Rachel: vervelend dat je zo weinig en slecht geslapen hebt. Ik hoop dat de pijn in het bekken snel minder wordt. Tigger: ik denk wel aan jullie hoor, maar ik had helemaal geen zin meer in de computer. Ben elke keer blij als ik even rust kan nemen. Is moeilijker als je al een kindje van bijna 2 hebt rondlopen. In het ziekenhuis bevallen vond ik helemaal niet erg, dus ik raad het aan om poliklinisch te bevallen. Heb je de rompslomp thuis ook niet. Misschien liggen we straks tegelijk in hetzelfde ziekenhuis te bevallen Assepoester: rare droom hoor. Vervelend dat je kind in stuit ligt. Gelukkig gaat het verder goed. Moppies: welkom. Jij hebt ook een rare droom gehad zeg. Gelukkig is het een droom Simone: dank je. Ik hoop inderdaad dat deze langer blijft zitten. Anders zou ik nu over 2 wkn moeten bevallen Fijn dat er zo goed voor je gezorgd wordt. Ik ook hoor. Leuk hondje hoor. Bibiche: op mijn rug kan ik helemaal niet meer slapen. Wel op mijn zij, maar ook niet te lang op 1 kant. Ik slaap verder wel goed. Erica: nog niet gaan bevallen hoor. Zolang het maar geen weeen zijn. Alida: boodschappen doen wordt zwaar he. Mijn man doet nu de boodschappen (heerlijk, had ik toch al een hekel aan). Bianca: hij zal het vast niet ergens anders zoeken. Hij begrijpt het vast wel. Er zijn ook andere manieren,hihi. Marielize: ik heb ook regelmatig pijn in mijn schaamstreek. Het is dan zeer waarschijnlijk dat het kind zich aan het nestelen is in je bekken. Is geen fijn gevoel. Ik hoop dat ik iedereen heb gehad.
Hallo dames Heb even lekker op de bank gelegen en de hoofdpijn is grotendeels weg. Simone: Lief hondje hebben jullie Marielize: Ik had gisteren voor het eerst van die steken in bij de schaamstreek. Misschien oefenweeen dacht ik. Bianca: Ja zeg dat wel, ik verlang nu ook wel weer terug naar mijn oude figuur, en vooral het buikslapen. Die dromen over je man had ik een aantal weken geleden, vervelend he. Ik werd 's morgens een keer wakker en manlief had direct door dat er iets was en hield mij stevig vast en zei eerst niets. Later vroeg hij wat er was en toen ik het zei, zei hij dat ik mij geen zorgen hoefde te maken. Later op de dag konden we erom lachen en maakte manlief ook nog gemene grapjes Maar hij heeft mij gerustgesteld. Mariska: Jazeker boodschappen word echt zwaar, maar om manlief het te laten doen weet ik niet, hij is altijd best laat thuis en om dan hem de boodschappen nog te laten doen. En vind het niet erg om er toch even uit te zijn. En na het boodschappen doen ga ik altijd eerst even rusten en dan pas de boodschappen opruimen. Ik doe alles nu in een rustig tempo en dat bevalt dan prima. Ben alleen overal langer mee bezig als anders. Maar dat is alvast wennen voor als de kleine er is want dan gaat ook niet alles zo snel als je de kleine bij je hebt. Ga zo even met het eten beginnen. iedereen nog een fijne avond. Groetjes
Even weer updaten... ik was er alweer af Hoop dat het goed gegaan is. Tigger, je mannetje heeft gelijk over dat ventileren van je gevoelens tijdens dromen. Dit heb ik ergens gelezen. Gelukkig maar... moet er toch niet aan denken dat die lelijke 5-ling een voorbode is! Hetgeen waar je over droomt schijnt ook nog met specifieke gevoelens/zorgen te maken te hebben. Bijvoorbeeld dromen over hoe de baby zal zijn (uiterlijke kenmerken) duiden op bezorgdheid over de gezondheid van de baby. Nachtmerries waarin het kind helemaal volgroeid wordt geboren, kunnen wijzen op je angst om een heel klein kindje te moeten verzorgen. Toch schijnen dromen nuttig te zijn en je 'voor te bereiden' op het moederschap! ... Jaja, waar je je al niet mee bezig gaat houden (lezen) als je 't merendeel van de dag thuis zit Verder wil ik nog even melden dat ik mij zeer herken in de 'nachtelijke' plas-rituelen van velen hier. Pfff, gelukkig kan ik 's middags vaak wat slaap inhalen.
