1 pakje mt 44 had ik hier en hebben ze elk 2 x aangehad toen al weer naar mt 50. wel ontzettend veel spuugdoekjes gaan hier doorheen elke dag moet ik wassen heb er een stuk of 30 geloof ik. omslagdoeken heb ik een aantal maar die gebruik ik voor na het badderen hydro luiers wel veel om af te drogen en liggen er op in bed met hun hoofd... en inderdaad rompertjes een hoop en boxpakjes zijn ideaal. met voetjes eraan en zonder voetjes.... Dames ik word nu echt zenuwachtig hoor woensdag zijn de 2 maanden en krijgen ze hun eerste prikjes.. weet nog dat Mathijs zijn eerste kreeg toen huilde ik nog harder dan hem Maar nu zijn het er twee mn man gaat mee naar het cb want ben bang dat ik het alleen niet trek erg he... Ben zo benieuwd hoe ze gegroeid zijn ze drinken nu eindelijk allebei goed 6 flessen per dag 150 ml water met 5 scheppen nutrilon forte en sávonds voor het slapen de laatse fles geef ik ze een schepje jbpm erdoorheen dan slapen ze net iets langer door heb ik gemerkt. doorslapen gaat nu al weer een stuk beterder vaak komen ze na de laatste fles om 22.30 pas weer rond 04.00 uur 04.30 uur das wel lekker alleen rottijd voor een fles te geven je bent zo een uur verder dan weer naar bed en om 06.15 gaat mn wekker af pffff hoop dat ze snel beter doorslapen want 16 augustus zit mn verlof erop en moet ik zelf ook weer werken. dat word een gedoe denk ik 3 kids klaarmaken voor de oppas voor mezelf en mn man alles regelen voor de werkdag ik stress nu al als ik er alleen al aan denk..hoe doen jullie dat????????? ben daar wel benieuwd naar.
Hier kreeg ik het alleen goed voor elkaar als ik zelf om 05.30 opstond. Dan gaf ik de kinderen één voor één de fles als ze nog slapen, en legde ik ze terug in bed. Dan mezelf klaarmaken, kinderen wakker, aankleden, verschonen en vertrekken. Dan was ik om 07.30 bij de opvang, had ik een half uur om ze uit te pakken en even te kletsen met de leidster en kon ik op tijd naar mijn werk. Nu ze niet meer slapend drinken en groter zijn, gaat het hier anders aan toe, maar zo deed ik het met 3 kleine babys iig.
Uhh, kwart over 6 uit bed, zelf aankleden/douchen kwart voor 7, verzorging daan tot ongeveer 7 uur (inclusief luiers daan en jesse verschonen), dan voeden tot half 8 en Arno naar het werk. Ik dan de kindjes op het kussen wassen en aankleden en dan rond 8 uur richting kdv. kwart over 8 weer weg daar en half 9 op mijn werk. Maar dat is dus alleen als ik vroege dienst heb, en dat is maar 1 keer per week ongeveer en het scheelt natuurlijk dat ik 2 kids heb, en niet nog een kleine rond heb lopen.. @ hier: Gaat alles prima! Daan heeft helemaal zelf al een paar keer van buik naar rug gerolt. Erg gaaf. Jesse een tijd terug al, maar sindsdien niet meer. Wel doet hij het heel makkelijk als ik mijn hand geef. Dan trekt ie zich zo om, zowel van rug naar buik als andersom. Maar helemaal uit zn eigen dus nog niet, al zal dat niet lang meer duren lijkt het. Zijn echt sterke kids (vind ik ) Als ik hun handjes vast houdt, trekken ze zich zelf omhoog in zitstand. Als ik dan wat mee help, duwen ze zich zo omhoog op hun voetjes. Dan staan ze daar lekker te wiebelen, haha .
het zijn echt kanjers linda! @silvia: hier sliep evy ook tot drie weken voordat ik ging werken tot 5.00 uur, ik heb toen gemerkt dat als ik haar de speen geef dat ze dan weer gaat slapen en dat ze dan pas om 06.30/07.00 uur de fles hoeft, welliswaar moet ik dus nog af en toe snel opstaan, maar als ik haar niet laat huilen, slaapt ze zo weer verder en soms wordt ze niet meer wakker. Hier: 06.00 uur beide opstaan en aankleden en ontbijten 06.30 kleintjes wassen op aankleedkussen (alleen gezicht, handen en billen indien gepoept) en aankleden en vervolgens fles. Ongeveer 07.10 de deur uit met z'n vieren, ML brengt ze dan weg en ik rij direct richting mijn werk. Avond ervoor: Kleding voor iedereen ligt klaar, tassen staan klaar en de kinderen gaan gewassen het bed in. Wij nemen onze lunch mee naar het werk en dat ligt ook gesmeerd in de koelkast en verder kook ik tegenwoordig af en toe wat meer zodat ik in kan vriezen. De twee avonden in de week waarop wij beide werken, eten wij dus iets wat al klaar is, dat scheelt een hoop wnat ik vind het 's avonds eerlijk egzegd vermoeiender dan 's ochtends omdat je dan moe bent en de kinderen jengelig.
