Gestopt met de pil in september 2009! (2)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Omelet, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    @ Butterfly; wat balen van je nega test. Maar geen bloed geeft moed, dus ik duim nog even verder voor je!
    Wel heel goed van je dat je je hebt laten doorverwijzen naar de gyn. Kan me goed voorstellen dat je geen zin hebt om nog erg lang daarop te moeten wachten! Hopelijk is het niet nodig en test je alsnog positief deze week.

    @ Jolanda; wat erg dat jullie ha een fout heeft gemaakt door te zeggen dat het zaad van je vriend niet goed zou zijn. Wel super fijn natuurlijk dat nu blijkt dat het wel helemaal goed is, dat geeft hoop! Spannend dat je bloed wordt geprikt, hopelijk is dat ook allemaal goed en ben je snel zwanger! (En het is geen ego bericht hoor, juist fijn om weer iets van je te horen).

    @ Nieke; hier ook iemand die veel nachtdiensten moet draaien omdat er 3 zwangere zijn. Opzich wel begrijplijk, maar zodra ik zwanger ben ga ik ook geen nachtdiensten meer werken. Dan ben ik aan de beurt, haha :)
    Hoop dat de ovu testen en het tempen je een goed beeld geven en het deze ronde raak zal zijn!

    @ DeLi; wat balen dat het niet goed voelt, ik gun het je zo! Duim nog wel even verder voor je hoor, zolang het niet doorzet is er nog hoop! En anders idd naar de gyn...
    Als je op zp naar 'zoeken' gaat en dan 'geavanceerd zoeken' dan kun je rechts bovenaan de gebruikersnaam invullen die je zoekt en dan op het profiel van die persoon bij statistieken zien wanneer ze voor het laatst een berichtje heeft geschreven (in welk topic dan ook). Ik weet niet hoe je kunt zien hoe laat iemand online is geweest.

    @ Hier; Nog maar 2 pillen van deze strip, dan een stop week en daarna de laatste strip! :)

    Liefs,
    Caitlin
     
  2. Tutsje

    Tutsje Bekend lid

    5 okt 2009
    603
    0
    0
    Friesland
    Hee Meiden,

    Hier weer eens een berichtje van mij. Zag al mooie buikfoto's voorbij komen, erg leuk hoor. En Loki wat ontzettend vervelend dat je weer zo'n bloed verliest maar ben wel ontzettend blij voor je dat alles goed is met de kleine en vind het ontzettend knap van je dat je zo rustig blijft en niet in paniek raakt echt super van je petje af.

    Voor de meiden waarbij de duivels weer zijn komen opdagen echt ontzettend balen, ik duim echt voor jullie dat het ook snel voor jullie raak mag zijn.

    Ik ben gisteren voor het eerst bij de gyn geweest echt een hele lieve rustige man. Ik moet elke 4 weken op controle en het leuke is elke controle gaan we een echo maken en naar het hartje luisteren dus dat is wel echt een voordeel als je bij de gyn onder controle bent. Gister voor het eerst het hartje gehoord wat is dat bijzonder zeg. En we hebben weer een fotootje mee gekregen, helaas zijn de foto's niet zo duidelijk want mijn baarmoeder zit ver naar achteren.

    Laatste dagje werken en dan lekker 3 weken vakantie.

    Liefs...
     
  3. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    @ Butterfly
    Balen van je negatieve test! Hopelijk wordt het denkbeeldige streepje (;)) toch nog gewoon lekker duidelijker!

    @ Jolanda
    Wat een stomme fout van je huisarts! Wel fijn dat er nu bloed bij je wordt afgenomen. Ik hoop dat het snel raak is voor jullie!

    @ Nieke
    Ik vond de combi tempen en ovutesten altijd heel prettig werken. Kan me goed voorstellen dat die nachten heftig zijn!

    @ DeLi
    Bah, bloed :( Ik had een goed gevoel voor jou deze ronde maar balen dat je dat zelf kwijt bent.
    Ik vind het best heftig om te lezen dat zoveel meiden nu een afspraak maken of al gehad hebben met gyn/ha. Echt een volgende stap en het hoeft helemaal niets te zeggen natuurlijk (ik hoop nog steeds op iedereen zwanger in september!) maar merk dat het me echt wat doet!

