April 2007 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by carol78, Aug 4, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    Jun 3, 2006
    16,265
    1
    0
    Wens Tascha weer alle sterkte toe.

    Ik ga van het mooie weer genieten, weet nog niet hoe, maar ik ga mijn best doen, misschien pak ik nog wel een keer de fiets.
     
  2. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    Jun 3, 2006
    16,265
    1
    0
    Ik heb een nieuwe buikfoto in mijn album staan.
     
  3. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    Jun 3, 2006
    16,265
    1
    0
    Wat fijn dat jullie allemaal iets beters te doen hebben dan mij hier gezelschap te houden, eens kijken of ik ook iets kan vinden dat me van het forum kan houden, verveel me dood.
     
  4. Niet meer actief

    He Loeki hallo, ik was nog evenaanhet lezen wat jullie vanochtend gekletst hebben. Je buik groeit toch wel echt nu! :) en de poes ligt er lekker lui bij!


    Het begint langzaam her en der wat te rommelen bij sommigen heb ik het idee, ik vind het zo spannend.
     
  5. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,267
    6,796
    113
    Goedemorgen,

    Taschke: oei dus het is misschien begonnen. Nou je bent bijna 37 weken, dus het mag ook al bijna komen, spannend hoor. Houd je ons op de hoogte?

    Loeki: mooie buik, ik zie toch echt wel een zwangere vrouw. Is bij jou alles netjes in huis? Anders ga je kastjes uitsoppen, :-s

    Bambino: nou je zou toch niet de eerste van onze pufclub zijn? Meid doe rustig aan hoor. Laat nog heel even zitten. Ongeveer 2 weken als het lukt, ;) Misschien is het indalen? Nou ja, vocht moet je wel goed in de gaten houden.
    Houd ons ook op de hoogte hoe het gaat.

    Ja ik vind het ook spannend worden dizzy, maar het zou leuker zijn dat de dames vanaf boven begonnen te rommelen en niet vanaf beneden het lijstje, ;)

    Ik voel me al iets beter vandaag. In elk geval geen harde buik vanochtend. Die had ik gisteravond af en aan en zelfs nog bij het inslapen gister. Maar nu lijkt het rustiger. Ik had de hele nacht wel kramp, net als ongi, dus ik hoop echt dat dit allemaal gewoon indalen is.
     
  6. Niet meer actief

    Bosi dan doe vandaag ook maar rustig aan en ik denk dat Loeki idd de kastjes aan het doen is :) :)
     
  7. Niet meer actief

    Even totaal wat anders, heeft een van jullie al eens nagedacht over geld voor de kleine sparen en bij welke bank je dat van plan bent, en hoeveel als je dat kwijt zou willen ik zit er een beetje mee, als ik zie hoeveel alles nu al kost, en hoeveel ik over hou per maand in de min.... :( maar ik wil wel iets gaan doen om evt. over 12 jaar schoolgeld ed mee te bekostigen (als het dannog bestaat schoolgeld :)
     
  8. bambino

    bambino Bekend lid

    Aug 2, 2006
    965
    0
    0
    Ik denk dat het met het indalen te maken heeft en het misschien toch stiekum op mijn blaas drukt :oops:
    De harde buiken blijven wel wat, mn buik voelt vooral erg zwaar heel gek :confused:
    Mannetje belde net al hoe het ging. Moest hem plechtig beloven niet alleen op stap te gaan, de schat.

    Ik geloof wel dat de kleine nog even blijft zitten hoor, maar ben toch maar begonnen met de dingetjes klaar te maken :oops:

    Tuurlijk hou ik jullie op de hoogte!
     
  9. Oempje

    Oempje Actief lid

    Aug 13, 2006
    385
    0
    0
    Amsterdam
    Ik heb ook even tijd gevonden, om het allemaal even bij te lezen.

    Zorra gelukkig gaat het beter met je. Ik denk zelf wel dat ik met 40/41 wk pas ga bevallen. Terwijl de meeste denken dat t eerder komt, of dat in ieder geval hopen. Ik hoop het zelf niet, van mij mag ie daar nog wel tot 1e wk van april blijven zitten ;)

    Loeki, ik draag al een tijdje geen ringen meer, bij mij is alles opgezet. Mijn voeten, kuiten, onderarm en handen.

    Cilia WELKOM!

    Pientje, mooie foto's!

    Taschke... spannend, is het nou wel geen vruchtwater ... die onzekerheid..
    Ik moet ook nog een aantal dingen wassen en doen, daar ga ik zo weer mee beginnen. Vluchttas heb ik half ingepakt. Ga vandaag ook de klossen en zeiltje in bed klaarzetten.

    Lona wens Tascha maar veel sterkte! Ik hoop dat het snel op houd of doorzet.. in ieder geval 1 van de 2. Wat is de site waar ik een kaartje kan zenden? Zou je het me kunnen pm'en?
     
