverliefd op mijn dochter.....