bloedverlies

Discussion in 'Zwangerschap' started by Fayy, Jul 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    Hallo dames,

    ik had al paar dagen ongi pijn maar weeeeeeeeken terug ook al gehad want het is t groeien van de baarmoeder en ik vanochtend naar de wc.. jahoor bloed, ik in tranen.
    was bruin en rood en in slijm zegmaar dus niet alleen rood maar echt met slijm dr doorheen.
    heb de verloskundige gebelt en zodra ik geen klonten verlies of krampen krijg is er niets aan de hand, maar ja heb nou eenmaal soms krampjes enz. ben zo verdrietig:(
    die ik aan de telefoon had ( belde naar t spoednr) die was niet opgeleid om echo's te doen, als ik morgenochtend nog bloed dan weer bellen en dan krijg ik vroeg in de ochtend een echo, die dag doen ze geen echo's maar dan gewoon voor spoed ofzo. ik denk dat ik gewoon ga bellen of ik bloed of niet, of is dat onterecht?
    ben zo in tranen en zo bang.. moest er vanuit gaan dat het goed zat.
    maar stel dat het niet goed zit dan ben ik bijna in week 12 en is t alsnog fout al die tijd na toe geleeft want 12 weken is echt een mijlpaal dus minder kans dat het fout gaat :( ik weet dat het altijd fout kan gaan maar heb zo t idee dat de kans niet zo hoog ligt :(

    ben gewoon verdrietig, wou van me aftypen. en o wat ben ik blij dat ik geen kwaaltjes heb.. alleen keer onwel geworden door dit weer en verder niets eigenlijk. en ik voelde niets en wou het zo graag en nu heb ik bloedverlies, dat was me bedoeling niet :(

    heb hier zoveel topics geopend steeds geklaag, word er gewoon voor geboet door me stress misschien heel hard (komt denk omdatk ontzettend boos ben) hoor maar ik ben echt zo'n zeur en nu zie ik het wat er van kan komen geef mezelf gewoon de schuld, ben zo boos en verdrietig.

    liefs
     
  2. Nicky1983

    Nicky1983 Fanatiek lid

    Oct 31, 2009
    3,328
    57
    48
    Female
    Noord-Brabant
    Beste Fayy,

    Heel begrijpelijk dat je jezelf onzeker voelt. Zoals je zelf al aangeeft kan het zijn dat je teveel stress hebt. Probeer dit alsjeblieft te vermijden! Dat is echt niet goed meis als je helemaal vol met stress zit.
    Bloedverlies hoeft niets te betekenen, ik heb zelf met 12+5 weken een heftige bloeding gehad (bijna 2 colaglazen vol) en zie mijn banner. Zoals de vk al zegt: als je geen bloedpropjes verliest en geen hevige buikkrampen hebt zou ik me geen zorgen maken. Ik zie dat je de 19e weer een echo hebt, die zou ik als ik jou was even afwachten, mocht het in het weekend erger worden dan kun je altijd bellen naar de vk en erop aandringen dat je naar het ziekenhuis mag.

    Succes ermee!
     
  3. Fayy

    Fayy Niet meer actief


    dus jij heb dat ook gehad? wat voor bloed had jij dan precies. ook bruin en rood achtig met slijm? sorry beetje onsmakelijk misschien.
    het geeft me wel weer hoop:)
    19e weer een echo ja :) maar het is gewoon lastig in die onzekerheid te zitten maar morgen heb ik een groot feest me moeder word dan 50 en dan vergeet ik alles even weer. hoop dan wel dat het gestopt is.
    ik ga dan gelijk bellen ik wil gewoon zien dat het nog leeft

    dankjewell
     
  4. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Hoi, ik heb behoorlijk bloedverlies gehad met 13 weken (een hele golf) en tussentijds ook rood met slijm etc.. maar als het weer bruinig word, word het oud bloed en dat is een goed teken meestal. Ongiepijnen had ik ook door het groeien vd baarmoeder en zij vroegen idd of ik dat soort pijnen had, maar dat voelt wel anders denk ik als een miskraam (hoewel ik dat (gelukkig) niet weet). Heel veel succes, het hoeft echt niks te betekenen en gewoon morgen bellen.
     
  5. Fayy

    Fayy Niet meer actief


    dankjewel :) net met afvegen niets meer.. maar deed ff met een tampon sorry hoor!!! maar daar zat nog wel wat aan .. ik zit te twijfelen of k morgenochtend bel of k nou nog bloed.. of niet.. gewoon een leugentje om eigen best wil, wil zo graag zien of me wonder nog in leven is. en het doet me " goed " dat jullie dat ook hebben meegemaakt, niet leuk natuurlijk!! maar door jullie weet ik dan dat het dan weer goed kan zitten ook zonder er gelijk spraken is van een miskraam.
     
  6. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Je hebt kans dat ze je dan willen onderzoeken (bij mij wel nl) dus ik zou niet gaan 'liegen' maar zeggen dat je bijv. vannacht nog bloed had oid.
     