Even een teken van leven hoor! Heb alles wel globaal gelezen, maar niet echt tijd om te reageren. De jongens zijn wat jengelig en hangen steeds aan of op me. Beetje irritant, maar dat gaat wel weer over (hoop ik... ). Het is eigenlijk met vlagen, want ze kunnen ook plotseling weer heel gezellig zijn (zoals nu, zitten ze gezellig met papa te kletsen... ). Hoop dat ik snel weer tijd heb om te reageren!
Even zwaai zwaai, teken van leven ! Sorry echt nog geen puf om te lezen/reageren hier. Knuffel voor iedereen! Fijne vakantie voor wie vakantie krijgt/op vakantie gaat! Liefs, Hanneke!
Bedankt dames!!!! Gelukkig dat ik het hier nog even vraag. Ik dacht het zelf al eigenlijk. Dus volgende weekend terug shoppen !
Ja Bereke, handig hè, al die ervaren moeders !!! Ik kan alleen maar aansluiten bij de andere moeders. Veel spuugdoekjes, veel hydrofielluiers en lekker veel rompers. Wij hadden net als Karel veel omslagrompers, boxpakjes en omslagvestjes. Heb je trouwens ook kleine mutsjes gekocht? Die dragen ze ook vaak de eerste weken na hun geboorte. Zeker tweelingen, die toch vaak wat kleiner geboren worden als eenlingen.
Hallo allemaal! even een teken van leven vanaf hier, internet is weer gemaakt, jippieeee!! En we gaan ons huis verkopen! Woensdag komen ze foto's maken, moet ik voor die tijd ervoor zorgen dat het een beetje fatsoenlijk uitziet. De verjaardag is ook al gepland, alleen gaat het schijnbaar regenen ... Ik heb lichte zomerkleding klaargelegd voor de kindjes, dus die zon moet echt gaan schijnen dan!! Hanneke, hoe gaat het meid? Ik las een paar pagina's terug dat je opgenomen bent geweest? wat heftig zeg! Wat was er aan de hand? Hoe gaat het nu? Doe je een beetje rustig aan? Helena, geweldig dat je die kwaaltjes voelt! (je snapt wat ik bedoel )... De eerste echo komt nu ook dichtbij toch? Duim-duim-duim.. Hoeveel kans heb je op nog een tweeling? Lindavdr, je jongens zijn echte kanjers zeg! Ze doen het zo geweldig, en ik heb bewondering voor hoe jullie omgaan met de toestand van Daan. Hopelijk is het snel voorbij en kan hij lekker 'normaal' gaan poepen.
Hoi Bereke! Gefeliciteerd alvast! Je hebt een goede lijst samengesteld. Koop nog maar niet teveel 'echte kleertjes', want het is hartstikke lastig zo'n kleintje aan- en uit te kleden! Ze hebben hier ook maanden in boxpakjes geleefd Slabbetjes gebruikten we echt nooit. Ik gooi gewoon het kleertje in de was. Of ik die nou was of het slabbetje, geen verschil. En krabwantjes? Echt niet meer van deze tijd volgens mij! Ik heb ze überhaupt bij geen enkele winkel gezien, en ook niet gebruikt. Ze hebben zichzelf of elkaar toch nooit verwond. En ik had juist een hekel aan die overslag-kleertjes. Ze blijven nóóit stilliggen en dan moet jij even leuk die touwtjes knopen of drukkertjes dichtmaken. Mutsjes, 3 keer gebruikt ofzo. Ze zijn geboren in een hittegolf! Dus alleen voor het vervoer vanuit het ziekenhuis en de eerste paar keer dat we naar buiten gingen. Ik had als kleinste kleertjes maat 50, ze waren bij de laatste echo van 35 weken op formaat van 38 weken, dus dan weet je dat ze groot zullen zijn. En je kan altijd nog bij kopen hoor. Haha Silvia, ik moest ook veel harder huilen dan mijn kleintjes toen ze de eerste prikjes kregen. Ik wilde het echt niet zien! lindavnr, goed hoor jouw boys! Goed dat je ze stimuleert! Heb je ook dat ze helemaal blij zijn als ze kunnen zitten en staan, helemaal trots Adi, gelukkig ben je er weer! Waarom gaan jullie verhuizen? Ben je aangestoken door de verhuiskoorts hier? En bijna verjaardag!!!