Gelukkig ben ik niet de enige dus.. *pfieuw* Moppies, dank je voor je uitleg, ik kan hier zeker wat mee. Haha ML en haar verhouding met voedingkussen.. Bianca, dat zijn ook geen leuke dromen... Stom he die onbewuste zorgen en angsten... Bibiche, hihi.. Het is bij mij heel dubbel, vind het zwanger zijn helemaal leuk, vanwege het leven in mijn buik. Maar aan de andere kant... straks weer gewoon kunnen bukken, schoenen/sokken aantrekken, de stad even lekker enz kijk ik ook wel naar uit, hihi.. Mariska, valt ook vast niet mee met zo'n extra kleintje erbij... Ja, haha, straks liggen we gezellig samen te puffen.. Alida, fijn dat hij nu eindelijk gezakt is... Moppies, soms word er tegelijk gequote en worden de wijzigingen niet meegenomen... we zijn op dezelfde dag uitgerekend trouwens!
Tigger die dromen zijn volgens mij daar ook voor bedoeld hoor! Hoe vervelend ik het ook vindt dat mijn benen en billen dik worden, van die dikke buik wil ik nog even genieten. In die zin ben ik het nog niet zat en geniet ik daar wel van. @Mariska kan mij voorstellen dat het bij jou allemaal wat andres gaat als je al zo een kleintje van 2 hebt rondlopen. Alles goed met hem? @Alida ik doe een keer in de week de grote boodschappen met mijn mannetje en de kleine dingen tussendoor haal ik dan zelf even, werkt prima. Zo ik heb mij net alvast even in laten schrijven in het ziekenhuis. was advies zodat ze vast je juiste gegevens hebben. De menstruatiepijntjes worden weer minder.
Ja, leuk... dat was me ook al opgevallen! Onze zwangerschap verloopt ook ongeveer hetzelfde (wat ik van je gelezen heb), behalve het stuit-verhaal. @de rest: ook hier af en toe 'heimwee' naar m'n oude figuur (hoop dat 't ooit nog goed komt, hahaha)... maar 't is voor een goed doel! Ik ben wel al heel veel aangekomen, zal wel een flinke klus zijn om dat er straks weer af te krijgen.
Nou, hier ook even weer een update van mij. Erg herkenbare verhalen hier hoor, over die dromen, en verlangen naar het leventje "zonder buik" Hebben jullie trouwens ook al problemen met je jas dichtkrijgen? Ik kan em met pijn en moeite dichtritsen maar het ziet er dan echt niet uit Achter helemaal strak getrokken, en ik loop bijna krom omdat mn buik klem zit... Ja. begin nu echt wel te merken dat het zwaarder begint te worden.. doe snachts geen oog meer dicht omdat ik geen houding kan vinden die lekker ligt, en dan overdag de hele tijd vragen van collegas: goh, ben je moe? je ziet zo bleekjes. ja ik ben moe! dus laat me maar lekker met rust! *zucht* Gelukkig hoef ik nog maar 2 weekjes, heb namelijk de week voor mn verlof vakantie genomen. Maandag komt hier iemand van de kraamzorg voor de intake.. ben benieuwd.... en dan sochtends naar de vk... Voor iedereen met rare dromen: zoooo herkenbaar! Ik droomde vannacht dat de baby schopte... en niet stopte met schoppen... en ineens zag ik echt een voetje onder mn huid.. en toen kwam er ineens een nageltje door mn vel heen (was overigens een nagel zoals van een kat.. maargoed) en toen werd dat gaatje steeds groter, en kwam er een hele been uit Gelukkig schrok ik toen wakker.. maar heb zeker een half uur doodstil gelegen en durfde mn buik niet aan te raken en hoopte echt dat de baby niet zou schoppen [-o< Zo, dit was weer een heel verhaal... Ik volg jullie allemaal nog steeds hoor