  7. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    #7 Fayy, Jul 15, 2010
    Last edited by a moderator: Jul 15, 2010
    heb nu alleen nog bruin heeel weinig en van binne beetje slijm achtig.

    wat voor onderzoek dan? want mij werd gezegd alsk morgeochtend nog had ik gewoon een echo zou krijgen.
    maar hoef niet helemaal onderzocht te worden vind ik.
    dus jij heb wel " gelogen " wat heb jij dan gezegd? want je zegt je kan beter zegge dat je vanacht nog wat bloed heb verloren oid, dat is dan me bedoeling ook om te zeggen maar nog is de kans dat ze je onderzoeken want dat is dan toch ook gelogen of bedoel je gwn dat mochtk nog gebloed hebben ik alsnog bel.. maar ofk nou lieg of niet hetzelfde gaat gebeuren of een echo of dat ze me onderzoeken, vat m niet helemaal, sorry blond van binnen denk :p

    ben net terug van t dorp.. ik dacht dat ik ongesteld was geworden zo zweterig tussen me bene:$ ja sorry spijkerbroek aan... gelukkig niets! want het zit ook niet in me onderbroek ofzo dat " bruine spul "
     
  8. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Oh meis, NIETS is onterecht, als jij je zorgen maakt gewoon bellen!!!!! En een echo eisen. Deze onzekerheid is ook niet goed voor jou en je beeb.
    Nu had ik daags na mijn NOD dezelfde symptomen maar dat was van de innesteling.
    Kan het niet zo zijn dat door evt sex er wat gesprongen is oid?
    BELLEN ZEG IK
     
  9. Fayy

    Fayy Niet meer actief


    dat was al gevraagd door de verloskundige maar me moeder slaapt bij ons een paar nachtjes en we hebben 2 slaapkamers 1 nog de computerkamer dus ze sliep aan de andere kant van onze kamer dus leek me geen goed plan hihi en dag daarvoor ook geen gemeenschap gehad.. de verloskundige zei we ldat je baarmoedermond extra doorbloed is en dat het daar door kan komen.
    en met innesteling die ik denk heb gevoeld/innestelingsbloed gezien heb had ik precies maand na me vorige ongi bruin verlies watk meestal heb voork ongi word alleen dit x kwam er geen ongi maar heeeele zere liezen :)
    heb nu alleen nog bruin verlies:) en slijm draadjes. alsk t morgen nog heb overweeg k denk toch voor een echo. morgen is het een feestdag dus dan zal ik zoiezo lekker even los zijn van dat gestress! maar zal t fijner vinden als t beebje nog goed zit heb dan wel geen stolsels verloren maar toch ht kan van binnen toch niet goed wezen en al moet ik positief denken.. het is makkelijker gezegd dan gedaan..ben er net ook ff tussenuit geweest en was ik t ook ff vergeten dus doe zoveel mogelijk leuke dingentjes :)
     
  10. H83

    H83 Lid

    Jul 9, 2009
    40
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb met 9 12 en 13 weken zulk soort bloedingen gehad, ben toen op extra co geweest en omdat de echoscopiste er niet was is er met de doptone geluisterd.
    Bij mij kwamen de bloedingen doordat mijn placenta erg laag ligt, zo bleek achteraf.
    Er kan heel goed een haarvaatje in je baarmoedermond geknapt zijn, deze is nu juist extra doorbloedt.
    Succes en sterkte ermee!
     
  11. Fayy

    Fayy Niet meer actief


    dat er dan door zo;n vaatje zoveel troep uit kan komen .. :(
    dat is indd ook wel een idee :) dat als de echoscopiste of verloskundige er niet is je gewoon ergens anders terecht kan waar ze naar het hartje kunnen luisteren, maar ja moet die wel te vinden zijn maar ja moet ondertussen wel met bijna 12 weekjes :) lijk tmij

    bedankt ! :)
     
  12. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    heb nog steeds alleen bruin. niet veel meer. pff als me wonder maar blijft :(
     
  13. Baby09

    Baby09 Fanatiek lid

    Aug 9, 2009
    1,866
    15
    38
    bruin is niet zo erg meid! En nu gauw naar bed, je moet goed rusten ;)
     
  14. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    heb net gebelt voor een echo, want heb nog steeds bruinverlies maar dat is dus niet erg maartoch, ze wouden me intake van maandag anders ook wel vanmiddag even doen! maar ja we moeten straks 200km verderop wezen me moeder is vandaag 50 geworden en we hebben een surprise party georganiseerd dus heb besloten maar te wachten tot maandag, zat gewoon niets op :( en direct komen kon ook niet want er was iemand aan het bevallen. pff het is wat :( ik duim gewoon dat het goed blijft gaan en dan komt het vast goed:) ik ga een mooie dag tegemoet zodat ik alles even vergeet!
     
