Ben er weer @ Melanie; bedankt voor de beterschap @ Butterfly.. ja mijn zoontje is behoorlijk pittig.. loopt ook wat voor in zijn ontwikkeling. Idd soms even vervelend om dan constant politieagent te spelen, maar het is soms idd even niet anders. Probeer het wel zo positief mogelijk te houden hoor. Feit is dat ik het wel weet allemaal hoor... ben immers pedagoge haha. Dus heb op zich geen moeite met opvoeding en ben niet onzeker of zo, maar is gewoon meer dat je er soms gewoon even moe van wordt. herkenbaar wel denk ik @ MvE: ook bedankt voor het oppeppen hoor. En logeren gaat niet. Met mijn ex heb ik geen contact, met mijn ouders... wel en goed ook maar die passen 1 avond pw op als ik tot 18 uur moet werken. Zij eten dan met hem. Echt daar logeren enz is wat te veel aangezien beiden ook gezondheidsproblemen hebben. Mijn jongste zusje en haar partner wonen in Zelhem (bij doetinchem) dus ver weg en hebben beiden een beperking en mijn oudste zusje met partner hebben samen ook een kleine van 1 jaar nu en redden het samen soms nog minder goed dan ik alleen... dus zijn nu gewoon nog geen opties. Dus moet het gewoon even volhouden hoor. Rot trouwens van je situatie met je moeder zeg @ HvJ; fijn een goede echo dus !! Top @ schoonmaak: ik ben ook wel een poetsmiep eigenlijk haha. Heb mijn huis aan het einde van de dag ook altijd wel weer op orde maar merk wel dat het me soms frustreert dat ik niet altijd aan alles toekom en dingen moet laten liggen omdat ik alleen de zorg draag voor alles; 32 uur (4dgn) werken, cursus met soms wat thuisopdrachten vanuit werk, huishouden, administratie en meest belangrijke mijn kleine man. Zaken als ramen zemen en de wat grotere klussen zoals de koelkast, vriezer enz. blijven nu lang liggen. Vandaag toevallig wel de gordijnen gewassen en weer opgehangen. Ach... dan maar iets minder kritisch zijn he... valt niet altijd mee haha == Hier vandaag wel beter gegaan. ben idd maar even wat gaan wandelen en ben met de kleine gaan vingerverven. Helemaal super was dat zeg !!! oog nog wel ontstoken maar gaat al iets beter. hij heeft er nu gelukkig geen last van. Nu ligt hij lekker op bed.. ik ga er ook niet te laat in vandaag. Dan morgen weer gewoon naar de opvang / het werk. de weegschaal was iets minder lief. Bijna een kilo zwaarder vanmorgen. Moet w.s. ongetseld worden, kan dat meespelen?
Zow ik heb de ramen buitenom nog ff gedaan, tuin aangeveegd en planten binnen en buiten water gegeven. Huis is nu in spik en span Heerlijk gevoel, nu toch wel moe haha. Morgen werken van 7.15-12.30, wel een leuke route, dus dat scheelt.
MamamZoon.. Dan breng jij het er nog niet slecht vanaf in je eentje! Je mag trots zijn op jezelf meid! En de situatie met mijn moeder.. ach ja, mee leren leven! En betreft je zwaarder zijn.. Kan heel goed door de aankomende ongi komen!
Hey meiden, Hier een lekker dagje gehad qua eten. Alleen zooooooooooooo rustig op het werk, vreselijk! Morgen wordt een lange dag, 's avonds werkoverleg na het werk. En moet ergens tussendoor nog zien te eten, maar weet niet zo goed wat, aangezien ik het 's morgens al mee moet nemen naar het werk. Iemand ideeen? @Mel: Heb al zin in de BBQ zondag, kan ik je eindelijk 'live' feliciteren, en kun je m'n autootje zien! Goed dat je bent afgevallen!!
