Hoi mama's! Onze man wordt over een kleine 2 maanden al 1 jaar. Ik verwacht een enorme zee met cadeau's en zit eigenlijk niet zo te wachten op de één na de andere enorme doos met speelgoed wat ik helemaal niet kwijt kan. Veel echt grote cadeaus hebben we al vanuit de kraamtijd (loopauto enzo...) Ik zit erover te denken om iets te gaan verzamelen voor Lucas waar iedereen dan een deel van kan geven, zoals Duplo ofzo. Is dat een idee voor een kindje van 1 of is hij daar nog te jong voor? Zijn er nog andere leuke verzamel-ideeën? Voordeel vind ik ook dat iedereen het zo goedkoop/duur kan maken als ie zelf wil... Ik hoor het wel! Dank jullie alvast! Liefs!
duplo vinden ze al snel leuk hoor. Fleur speelde er eerst mee door alles uit de doos te halen en ze vond de kleurtjes mooi. Nu met 16 maanden gaat ze al twee blokjes op elkaar doen. En boos worden als je wilt helpen!!
Duplo is wel een goed idee. Daar kan hij nog lang mee spelen en je kun het zoveel uitbreiden als je zelf wil. Mijn zoontje heeft op zijn 1e verjaardag een kleine box duplo gekregen. Alleen het in- en uitladen is al dikke pret. Als ik een stapeltje blokken maak haalt hij het weer uit elkaar en hij zelfs al te prutsen om ze zelf op elkaar te krijgen.
Duplo is idd een succes! En anders little people? En anders zelf eens kijken wat je leuk vind en wat hij echt goed kan gebruiken (misschien zelfs kleding?) en ook van alle prijsjes iets. En dat op lijstje.nl zetten dan kunnen mensen daar iets vanaf halen.
Had er nog nooit van gehoord! Ziet er wel leuk uit. Zat me al een poosje af te vragen wat te kopen voor léonie haar 1e verjaardag en wat je anderen kunt aanraden.....goed zeg. Wat is leuker vinden jullie? Duplo of Little People??
Wat een luxe probleem, wat moet dat heerlijk zijn! Ik vind lego primo erg leuk (voorloper van duplo) Er zitten dieren en poppetjes bij, rammelaars, muziekjes etc. Beste plek om het te kopen is de rommelmarkt, maar ja dat is mijn situatie Een voetenzak voor de buggy is mijn wens en ook van die leren pantoffelschoenen. Alvast gefeliciteerd! Wat gaat het vlug, ze worden zo snel groot!
Wij hebben wat grotere dingen gevraagd wat ze dan samen konden geven. Zoals de fam van mijn man heeft samen een grote glijbaan gegeven. Mijn kant heb ik kleertjes gevraagd en gekregen. Een badjas, zwembroek, dat spul. Voor de rest wie er naar vroeg heb ik ook duplo als antwoord gegeven. Je moet het inderdaad beetje organiseren anders kom je om in het speelgoed waar toch niks mee gedaan wordt!
Zou ik zeker doen. En dat kan je de komende jaren nog steeds vragen dan. Is wel heel handig hoor. Duplo idd of little people. Is allebei erg leuk. Of houten treinbaan met huisjes en houten blokken en zo.
Hier duurt het nog wel even, maar denk er soms ook al aan. Krijgt ze straks zoveel "kleine" dingen en de hleft doe je naar zolder ofzo, is zo`n zonde. Is het stom om dat tegen die tijd kenbaar te maken aan de mensen wat je voor je kindje zou willen? Vind het een beetje brutaal overkomen maar zo heb je het wel een beetje in de hand. Zo hebben we toen de kleine meid net geboren was een hobbel Winnie the Pooh gekregen, nou daar kan ze de eerste jaren nog niets mee doen, vind ik dan zo`n jammer kado. Natuurlijk wel heel dankbaar, begrijp me niet verkeerd. Misschien eens een soort van verlanglijstje gaan maken, kunnen mensen zelf uitkiezen, misschien is dat ook wel leuk.
Hier is het de gewoonte om in een klein kladblokje op elke pagina een kadootje te schrijven. Groot en klein eventueel met plaatje. Dat boekje leg je dan bij oma neer, en daar scheurt iedereen dan uit wat zij gaat kopen. Ik vond dat altijd zo stom, maar nu ik het dus zelf ook heb gedaan is het reuze handig! (we hebben vrij grote familie met veel kindjes)
@Grietje, Dat inderdaad een goede tip van zo`n boekje waar ze uit kunnen scheuren en dan kun je er eventueel foto bij doen.
