De titel zegt het al onze kleine drinkt echt niet meer dan 150ml per fles, soms houdt het bij 120ml al op. Hoe kan ik haar 200ml laten drinken, zodat ze niet zo veel flesjes meer hoeft?? Ze wil sinds een tijdje weer 2 flesjes snachts drinken, word er een beetje moe van... Iemand tips? liefs!
Justin heeft bij uitschieters (is op 2 handen te tellen) meer als 200 cc gedronken. Je kunt ze niet dwingen méér te drinken.. dus nee geen tips. Justin dronk ook standaart 120 cc gemiddeld.
Om heel eerlijk te zijn: ik vind 200ml erg veel voor zo'n maagje. Ik weet dat het de 'standaard' is, maar je moet er ook rekening mee houden dat niet alle kindje hetzelfde zijn. En dwingen gaat niet, dus je baby 200ml 'laten' drinken is een gebed zonder eind. Kun je overdag niet ergens een extra flesje in plannen? Wat is het schema nu?
Misschien doe ik het nieuwe schema (sinds 6 maanden) wel helemaal verkeerd.. 7u opstaan, melkflesje 150 9/10u fruithapje slaapje 12u 150ml sapje en een rijstewafeltje 15u melkflesje 150 slaapje 16u(soms nog een beetje van de 15u fles die ze nog niet ophad) 17.30 warm eten (en soms toetje erachter aan, is dat goed??) 19u melkflesje 150 slapen
Ik vind dat zij vrij weinig melk drinkt, aangezien ze ook nog geen brood eet. Dat ze niet meer dan 150cc per keer drinkt is denk ik geen probleem. maar dat ze 's nachts komt voor een fles kan te maken hebben dat ze overdag niet zo veel eet/drinkt Kun je niet zoiets proberen (was hier de schema met 7 maanden, alleen net iets andere verdeling van hoeveelheden): 07.00 flesje 150 9/10 fruit 12.00 oefenen met boterham + flesje 150 15.00 flesje 150 17.30 warm eten (wel of geen toetje, maarkt niet uit) 19.00 fles 150 Dat sapflesje en rijstwafel zou ik dus vervangen voor een boterham en fles, want daar zitten voedingsstoffen in, in sap en rijstewafel niet.
Wat adi zegt, vervang dat sap eens door melk. Sap hebben ze nog helemaal niet echt nodig (alleen als extraatje) dus gewoon melk doen, kijken of dat wel opgaat.
Hier ook een slechte drinker. Ligt bij Ymke aan haar oren die zijn chronisch ontstoken. Wij hebben het volgende schema: 07.00 uur fles 09.00 - 11.00 slapen 11.00 uur fles 12.30 fruit (4 mnd potje leeg) 13.00 - 15.00 slapen 15.00 uur fles 17.00 warme hap (4 mnd potje leeg) 17.30 - 18.30 slapen 19.00 uur fles ± 20.30 slapen 23.00 uur fles (drinkt ze meestal als ze slaapt) Van de fles drinkt Ymke tussen de 100 en 150 cc per keer. Door haar toch ook nog 's avonds laat een fles te geven komt ze aan een redelijke hoeveelheid. Tja .... we zijn er wat drukker mee maar met dit warme weer wil ik toch zeker dat ze voldoende binnen krijgt. Brood en andere tussendoortjes krijgt Ymke nog niet. Door de koemelkallergie moeten we voorzichtig zijn met nieuwe voedingsmiddelen. En daarbij is ons gezegd dat we niets nieuws moeten geven als Ymke ziek is. Tja ... en ze is helaas steeds ziek. Ik vind het best moeilijk hoor dat ze zo weinig drinkt. Ook is het altijd een strijd om haar wat te geven. Ze wil door de pijn in haar oortjes gewoon niet meer drinken. En zolang dat nog het geval is blijft ze op 5 flessen zitten. We gaan 22 juli naar de KNO-arts hopelijk krijgt Ymke snel buisjes en zijn we van alle ellende af en kunnen we een ander schema proberen.