ik kan ook niet meer wachten!!!! hier rommelt het al 2weken en ook ik loop (voor zover dat nog gaat) met bi. mn bevalling van alyssa ging heel snel en soepel en ik hoop dat dat ook nu weer gaat gebeuren. ik vind het wel weer spannend (op een gezonde manier), wanneer begint het, krijg ik weer een weeenstorm, hoe lang/kort gaat het duren, ed. ik moet zeggen dat ik vorige week iedere keer dacht dat het ging gebeuren maar dat ik het nu wat meer op me af laat komen en er niet meer zo in geloof dat het gaat beginnen als ik weer een uur lang voorweeen heb. bij alyssa had ik het ook op die manier en ik hoop dat het nu op dezelfde manier gaat als toen. ja, bevallen doet ontzettend pijn en is vermoeiend, maar de pijn en de vermoeidheid van bi is veel erger. als je nog lang moet en je hebt dan bi weet je dat je die pijn minstens blijft houden tot je bevallen bent. als je aan het bevallen bent weet je dat het lang kan duren maar dat als het te lang duurt er iets aan gedaan wordt. ik snap dus wel dat je de pijn van de bi en alle andere dingetje doelloos vind. laat de kleine nog maar even zitten en ga dan voor een supergoede bevalling. liefs doris
Pfoe, als ik nou een ik ben zo bang voor de bevalling topic geopend had had niemand deze vraag gesteld, maar in dit jaaaaa ik heb er zo'n zin in topic is die toch al drie keer naar voren gekomen. Ik heb er gewoon zin in en kan niet meer wachten (betekend dus niet dat ik het er aan het uit trekken ben he )
Nou, eerlijk gezegd heb ik er ook wel zin in hoor! Tuurlijk, het is allemaal spannend, zeker deze eerste..maar dat is toch gezonde spanning? Ik ga ervanuit dat alles goed gaat, heb zowieso al een geweldige zwangerschap achter de rug met weinig tot geen kwaaltjes.. Het lijkt me heel bijzonder, en natuurlijk op het einde kunnen wij ons ventje zien...ik ben zo nieuwsgierig! We nemen het maar zoals het komt, ik ga me er nog niet teveel doemscenario's van maken. Ik heb vertrouwen in mezelf en de kleine, en ook mijn hubby dat we er samen wel uitkomen... Er is er nog nooit een blijven zitten! (cliché!) Dus ikke ga relaxen en go with the flow.. Laat maar komen die bevalling!
Hahahaha ik zie mezelf al over tien jaar bij de dokter staan: volgens mij is der 1 blijven zitten hoor
@ sylvia, volgens mij kan je beter gewoon genieten van het idee dat je er zin in hebt! Ik ben blij te lezen dat er eens iemand zin heeft te bevallen. Want ik ook!! Ik heb weliswaar heel wat afgevloekt tijdens het bevallen maar heb er wel iets moois voor terug. Mijn vorige bevalling was niet makkelijk maar het moment dat je zo'n wurm dan in je armen hebt is alles weer vergeten. @ cindy, we kunnen tzt gewoon een topic openen met als titel help waarom wilde ik ook alweer een tweede . Ik zie er wel tegenop maar aan de andere kant regelt het zichzelf wel denk ik. Het is maar hoe je er zelf in staat. Er zijn mensen met meerdere kinderen en die leven ook allemaal nog .
jazeker!! Ik kan niet wachten hoor....we weten wel hoe mooi het is he om dan je kindje op je borst te krijgen!! Tja en bevallen is niet leuk nee, maar wel het mooiste wat er is dat je als vrouw "mag' meemaken!!