Heey ben ik weer sinds een eeuw en dag.... Bereke: gefelicteerd met je zwangerschap! Ik heb pakjes gekoch vanaf maat 50. Was aan de ruime kant, maar ze passen er hee snel in. Mutjes hebben ze in het begin echt veel gedragen. Maar ze zijn dan ook in december geboren. Silvia, 16 augustus weer werken? Ppff gaat veel te snel he dat verlof! Hoeveel uur ga je werken? Ik sta om 615 uur op en maak eerst mezelf in orde, daarna pas de kindjes. Dan direct de auto in en naar mijn moeder toe (zij past 2 x per week op). Het is goed te doen. Helena; gefeliciteerd!!!! Helemaal super! Hoe voel je je? Lindavnr; Wat knap van Daan, dat hij al om kan rollen! Is best snel volgens mij! Die van mij deden dat pas met 5 maanden. Sanne is sinds een weekje meer huilerig enzo. Weet iemand of het een sprongetje kan zijn? Over 3 weekjes gaan we naar Lanzarote! xx
hey meiden, duimen jullie straks? heb sollicitatiegesprek, ben benieuwd, lekker dichtbij, 24 uur en inhoudelijk precies wat ik zoek! (niet op hyves hoor!)
Linda heel erg veel succes vandaag met je sollicitatie..de duimen draaien mee voor je Bekijk bijlage 86851
veel succes linda! @ nikki: Wat lekker, naar de can. eilanden! Ben ik ook geweest, lanzarote, en dat was echt heeeerlijk!! Erg mooi en leuk land. @ Adi: Verhuizen! Wauw, spannend... @ hier: Vandaag fysio gehad voor Daan's hoofdje. Hij heeft nog altijd een afplatting rechts. Gelukkig vond de fysio het meevallen en zei ze dat we al erg goed eraan gewerkt hebben. Ze heeft allerlei spiertjes en dingetjes 'goed gezet'. Zo zaten zijn sleutelbenen een beetje vast en ribbetjes war over elkaar geschoven. Waarschijnlijk van de bevalling en de operatie. Ze voelde gelijk dat het goed was toen ze ze goed gedaan had. Daan voelde er niets van ze deed het ook heel zachtjes . Hij zou nu zijn armpjes wat beter naar voren moeten kunnen houden als hij op de buik ligt (haha ik dacht dat het juist wel goed was hoe hij ze hield, maar ze moeten wat verder naar voren dan ik dacht) Verder wat handige tips hoe het handig is om hem op te pakken en te laten rollen. Ik hield dan zn handje vast, zodat ie kon rollen, maar da's dan weer beter om bij zijn billetje te pakken. Naja, lastig uitleggen zo . maar goed. Was een erg fijn bezoek moet ik zeggen! Volgende week komt ze weer voor wat nieuwe tips en voelt ze ook weer aan zn botjes. Ze zei dat hij heel licht a-symmetrisch is maar dat groeit gewoon goed. Komt waarschijnlijk door de operatie aan zijn linkerkant, en door het stoma wat in de weg zit. Nou, kids huilen, dus ga ze maar gauw eens even troosten .
Linda, heel veel succes vandaag!! Verhuizen: we hebben ons droomhuis gevonden, maar moeten dit huis maar eerst verkopen, en dan pas gaan kopen. Fysio is hier net geweest, en we hoeven helemaal niet meer te corrigeren. Ze kunnen alles wat een gemiddeld kind van 12 maanden hoort te kunnen Lindavnr, wel fijn dat je alle uiitleg en oefeningen hebt gekregen. Dat van omrollen kregen wij hier ook mee, dat je met een vinger ergens in de heupen meedrukt zodat ie makkelijker kan omrollen. Als je ze actief meehelpt (zoals trekken aan een handje) zou alleen vertragend werken volgens onze fysio. Tegen ons zei ze net ook dat de kindjes die veel aan handjes lopen het moeilijker vinden om los te gaan lopen, dan kindjes die zelf langs de meubels lopen te shorren.