    Oh enne die meeting zie ik wel zitten ;)

    Tuts wat fijn dat alles goed is met de kleine en wat heerlijk dat jullie hem om de 4 weken even mogen zien! 11 weken alweer, wat gaat dat toch snel!


    Ook nog even ego: maandag de baby voor het eerst gevoeld, en dinsdag was ie er de hele dag! Gisteren niet behalve toen ik boodschappen deed. ik vind het heerlijk die kleine kriebeltjes in mijn buik. Hopelijk komt hij vandaag ook nog even langs :)
    En maandag natuurlijk gestopt met MvM en het voelt nog steeds raar om mijn plasjes door te trekken. Heb iedere keer zo'n gevoel van 'zonde' haha stom he.
     
  4. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    Loki;
    wat fijn om van je te horen! Snap heel goed dat je hier niet elke dag te vinden bent in jouw situatie hoor, neem er gewoon de tijd voor!
    Kan me voorstellen dat een goede echo je niet alle zekerheid geeft die je wilt hebben. Hopen dat je gyn snel goed nieuws voor je heeft!
    Weet je al wanneer je moet?
    Heel veel sterkte en wij wachten gewoon rustig af totdat je weer komt met hopelijk positief nieuws!

    Tuts;
    'lekker' dat je bij de gyn zit en iedere 4 weken een echo krijgt! Alleen daarom zou ik dat al willen! Maar gelukkig mankeer ik niets waarvoor het moet, dus daarom ben ik ook wel blij dat ik gewoon bij de vk kan. Maar die echo's van jouw zijn wel mooi meegenomen!

    Voor degene die weer ongi zijn geworden of het gevoel hebben 't te gaan worden... Balen! Wat Juju zegt, daar sluit ik me volledig bij aan! Als ik dan elke keer jullie berichtjes hoor, wordt ik gewoon een beetje verdrietig, ik wil het voor jullie ook zo graag!!

    Hier;
    voor mij nog ruim een week MvM-plassen... Sinds ik me wat beter voel, gaat het me gelukkig ook wat gemakkelijker af, maar toch zal ik het straks denk wel lekker vinden als het niet meer hoeft. Hoewel ik nu ook al wel eens denk: 'zonde om nu gewoon door te trekken...'
     
  5. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Pff net een e-mail gestuurd naar mijn schoonmoeder. Willen jullie zeggen wat jullie vinden? Ik loop hier al mee sinds we verteld hebben dat ik zwanger ben en dinsdag ging het me echt wat te ver.

     
  6. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    Pff wat een verhaal Juju!
    Ik ken jullie achtergronden en ook jullie relaties met ouders/schoonouders niet om het goed te kunnen beoordelen, maar je boodschap in de mail is duidelijk en ook heel netjes verwoord!

    Ik ben ook zo'n persoon die met opschrijven veel verder komt dan met het iemand face to face vertellen. Je verwoordt je gevoelens zo op 'papier' mijns inziens heel netjes en uiteraard is het belangrijk eerlijk te zijn en dat is in ieder geval uit deze mail op te maken! :)
     
  7. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Zo daar was ik ook even weer.
    Ik ben begonnen met OVU testen. Nu was de test van gisteren, beter en duidelijkere dan die van vandaag en dinsdag. (ben afgelopen vrijdag begonnen).
    Maar omdat op de gebruiksaanwijzing staat dat bij wel LH piek, de lijnen even dik en even duikelijk moet zijn. en bij nog geen LH piek de strepen zoals ik die heb gehad gisteren. Maar hoe kan het dat het vandaag weer wat vager is?? Heb ietsje later getest als anders. Normaal om half 12. Ligt het daar aan??
    Of kan het ook wat schommelen??

    Liefs
     
  8. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    Eyore;
    de teststreep was bij mij ook nooit net zo donker als de controlestreep.
    Ik ging uit van de meest donkerste, maar je weet pas wanneer de donkerste was, als hij de dag erop lichter is... Wat dan dus wel lastig is, is het feit dat je je ei dan kunt missen. Maar als je vanaf het moment dat je testen beginnen te verkleuren begint met klussen, is de kans vrij klein dat je je ei mist.