Ik heb laatst een grote partij duplo gekocht op marktplaats, even laten weken in een sopje, schoongemaakt met een nagelborsteltje en het is weer zo goed als nieuw. Erg goedkoop, voor 35 euro, heel veel steentjes, treintjes, autootjes, poppetjes. We hebben gekozen om dat via marktplaats te kopen, want het is zo makkelijk schoon te maken. Mijn zoontje speelt daar erg veel mee. En we kunnen er ook leuk mee samen spelen. Wij maken een grote toren en hij gooit 'm weer om. Ook geef ik hem duploblokjes tijdens het verschonen, heeft hij wat te doen. We hebben de winkelstraat van little people gekocht in de winkel en daar speelt hij iets minder mee. Hij sjouwt voornamelijk alle poppetjes door het hele huis en de 'brieven' van de postbode doet hij in z'n mond. Maar als ik op de grond ga zitten bij de winkelstraat, dan gaat hij er wel mee spelen. Kortom: little people vindt hij leuk, maar duplo vindt hij leuker. Wellicht omdat hij een jochie is en hij iets meer heeft met constructie dan met fantasie? (Ooit eens gelezen... )
Hier ook weer Duplo op het verlanglijstje. Maar dan vooral die basisblokken. Voor mijn dochtertje hebben we al een boerderij en een huis met poppetjes van Duplo gehad, allemaal leuk, maar ze komt vaak stenen tekort om verder te bouwen. Ik vind Duplo ideaal, tijdloos en ze kunnen er lekker hun fantasie op loslaten. Of geld samenleggen voor een iets groters, een mooie loopauto, glijbaan, zandbak, schommel (wij hebben zo'n wheelybug voor haar eerste verjaardag gevraagd, wordt nog dagelijks mee gespeeld).
doen wij ook maar dan digitaal via Lijstje.nl - Home Vind het wel een risico om gelijk een partij van iets te vragen. Voro hetzelfde geldt vind je kindje er niks aan
Idd slim om via Lijstje.nl of zo'n boekje een lijstje te maken! Kan iedereen wat uitzoeken en weet ik zeker dat het dingen zijn die we ook graag willen hebben! Ik zal eens even met manlief overleggen en in de winkel rondkijken of Little people of duplo leuker is voor onze vent, al blijft het natuurlijk gokken met zo'n kleine! Ik vind het overigens niet brutaal hoor, om de visite een beetje te 'sturen' in het cadeautjes kopen. Ik vind het zelf eigenlijk ook altijd wel prettig om een tip te krijgen wat te kopen. Dan weet je namelijk zeker dat je goed zit! Zeker mensen met kinderen snappen dat toch wel? Liefs!!
vandaag onze knul 1jaar alweer en wij zaten ook niet op een berg kadotjes/speelgoed te wachten. wij hebben het zo opgelost: www.lijstje.nl kan je een lijstje maken met dingen die jullie nuttig vinden voor de verjaardag. familie/vriendin kunnen dit lijstje bekijken en wegstrepen wat zij willen kopen zodat het kadotje niet 2x gekocht wordt. werkt hier uitstekend, hier zondag feestje dus ben benieuwd o w8 ik zie dat het idee al is neer gezet hahaha
Roozjuh, gefeliciteeeerd met Damian! Ik heb ook een lijstje gemaakt op www.lijstje.nl. De link heb ik gegeven aan mensen die om een cadeau idee vroegen. Er staat van ales op, grotere en kleinere dingen. Van de opa´s en oma´s en de peetoom en peettante hebben we gisteren op Juuls verjaardag al wat grotere dingen gehad:houten loopfietsje, Stokke tabletop, pratend potje van Fisher Price, leren slofjes, houten puzzel die dierengeluiden maakt als je het sukje goed legt. En van ons een meegroei driewieler. Ik vind het nog wel lastig inschatten qua verzamel cadeaus, het is nog niet echt duidelijk wat ze echt leuk vind. Ze heeft al wel wat Little People, maar daar kijkt Juul nog niet echt naar om. Boekjes en voorleesboeken vind ik wel altijd leuk, daar heb je ook nooit genoeg van...