  15. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    heb donderdag iets rood gehad daarna alleen bruin en nu net weer beetje rood:s had WEER de verloskundige gebelt.. pff word niet GOED.
    en die zei zolang ikniet in mekaar lig van de kramp er niets is.
    en tussen dat bruine oude bloed zitten bruine slierten en slijmslierten. meot er niet aan denken dat dat was is van mn kindje.. heb totaal geen zin in die echo van morgen. lekker laten varen denk ik maar. zogeen zin in om teleurgesteld te worden als ik straks niets zal zien.. dat zal t weln iet wezen maar dat t bijv niet meer leeft. pff krijg de kriebels al heel t weekend allekker panisch en huilen en tis dat de verloskundige hier MIJ WEL meer gerusgesteld heb dusdt ik toch nog fijn weekend heb gehad maar ja nu echt beetje rood weer. er is geen peil op te trekken.. en gisteravond was het trouwens allemaal weg. en nog steeds ben ik vrolijk hoor want heb een topweekendje maar als ik denk aan die echo van morgen verpest het gelijk een stukje van de dag. ja vind je t gek ik verlies bloed/oudbloed.. dat rode bij emkaar echt maar paar druppels maar dat maakt niet uit je schrikt toch.
    en dan denk je geen symth te hebben ondertussen ben je dan wel een keer onwel geraakt en te hoge bloeddruk bij de verloskundige en bloedverlies. nou ik vind dat wel 1 van de ergste " sympthomen " die ik me maar kan voorstellen eigenlijk.
    maargoed ze zei beetje kramp is niet erg maar als miskraam krijg en alhelemaal bij 12 weken danzit je niet zo lekker rechtop. maar ja.
    moest gewoon van me aftypen hoef niet perse reactie maar dit lucht lekker even op voor mezelf.
    en nu ga ik weer vrolijk aan me dagje verder.
     
  16. mamaprinses

    mamaprinses Fanatiek lid

    Sep 14, 2009
    1,125
    2
    0
    Meis praat lekker van je af hoor!!!
    Ik hoop dat je morgen een goede echo hebt!
     
  17. ik hoop ook heel hard voor je mee!!! Succes morgen!
     
  18. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    het rode bleef maar bij een paar druppels en nu weer gewoon bruin. en zolang het bruin is gaat t nog wel metm e. heb wel bruine slijmdraadjes maar dat is gewoon rekbaar dus gewoon normaal en somsook bruine stukjes.. maar gwn hoopje bloed op mekaar maar echt zo miniskul en miss klinkt t vies maar dan ga ik er even met wc papiertje overheen zodat ik kanv oelen dat hetniet hard is (want is het niet zo dat als je een mk heb je miss wel harde stukjes heb?) en dan word het gelijk net als de rest. dus gwn een klein hoopje echt heeeel klein net als een slijmdraadje alleen dan een iets donker bruinbloedstreepje ( komt vast door t wcpapier als ik afveeg) misschien klinkt dit allemaal wel vies maar het is niet wat jullie denken hihi.
    heb vandaag me weer lekker vermaakt :)
    en heb eigenlijk toch wel zin in de echo .. dacht eerst o o heb 2 dagen bruing ehad word ik vast nu ongi zoals altijd..maar neehoor odnertusse al 4 dagen bruin dus dat is zoiezo anders. en heb met me domme kop op internet zitte lezen end aarzei iemand dat als je bruinverlies heb je maar 80%heb dat t goed gaat maar verloskundige zei dat t bruine juist gunstig was want dan gaat dat ouwe "troep" dr gewoon uit zegmaar.
    en verder lees ik overal dat er altijd 90% kans is dat de zwangerschap goed verloopt en daar vertrouw ik op! want als de verloskundige al zei dat k me geen zorgen moeste maken dan geloofk dat praatje niet!!
    maargoed dat moest even tot me doordringen want schrok men atuurlk weer eens wild van dat drupje bloed:p
    als ik zo terug lees denk ik " wat een zeur ben ik ook" maar ben echt blij dat deze site er is en ik lekker alles op t net kan gooien!
    morgen een echo en ik blijf tegenmezelf zeggen nu dat t goedkomt! want heb niets raars eruit zien komen en ook heb ik geen krampen (ja soms een steekje/krampje) maar zit niet in mekaar gedoken zoals t is met een miskraam.
    nu ga ik lekker verder naar de smaakpolitie kijken en naar reportage etc! en ik laat morgen zeker horen hoe het gegaan is.
    bedankt voor alle hoop die jullie mij geven en dat jullie t allemaal maar best vinden dat ik lekker van me afpraat:)

    morgen meer .. :)
    liefs fayy
     
  19. Ir3n3

    Ir3n3 Bekend lid

    Sep 27, 2009
    681
    0
    0
    Weddingplanner
    Assen
    Ik ben heel benieuwd hoe het morgen gaat! Succes!
     
  20. Fayy

    Fayy Niet meer actief

    dankjewel:) ik ga positief proberen te blijven en mag al lekker vroeg in de middag gelukkig :)
     

Share This Page