Hoi hoi, Mijn zoontje van 4 maanden, 9.5 kilo en ruim 67 cm is nu al bijna uit zijn wieg van de bugaboo gegroeid en dat is toch een redelijk grote bak zo niet de grootste. Mijn probleem is dat je de maxicosi niet langer dan een uurtje mag gebruiken. Waarin moet ik hem dan voortduwen tijdens een middagje wandelen of shoppen? In de buggy kan hij nog niet want hij kan nog niet echt zitten? Vanaf wanneer mag hij uberhaupt in de buggy? Groetjes
Ik heb de bugaboo (cameleon) met 7 maanden omgebouwd daarvoor was het zitgedeelte te groot. Mijn zoontje was toen 75,5 cm en paste tot die tijd nog in de bak. Ik zou voor het ruggetje zeker tot 6 maanden wachten of tot hij iig zelf kan zitten. Ik had hem al eerder omgebouwd omdat ik de bak aan de krappe kant vond, maar dat zat voor zijn beentjes echt nog niet goed..
Dus eigenlijk zeg je zolang hij nog niet met zijn hoofd tegen de bovenkant van de bak aan zit gewoon in de bak laten leggen? Iig tot 6 maanden en tot hij zelfstandig kan zitten ivm zijn ruggetje? Naar boven kan hij inderdaad nog wel groeien maar naar de zijkant niet meer. Als hij met zijn armpjes naast zijn hoofd ligt. Liggen deze al tegen de zijkant aan. Vind het er zo krap uitzien maar als dit normaal is dan laat ik hem er nog maar even inliggen dan . Ik heb ook de cameleon. Hoe heb jij deze verbouwd dan?
wij hebben dan een andere kinderwagen maar volgens mij met zo'n 5 maanden naar de wandelwageninzet overgestapt. Die hebben we toen gewoon op ligstand gedaan zodat ze nog redelijk plat lag. Als het niet past past het niet he.
zo jou zoontje is echt groot! Even zwaar als mijn dochter en die is bijna 13 maanden! Wij hebben tot een maand of 10 de wagenbak gebruikt, maar als het echt niet gaat, dan zou ik ook ombouwen. Wel jammer want die wagenbak is echt super handig...
Mijn jochie was ook redelijk groot, iets minder zwaar geloof ik, maar wel evenlang rond die leeftijd. Onze quinny had een reiswieg van zo'n 70 cm, maar daar heeft hij ook ingelegen tot hij 70 cm was. Hij lag toch met opgetrokken beentjes. Toen was hij 6 maand en kon hij over naar de wandelwagen (hij kon toen ook even zitten). Maar zolang hij niet huilt in de reiswieg zou ik hem erin laten liggen..
Hai meiden, Bedankt voor jullie reacties. Ja het is echt een reus! Geef borstvoeding en daar gaat hij kennelijk erg goed op. Als hij zo doorgaat weegt hij 18 kilo als hij 1 is haha. Los daarvan groeit hij overal wel heel snel uit! Zoals dus uit de bak. Inderdaad wat niet past past niet. We moeten het maar eens even aankijken dan. Ik begrijp in ieder geval dat er geen echte tussen oplossingen zijn dan van de bak naar de stoel / buggy. De stoel van de cameleon is alleen in verhouding ineens weer mega groot. Misschien iets van een verkleiner erin? Maar waarschijnlijk bedoelen jullie dat wel met verbouwen.
Ik bedoel met ombouwen het veranderen van de bak naar stoel en idd stoel is dat erg groot. Mijn zoontje was/is ook vrij groot maar vond voor hem ook de stoel aan de grote kant. Ik weet niet of er iets van een verkleiner voor is. Hier zat hij met 6 maanden beter in de buggy (maclaeren quest sport) dan in de bugaboo, die zitting is kleiner.. Als hij echt zo groot is en het aan de zijkanten niet gaat misschien even met het cb overleggen wat die ervan vinden..
Toevallig moet ik woensdag naar CB. Misschien moet ik het inderdaad maar even voorleggen. Heb hem net weer in de bak gehad maar het wordt toch wat krapjes. Hij gooit nu zijn beentjes al over de rand . Allen bedankt. Redactie hij mag gesloten worden.
als je een wandelwagen die vrij plat kan, zou ik em daar in zetten. lijkt me toch handiger dan zo krap in de wieg.
Ik zou hem toch ook echt in de kinderwagenzit gaan doen...als die plat kan. Helemaal als ie zn beentje over de rand gaat leggen...dat deed Finn ook...een beetje kracht zetten en hij floepte er half overheen (per ongeluk..geloof nooit dat ie er bewust uit wilde...maar hij zou maar op de grond vallen!) Wij hebben ook rond de 4/5 maanden Finn overgezet naar de kinderwagenzit. Hij was toen 68,5 cm en bijna 8 kilo...hij lag dus ook echt klem. (kleine bak van Quinny) We hebben toen in overleg met zijn Fysio en het CB besloten om hem over te doen...de Quinny Speedy kan ook helemaal plat en met verkleiner erin gaat/ging dat super!
Mijn zoontje was ook al erg snel te groot. Tip van het cb de buggy stand erop maken en dan zo vermogelijk in ligstand!
hier lag Liam met 3.5 maand al in de buggy stand en dan helemaal plat. hij paste er ook niet meer in. als het maar op de ligstand was kon het volgens het cb geen kwaad liefsz
Ik heb toen onze dochter bijna vijf maanden was ook de kinderzit op de Bugaboo gemaakt. Dit ging echt prima. Ons meisje was het liggen gewoon helemaal zat. Zij woog toen zo rond de 7 kilo. De Bugaboo kan in drie standen en zij zat vaak halfrechtop. Als ze moe werd legde ik de bak neer. Ideaal, nooit spijt van gehad. Je kunt het toch altijd proberen?
Gelukkig, ik voelde me al een 'ontaarde moeder'. Onze dochter is ook 69 cm en kon nog wel in de bak gepropt (met moeite), maar we hebben een Stokke en het randje is zo laag dat ze haar benen er overheen doet. Ik heb vandaag het zitje erop gezet, maar er stond met grote letters op dat het ongeschikt is voor kinderen jonger dan 6 maanden. Ze zit er wel prima in, kan ook helemaal plat, naar je toe en er zit ook een verkleiner bij!
sem zit nu 1 week in de buggyzit van de cameleon. Hij weegt 7 kilo en is z,n 65 cm lang. Ik zou er dus ook de buggyzit opzetten
Hier ook een Bugaboo en zoontje is 68cm lang en ligt nog steeds in de reiswieg. De bak is 76 cm lang dus hij past nog wel eventjes. Zolang die er nog in past laat ik hem zo lang mogelijk liggen.
Ik vervoer hem momenteel nog steeds in de bak. Hij schijnt er nog geen last van te hebben daar hij nog steeds pretoogjes heeft als ik hem erin leg. Ik vind het toch nog even beter voor zijn rugje. Helemaal met zijn gewicht van 9.5 kilo bij bijna 5 maanden. Hij heeft bovenin nog zo n 6 cm speling, denk ik. Sinds 3 dagen kan hij al zelf blijven zitten. Het zal wel niet lang meer duren voor we overgaan op de buggy