Ssssttttttttttt.......... Begin al de kriebels te krijgen hiervan! Want ik hou er totaaaaaaaaaal niet van . Het duurt hier niet lang meer, dan breekt de boel echt los...bah bah
hier begint het steeds donkerder te worden.. Mijn ouders net gesproken, wonen in Drenthe en daar begint het ook redelijk aan te komen.. nu even het nieuws kijken op rtl 4
Heeeeeeeeeeel in de verte hoor ik al gerommel in de lucht!!! Rtl 4 heeft nu er al over, over het noodweer. We moeten ons voorbereiden nu int Nrd-Oosten
Hier is het ergste alweer geweest geloof ik. Was weer een half uur stroom uitval en nu regent het nog lekker door.
Hoorde ik net op journaal... Dat mensen met caravan en al de lucht in zijn gegaan...In het Achterhoek. Het rommelt nu al in de verte... en nog ff, kan ik de lampen weer aandoen hier in huis.
mijn hond wordt onrustig.. gaat zelfs in haar mand liggen! Doet ze dus nóóit.. ze zal straks wel ergens onder de tafel liggen denk ik..
hier is het al gepasseerd.... was echt wel hevig... veel omgewaaide bomen en het was echt enorrrrrrrrrmmmmm hard aan het regenen en aan het waaien! zowat alles wat kon omvervliegen is omvergevlogen... en dan zwijg ik nog over de vele overstromingen... maar hier is het al terug droog en komt de zon al terug piepen!
Hier begint het al wat lichtjes te regenen nu.... En dat gerommel komt nu ook dichterbij... We zien wel wat we zometeen krijgen. Trek 1st alle stekkers er zo uit.
Nou ik vindt het tot nu toe niet vergelijkbaar met maandag.. Maar goed we hebben het nog niet achter de rug hier in Twente Maar tot nu toe valt het mee.. Gelukkig! Ik hoop dat ik hier later niet op terug hoef te komen
Wij zitten in Noordwijk op de camping en hebben best een lange tijd regen gehad...maar noodweer? Nee zo kunnen we het niet noemen!
Jaja meiden.... het begint hier al wat los te breken. Ik sluit de boel nu af... en stekkers eruit. Latersssssss
Hier wordt het alweer licht, dus het lijkt er op dat we het ergste gehad hebben...geen onweer, op 3 klappen na, maar wel enorme windhozen! Kan de schade niet goed zien omdat ik zo hoog woon, maar qua waterschade is het weer huilen met de pet op!
Ik vond het heel erg meevallen, heeft welgeteld 5 min geduurd, een hoop regen, 2 windstoten en 2 klappen. T is nu al een tijdje droog, helemaal opgeklaard en nog steeds hartstikke benauwd