Hallo dames hoe gaat ie hier ? Met Benthe en ons gaat alles nu goed! Ik zou anders alweer bijna 32 weken zwanger zijn! en nu heb ik gewoon al een klein prinsesje! Ik hoop dat hier iedereen een voorspoedige zwangerschap heeft ? allemaal mooie echo's? En hoe reageren de oudere broertjes en zusjes op de dikke buik ? Groetjes Annemarie
Raar idee toch Annemarie, anders was je nu nog gewoon zwanger geweest! Maar je zult wel ontzettend van je kleine meid genieten, wij moeten allen nog even geduld hebben. Goeie vraag, waarom weer terugstoppen! Ik denk omdat je toch naar een normale bevalling verlangt, een soort van afronding. Doe ook maar een gooi hoor Vanavond trouwens bijna gedacht vruchtwater te verliezen. Toch behoorlijk wat thee weggewerkt en dus veel plassen. Maar het bleef maar druppelen. Dus om de 10 min maar weer checken, maar ook niet te opvallend. Wilde ook het feestje van zusje niet door de war schoppen, dus wilde wel zekerheid hebben. Eraan ruiken had ook geen enkele zin, rook alleen nat wc-papier. Maar de broek bleef verder wel droog, dus heb waarschijnlijk gewoon teveel gedronken. Zit je toch met een kloppend hartje visite te spelen! Heb verder alle drankjes maar afgeslagen en volgens mij ben ik nu wel uitgeplast, haha. Ik verlang eigenlijk helemaal niet heel erg terug naar mijn oude figuur. Ben er nu al aardig aan gewend om een buikje te hebben en krijg ook al behoorlijk wat behendigheid in de sokken etc. Ben alleen wel heel benieuwd naar ons kleintje, dus wat dat betreft mag het buikje er wel af. Zal even op bedje, het is alweer laat en heb morgen een hoop te doen. Trusten!
@Assepoester het is topch spannend he deze tijd. Je bent dan ook al bijna op de 35 weken. @Oek oek fijn dat het ook met jou goed gaat. Ook lekker raar aan het dromen hihi. Ja heel herkenbaar met die jas. Ik heb van iemand een grotere jas kunnen lenen.
gelukkig dat alles goed gaat ja wij krijgen waarschijnlijk dinsdag nog even een echo om te kijken of ik nou toch veder zwanger ben en das echt pachtig om dan even je kindje te zien eva heeft echt zo iets van als ze naar dat schermpje kijkt van waar blijven de tekenfilmpjes en eva vind me buik geweldig hoor hij word gebruikt als bijzet tafel en ze ligt er graag tegen aan ff knuffelen en kusjes geven echt zo lief maar we zijn zo benieuwd hoe hij er nou uit ziet of hij op eva lijkt ect maar nog even geduld en we weten het
Moppies, ik hoop dat beebje stiekem toch gedraaid is... We wachten af. OekOek, haha... herkenbaar! Hier ook nog 2 weken, gelukkig.. Mvjanelle, he wat leuk dat je even laat weten het gaat.. Zo fijn dat benthe het zo goed doet! Heerlijk! Jeetje Assepoester, ik zou ook schrikken.. Weet je het nu zeker trouwens? Spannend Mama1986... Hier alles oke, rustig nachtje, vanmorgen weer even genoten van meisje die lekker aan het schuiven was... Mevrouw doet alleen aan ochtendgymnastiek, de rest van de dag is en blijft ze stilletjes... Soms 's avonds nog even, maar verder alleen de hik en af en toe een tikkie...
zo ik ben niet de enige die vroeg op is. gelukkig gaat het goed met Benthe. heb deze week weer erg last van maagzuur maar heb er wat op gevonden slaap zittend hoe zou het met goddess gaan wel raar om zo weinig van haar te horen. hoi moppies welkom hier. gr chantal.