Zo eindelijk even tijd. Vandaag druk in de weer geweest. Naar de vuilstort geweest om oud hout weg te brengen, naar Ikea geweest om een complete slaapkamer te bestellen. Daar ook geluncht ( sorry Sonja ) Menu van vandaag: O: 3 crackers, halvarine, filet en 2x 30+ kaas T: 1 ontbijtkoek, 1 koffie L: Pannini ham-kaas en een flesje sinaasappel-kiwi sap T: 1 kop koffie en veel water/sap A: Aardappelen,bloemkool, magere jus, tartaartje, bakje vla S: Schaaltje druiven en aardbeien. Ongeveer 1263 calorieën, grof geschat omdat ik niet van alles de calorieën weet. Mamametzoon, hoe gaat het met zijn oogjes ? Die gooiaanvallen heeft Levi idd ook gehad. Erg vermoeiend. Hij zit nu in een fase dat hij op alles zegt wil ik niet Lotjebobje, netjes 7 kilo ! MamavEsmee, goed dat je het aangekaart hebt bij je moeder. Nu weet ze er iig vanaf,hopelijk houdt ze er ook meer rekening mee Dani, hond oranje aankleden klinkt idd al een stuk liever. Wie weet hoe jullie hond reageert op die spray. Straks krijgt ze allemaal irritaties en dat is gewoon echt zielig. voetbal kijk ik niet. Mijn man vond het niet zo leuk gister. Staat hij hier in zijn eentje te juichen en ik zit gewoon te laptoppen. Hij gaat het zondag dus bij zijn ouders kijken ( ben ik dan weer minder blij mee maar goed ) Hvj, gefeliciteerd met je goede echo En vind idd ook dat je erg weinig hebt gegeten. Zeker voor een zwangere en met dit warme weer. Als het nu komt omdat je geen eetlust hebt kun je ook proberen om kleine dingen te eten, crackertjes smeerkaas of een opkikkertje Moeder met mijn moeder heb ik dus al bijna anderhalf jaar geen contact, en mijn smoeder heb ik ook niet echt een klik mee. Snel irritaties, totaal andere smaak van humor ect. Jammer maar ja wat doe je er aan he schoonmaken Ik heb vandaag de vaatwasser uit geruimd en een draai was op gehangen J Verder alleen maar druk bezig geweest met slopen, wegbrengen, halen en opruimen. Morgen weer een dag
@mamavEsmee het gaat wel het grote werk moet allemaal nog komen. het testament hebben we nu en dat geeft veel duidelijkheid maar het is voor mij allemaal heel vreemd afscheid nemen van een man die je vader is terwijl je hem eigenlijk niet kent ik heb zelfs bij de crematie van mijn schoonvader meer gehuild dan bij die van mijn eigen vader ag het komt allemaal wel goed er worden baby's geboren en opa's en oma's overlijden the circel of life
Kimmetje.. Kun je niet een maaltijdsalade maken en dit meenemen? Ijsbergsla, wortelrasp, augurkjes, uitjes, stukjes gerookte kip of gerookte zalm en een lichte dressing.. Jummie!
Goed dat je realistische bent maar kan me voorstellen dat het ook erg onwerkelijk is. Hopenlijk wordt er meer duidelijk nu jullie met het testament bezig zijn.. Worden er onbeantwoorde vragen duidelijk?
Kaatje.. toch een prima dagje of niet?! En lekker bezig geweest.. leuk dat jullie een slaapkamer hebben besteld. I love Ikea! Al 1,5 jaar geen contact.. Dan heeft ze Levi ook niet zien opgroeien wel? Jeetje , heftig zeg!!
Ik ben een beetje inspiratieloos voor het avond eten van morgen.. Heb tenslotte maar 1 gaspitje en een magnetron tot mijn beschikking.. Iemand een makkelijk en snel recept? Of toch maar een pizzaatje doen morgen?!
@MamavEsmee: Is inderdaad wel erg lekker, maar ik kan het nergens in een koeling ofzo zetten zonder de kans te lopen dat het opgegeten wordt door iemand anders Of ik moet morgen even op het werk in de super markt kijken of daar iets van salade ofzo te koop is....
Ok, je hebt dus geen "veilige koelkast" .. Of anders gewoon een paar boterhammen of krentenbollen met een kopje cup a soep?
Vind Ikea wel een leuke winkel,maar moet er wel doelgericht gaan winkelen. Nee klopt. Levi was 6 maanden toen ze hem voor het laatst zag .Mijn vader is nog op zijn 1ste verjaardag geweest en daarna ook niet meer.
Weer veeeeel te druk geweest . Ben de voortuin maar eens ingeweest om onkruid te verwijderen. De straat zal wel gedacht hebben: wat voor aso's zijn daar komen wonen. Het onkruird stond al aardig hoog en allemaal konijnenbladeren op het pad. Punt is, we leven achter het huis. Bezoek komt altijd achterom, alleen de postbode maakt gebruik van de voordeur . Dus toen ik eens keek net schrok ik best wel . Zweet me dood joh!! Zo eerst maar een bakkie thee en een lekkere glace koek ( oranje ). Had ik voor gisteren maar mijn zusje kwam aanzetten met een slagroomtaart . Enne... psssttt ( er is nog ijs van gisteren over ), hmmm!!!!!! @Mamavesmee, ja dan kun je niet uitgebreid koken he . Misschien iets wokken? Je hebt een vroege dienst, je kunt ook zeggen: we doen de pizza!!! Is nog makkelijk ook.
Eerst pasta beetgaar koken (absoluut niet te zacht!), dat af laten koelen terwijl je de saus maakt. Vervolgens de pasta door de saus roeren om weer op te warmen Rijst: idem Aardappelschotel maken in wokpan? Pizza klinkt ook goed hoor
@Butterfly: Dat geloof ik goed dat je ervan zweet! Maar je hebt wel weer een goede daad verricht! Geniet van je lekkere koek!
@MvE, ja zeker een geruststelling gelukkig. @Moppie, ok dus het waait nog wel weg die krampen. Ik ga die spa en fruit proberen, misschien dat die wel lekker is alhoewel water beter is denk ik. @Mamametzoon en Melanie, dank je dames. @Kaatje, zal meer mijn best doen betreft eten. @Hier, avondeten is geworden 2 sneetjes bruinbrood met roomkaas/ajvar/kalkoenfilet/komkommer en een kop cup a soup.