  10. bambino

    bambino Bekend lid

    Aug 2, 2006
    965
    0
    0
    Niet echt voor schoolgeld nagedacht, wel om een rekening voor de kleine te openen bij de R..O Bank.
    Kan me ook nog wel eens druk maken om het geld hoor, maar ik denk altijd maar...iedereen kan het dus wij ook. Misschien wel iets ons levensstijl aanpassen, maar dat heb ik er wel voor over :D
     
  11. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,267
    6,796
    113
    Een vriendin van me is alleenstaand en studerend en ziet toch de mogelijkheid om te sparen voor haar kind. Ze doet dit van de kinderbijslag geloof ik. Ik ga zelf kijken of ik het bij de triodos bank ( http://www.triodos.nl/nl/?lang=nl) ga doen. Ze hebben nu ook een kinder toekomst plan en tevens is het gelijk een bank met goede doelen ondersteuning. Maar niet direct, ik ga daar na een half jaar naar kijken. Dan heb ik ook meer inzicht over het financiele plaatje als de baby er is.

    Bambino: goed dat hij even belt en het in de gaten houdt. Ja ik denk dat het ook indalen is, maar wat weten wij ervan, we doen het voor het eerst, ;) Ik las gisteravond dat een douche, bad en warme kruik erg fijn is bij een harde buik, dus misschien kun je dat even gaan doen.

    Oempje: dus jij wacht wel rustig af met bevallen, :) Heel verstandig.
     
  12. punkey

    punkey Lid

    Sep 2, 2006
    53
    0
    0
    Hoi Missy

    Wij hebben bij de eerste 2 ( en straks ook bij deze kleine ) een spaarverzekering afgesloten bij de verzekeringsmaatschapij. Deze staat op naam van de kinderen en keert over 12 jaar pas uit. we laten daar maandelijks automatisch 12,50 euro op storten.

    groetjes Ellen
     
  13. bambino

    bambino Bekend lid

    Aug 2, 2006
    965
    0
    0
    Precies, we doen het voor het eerst, :)
    Ach geloof dat het niet zo'n vaart zal lopen hier, maar ja je weet het nooit...

    Kruik hielp bij mij ook goed! Ik heb niet echt pijn of last, maar het is wat gevoelig. Zoek een beetje afleiding door te wassen en te strijken ( alles zittend! )
     
  14. Dientje

    Dientje Fanatiek lid

    Jan 12, 2006
    4,674
    0
    0
    Noord-Holland
    Hai dames

    Fijn dat alles goed gaat met jullie en de baby's.
    Hier gaat gelukkig ook alles goed en de kleine hij gaat al vooruit hij drinkt nu als zelf aan de borst en die mevrouw vond het echt onvoorstelbaar dat hij dat deed, ook kolf ik melk af.
    Zij couveuse is al 2 graden lager gezet nog 5 graden dan mag hij eruit en naar de wiegenkamer daar is het 25 graden.
    Waarscijnlijk mag hij met 36 weken naar huis.
    We rijden nu 2x per dag heen en weer maar het is echt vreselijk om hem daar achter te laten :( .
    Het is wel een troost dat als ik thuis ben ik hem de hele tijd op internet kan zien via een camera die ze op de couveuse hebben geplaatst.
    Ik ga vandaag of morgen even een foto'o plaatsen.

    Veel liefs nandine

    P.S Ik blijf wel bij de april mama's als het van jullie mag ;)
     
  15. Oempje

    Oempje Actief lid

    Aug 13, 2006
    385
    0
    0
    Amsterdam
    Loeki.. ook jij weer een nieuwe foto gemaakt, mooi hoor!

    We hebben gisteren toen we gingen wandelen nog een foto gemaakt en thuis. Misschien dat ik ze er straks op kan zetten.

    Ja, Bosi, laat maar lekker even zitten!

    Wie zou nou ook al weer te horen krijgen of ze een keizersnee moet of niet?
     
  16. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    Jun 3, 2006
    16,265
    1
    0
    Tuurlijk mag je bij de aprilmama's blijven, ben jij gek, dat hadden we toch allang afgesproken, we blijven bij elkaar of we nu in maart, april of mei bevallen :p gekke Dientje ;)
     
  17. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,267
    6,796
    113
    Ha dientje, fijn om van je te horen.

    Ja natuurlijk blijf je een april mama.

    Gelukkig gaat alles goed. En al aan de borst ook, geweldig hoor.
    Met jou ook alles goed?

    Ik kan niet wachten op een foto, ;)
     
  18. Loeki2

    Loeki2 VIP lid

    Jun 3, 2006
    16,265
    1
    0
    Geen idee, was het Sandra? Ik weet het echt niet meer.
     
  19. Oempje

    Oempje Actief lid

    Aug 13, 2006
    385
    0
    0
    Amsterdam
    Heey Dientje! OOh wat goed dat hij zulke vorderingen maakt! Ja lijkt me zelf ook verschrikkelijk om hem daar dan achter te laten. Gelukkig kun je hem bekijken via de webcam, dat vertelde ze toen ook toen ik daar een rondleiding kreeg: dat ze webcams hebben, wel superhandig!

    Maar je kolft dus veel waarschijnlijk, en dan geven ze het daar aan hem?
     
  20. bambino

    bambino Bekend lid

    Aug 2, 2006
    965
    0
    0
    tuurlijk blijf je een april mama! En wacht met smart op een foto, ben gek op foto's :oops:
     

Share This Page