Fijn dat het zo goed gaat met Benthe! Mooi meisje @Assepoester dat was denk ik wel even schrikken ja! Ik heb trouwens gisteravond ook het idee dat ik vruchtwater verloor maar was m,n blaas blijkbaar...lastig hoor Verder gaat alles wel goed hier, mijn man heeft z,n 1e rijles voor z,n E rijbewijs nu, ben benieuwd
Goede Morgen Dames, @ Annemarie gelukkig gaat alles goed met jullie kleine meid. @ Assepoester begrijp heel goed dat je bent geschrokken, maar weet je wat ik het vervelende vind ik heb helemaal niet gemerkt dat ik vruchtwater ben verloren stom he en dat terwijl er al best veel weg is.....ik ben nu dus ook heel erg benieuwd naar de 26ste. Nou maandag weer naar de vk toe en dan eindelijk de maandag erop naar de gyn.....wat duurt wachten lang zeg maja. Fijn weekend nog allemaal, wij gaan zo ff naar het kerkhof toe een bloemetje brengen bij mn schoonmoeder ( is vandaag 1 jaar geleden dat ze is overleden). Nou meiden doei doei
@Jesie: sterkte vandaag @assepoester: weet je zeker dat geen water is? Want als je zo zou druppelen dan heb je wel hele zwakke bekkenbodemspieren als het urine is?! Ik zou er wel op letten iig. Jassen dichtdoen ziet er niet eens uit, gelukkig heb ik 2 jassen met knopen dus alleen de bovenkant dichtdoen. Ik moet zeggen ik vind mijn buik echt prachtig maar de rest had weer niet gehoeven. Mijn benen zijn echt dikker geworden en ook mijn billen hopelijk gaat het allemaal snel weer weg want dit vind ik echt niet mooi. Ik heb zo slecht geslapen meiden kan wel janken. Zo benauwd dacht ff dat ik in paniek zou raken. Mijn hartslag was echt mega hoog omdat ik amper zuurstof binnenkreeg, hoger liggen hielp niet. Pfff vermoeiend hoor niet kunnen slapen en wel 4 keer weer wezen plassen. Oh ja gisteravond had ik zo'n zwaar gevoel onderin! Echt gek gevoel was dat.
hoi Jesie, sterkte vandaag,dat zijn geen leuke dagen. hoi Bibiche, raar gevoel is dat net of je te weinig zuurstof krijgt heb ik ook soms. ga ik maar een beetje lopen of rechtop zitten. ik mis het ook om gewoon lekker een avond door te slapen zonder plassen zonder maagzuur heerlijk. gr chantal.
Hallo meiden Wat goed dat het zo gaat met Benthe het is echt een sterke meid. Assepoester: hoop voor je dat het geen vruchtwater was. Jesie: Veel sterkte vandaag. Mijn jassen gaan nog prima dicht ik ben voor dat ik zwanger werd 12 kilo afgevallen dus mijn jassen vielen wat groter uit. Hij zit nu wel wat strakker over mijn buik maar niet vervelend. Hier ook een slechte nacht achter de rug, manlief is wat verkouden en last van de keel dus die was aan het hoesten en snurken dus daarom ook slecht geslapen. Manlief ging tegen 8 uur van bed en toen dacht ik nu kan ik nog even slapen maar toen kon ik niet meer slapen dus ik zat ook tegen 8.15 - 8.30 beneden. Maar ja is ook wel een keer lekker om op tijd uit bed te zijn. Groetjes
@assepoester: oh idd zo herkenbaar! IK heb ook al aan wc papier lopen snuffen. Dat we zo rond deze periode wat meer afscheiding verliezen maakt het er niet duidelijker op, tis ammel sowieso wat uhm.. natter en daardoor verwarrender. Ik merk trouwens dat m'n aandacht zich verlegt heeft. Sinds m'n zwangerschap keek ik altijd m'n wc papiertje na want stel dat er bloed op zat. Dat deed ik als automatisme... maar nu kijk ik in de wc pot of er geen vlokjes indrijven, want stel dat m'n vliezen zijn gebroken...hihi! Ach, ik ben d'r zoet mee. Mama1986: gaaf zeg, nog een echo! Bofkont! Mijn vriend en ik hebben gisteravond zo'n lol gehad met Sophietje. Ze was druk aan het trappelen en meestal, als we haar voetjes aanraken verdwijnt ze gewoon. Maar nu bleef ze komen, zoveel interactie als gisteravond hebben we nog niet eerder met haar gehad. In m'n gedachten hoorde ik haar gewoon giechelen. Heerlijk! Na een record aantal keren te hebben gedraaid vannacht, en wakker te worden met rug- en bekkenpijn die in de loop van de ochtend wegtrekt ben ik het beu: ik koop vandaag nog een nieuw matras. Dan haal ik er bij Ikea een goedkoop dekmatrasje bij om het ding te beschermen voor tijdens de bevalling. Dat lijkt me sowieso beter slapen dan straks dat krakende kraammatras waar je heftig van gaat zweten. En dan maar hopen dat ik ietsje beter slaap. Hee Bibiche, als ik jou was zou ik toch ff langs je ha gaan. Mijn vk zei me mbt die benauwdheid dat als het aanhoud en zo erg is, er wel degelijk iets aan te doen is.
Ja ik ga wel ff langs denk ik, nou ja ik ga gewoon mee met mijn vriend. Die moet volgende week ff langs.