Iemand ervaringen met Fenistil?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door LovelyDK, 12 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. juut26

    juut26 Fanatiek lid

    28 apr 2007
    4.862
    0
    0
    Roosendaal
  2. bernerin

    bernerin Lid

    5 aug 2009
    46
    0
    0
    bern
    hier in zwitserland kun je fenistil gewoon in bij de drogist kopen.
    ik vindt t erg goed,ook bij muggensteken of als je een beetje zonnenbrand hebt.
     
  3. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Wij hebben iig goeie ervaringen met een bioresonantietherapeut :) Die haalt wel echt de allergieen eruit, niet waar evt ook nog overgevoelig op wordt gereageerd, maar wa sin ons geval voldoende om mee aan de slag te kunnen.
    En aangezien het een test is die verder niet pijnlijk of belastend is, vond ik het erg fijn om zo meer te weten te komen!

    Qua smeren zat ik zelf nog even te denken aan wolvet? Dus Bepanthen (wel eea aan toevoegingen), Purelan (puur wolvet) of Cardiflor van VSM, (zitten ook nog wat geneeskrachtige kruiden bij in)?
     
  4. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Klopt wel dat hoe ouder het kind, hoe beter te zien is in het bloed waar de allergie zit, maar misschien is Kay wel juist een van die kids, (net als bij Devy!) bij wie het wel al te zien is in het bloed?
    Dan toch maar eens voor niets getest, als het nu niks oplevert? Als het wel duidelijk is, kun je er gewoon mee aan de slag... dat is wel heel wat waard! :)
     
  5. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    O, zie dat Devy zelf ook al gereageerd had :D
     
  6. mirell

    mirell VIP lid

    17 jul 2007
    15.021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    fenistil reageerde mijn dochter heel heftig op
    werd heel slaperig en suf van die druppels
    je moet er een spiegel mee opbouwen dus beter dan om 3 keer 5 druppels tegeven dan 1 keer 15 voor het slapengaan.

    heb echt veel zalven cremes enz enz gehad
    maar nu door dit forum smeer ik dagelijks met lipikar baume van la poche roche en daar ben ik heel tevreden over.
     
  7. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Mirell ik ben ook aan het opbouwen... het is eigenlijk 3 x daags 15 druppels maar omdat ik dat heavy vind begin ik met 15 druppels voor de nacht! Als hij er dan slaperig van wordt, slaapt hij tenminste wel door de jeuk heen!
     
  8. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Ik zou nog even laten weten wat het Turkse zalfje was! ;)

    Momecon.

    Nena heeft nu ook weer extreem jeuk, heb het niet gesmeerd, ben toch huiverig voor al die zalfjes, ze heeft nu ook geen plekjes, alleen maar jeuk... Dus maar weer geprobeerd of het drankje wat stilt!

    Zo sneu elke keer...
     
  9. Cil

    Cil Actief lid

    26 jul 2008
    262
    0
    16
    's-Gravenhage
    Hier ook een moeder met een kindje wat last heeft van eczeem. Ik heb hiervoor Elocon vet voorgeschreven gekregen en moet zeggen na 1 keer smeren is het zo goed als weg. Echt goed spul.
    Misschien een tip voor andere moeders met eczeem kindjes.
     

Deel Deze Pagina