Hoi! Hier ook een angsthaasje, maar ik moet zeggen dat ik wel steeds meer zin krijg om te bevallen. Al is het maar omdat ik me er daarna geen zorgen meer om hoef te maken . Maar eerlijk gezegd denk ik ook dat de pijn en de angst op het moment zelf meevallen, in de zin dat er dan een reele situatie is waar je mee aan de slag kan. Nu zijn het 1000 mogelijkheden en beelden. Ik ben trouwens bezig met het boek "hypnobirthing" volgens de Mongan methode. Dat scheelt een hoop angst... een geboorte is prachtig, niet perse medisch (je hoeft niet meteen aan het infuus, aan de meters en apparaten), het hoeft niet ondraaglijk pijn te doen, geloof vooral de horror-verhalen niet. Als het je lukt te ontspannen tijdens een bevalling kan je lijf beter haar werk doen en valt het qua pijn wellicht mee. Ik weet niet of het ook echt zo is, maar ik heb me ingeschreven voor de cursus. Het idee helpt me iig de komende maanden door
Zilvervosje ik denk dat als dat je helpt je dat ook vooral moet doen, alles voor een relaxte bevalling toch? Ik vind het dus niet eng, maar mijn vriend zegt ook van ik ken je, jij bent nu helemaal blij en happy er naar uit aan het kijken. En straks lig je er en doet het toch wel heel erg veel pijn, en dan is het opeens na een uurtje nou zeg dit is helemaal niet zo leuk als dat ik dacht, laat me maar naar huis gaan Hihihi, kent die me toch nog een beetje
Volgens mijn man ben ik een echte doorzetter. Ik heb het idee dat hij dat meer dan ik geloof. maar fijn dat hij zo achter me staat!! Misschien dat hij me beter kent dan ik mezelf ?? Het is wel zo dat ik me met hem erbij een stuk fijner voel en hij me er denk ik wel op de moeilijke momenten doorheen kan sturen. bij een ander zou ik dan echt zeggen van ja daaag, doe het lekker zelf. Maar voor hem ga ik een stuk verder.
Ook ik heb er eigenlijk wel zin in. Moet voor m'n gevoel nog een eeuwigheid wachten, maar dat betekent niet dat ik er ergens wel zin in heb. Tuurlijk doet het pijn, dat realiseer ik me echt wel. Maar we krijgen er een prachtig kindje voor terug. Als je er over na gaat denken hoeveel vrouwen op deze wereld hun kind gewoon alleen of met wat hulp van een andere vrouw op de wereld zetten!! Gewoon zonder pijnstilling en verloskundigen en ziekenhuizen! Daar heb ik diep respect voor. Onze omstandigheden zijn zowiezo al zoveel beter. Dus ik denk, kom maar op.
@Pcomiep tja de pijn blijft hetzelfde hoor of je nu hulp hebt of niet, maar het is natuurlijk wel zo dat wij hier heeeel blij mogen zijn dat er zk en vk zijn!!
De bevalling van mijn zoon was een hele bijzondere ervaring. Natuurlijk deed het ongelovelijk veel pijn, maar ik heb geen kik gegeven. Kindje moest er toch uit, en kon beter mn krachten sparen voor het persen dan het uit te gillen. Nog geen 5 minuten na de geboorte zei ik al: "wauw, wat was dit geweldig om te doen, zou het zo weer doen".. Gewoon door de adreline denk ik, het gaf me echt een kick! Dus ja, ik heb er ook onwijs veel zin in!! En ik hoop dat ik ook deze bevalling op mn eigen krachten kan doen, en dat alles goed gaat. Wel mag het van mij nog wel (in ieder geval nog een week) even duren, want de rolgordijntjes moeten we nog ophangen, moet alles nog wassen enzo.. hihi. Maar daarna ben ik er helemaal klaar voor, en zie dr echt niet tegenop!!
Ik heb ook zin om weer te bevallen en ik ben nog niet eens (weer) zwanger! Dus hier geen zin in de bevalling, omdat de zwangerschap me zwaar valt, maar omdat ik de bevalling van m'n eerste kindje zó bijzonder vond. Wow, dat wil ik écht nog wel een keer meemaken! (evenals zwanger zijn trouwens). Ik heb dan ook echt wel een (bijna) droombevalling gehad hoor, dus dat zal ook wel schelen Maar ik vond bevallen zó mooi en bijzonder en het ging ook helemaal zoals ik van te voren gehoopt had en eigenlijk zelfs nog beter. Ik kijk echt uit naar weer de hele periode van zwanger-zijn en bevallen (en ja, ik weet dat een 2de keer net zo goed heel anders kan zijn, maar voor hetzelfde geld is het weer zo'n positieve ervaring)
@linda: dan heb je wel een legendarisch moment en kan je leuk in het oranje. Leuk voor de foto's later!!!