    Als ik het zo lees, zat je LH-piek er dinsdag aan te komen, was ie er woensdag (omdat je test toen het donkerst was) en begint ie nu weer af te nemen.(omdat de test nu weer lichter wordt) Wat betekent dat je ei ergens vandaag er zou moeten zijn. Dus als jullie gisteren geklust hebben zit je goed.
    Tenminste, dat is mijn beredenering, dus pin me er niet op vast!

    Wat wij sowieso altijd deze is vanaf dag 10 t/m dag 20 in ieder geval om de dag klussen. Is soms wel een hele opgave, maar bij ons was er uiteindelijk wel resultaat! :)
     
  9. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Oke.
    Nou we klussen om de dag. alleen afgelopen weekend om de 2 dagen en heb ik niet elke ochtend kunnen ovu testen. ivm weekend weg had de testen vergeten.
    Gisteren ook geklust. en ik blijf gewoon ovu testen en om de dag klussen tot de NOD. We zullen zien. Wel spannend. Ik hoop dat het nu echt lukt. Spannend.
    Ergens in mij zegt dat het goed komt..

    Hoe gaat het met jou?
    en de baby
     
  10. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    Met mij is alles goed, voel me inmiddels stukken beter! De moeheid blijft, kan zo midden op de dag 1,5 uur slapen!
    Met de baby is hopelijk ook alles goed! Voel nog geen tekens van leven en kijk wel uit naar het moment dat dit zover is, want dat lijkt me toch wel prettig! Je weet nu nooit zeker of het vanbinnen allemaal nog wel goed zit!
    Moet over 2 weken weer naar de verloskundige en hoop dan een hartje te gaan horen! :)

    Je hoeft trouwens niet te klussen tot aan je NOD hoor. Mag natuurlijk wel, maar dat is aan jullie zelf! ;)
    In principe kun je ervan uit gaan dat wanneer je ovutesten helemaal wit zijn, dat je ei geweest is. Dus dan kun je stoppen met testen en klussen!
    Duim voor je dat het raak is, we zullen het over 14 dagen weten! :)
     
  11. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    spannend allemaal. Fijn dat je je goed voelt!

    Ja weet dat je niet perse tot de nod hoeft te klussen. Ik wil alleen mijn ei niet missen:p
    En met de ovu testen word het wel aangegeven. Maar ja stel je voor...ojee moet me niet zo druk maken, heb ik nu wel door.
    komt wel goed schatje;)
     
  12. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Haha Eyore spannend hoor! Ik zou nog even doortesten om te kijken of je LH piek afneemt maar mijn streepjes zijn ook nooit even donker geweest. Dus lekker aan de klus!

    Bedankt Hen over je reactie op mijn e-mail. Had normaal nooit een email gestuurd. Misschien toch hormonen die maken dat ik emotioneler reageer. Pff.
     
  13. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Juju:
    oei klinkt alsof er nogal wat wringt tussen je ouders en schoonouders. Wat zonde zo'n strijd! Ik vind wel dat je het heel netje verwoord en als het voor jou en jou vriend zo voelt, zou ik hem gewoon versturen. Ik vind mail ook altijd wel prettig, kun je toch rustig alles zeggen zonder dat je heet wordt en de lieve dingen gaat missen die deze mail toch heel draagbaar maken.

    Eyore:
    Ik heb ook nooit een knal ovulatie test (oh jawel, toen ik zwanger was dus niet van de eisprong ;) ) gehad maar wel altijd duidelijk genoeg. Eerst oplopend, donkerste, en dan nam het snel weer af. Dan kun je vrij zeker zijn hoor, helemaal met een redelijk stabiele cyclus.

    Meiden die weer een ronde verder moeten:
    Weet bijna niet meer wat te zeggen. Kan alleen maar zeggen dat ik hoop dat dit dan de geluksronde mag zijn... Sterkte :(

    Hier:
    Ben net terug van de gyn. De 'gekke' holte is gewoon mijn baarmoeder die langgerekt is en als het beeld heen en weer schuift lijkt het net een 2e holte te worden maar dat is niet.
    Wel ziet ze naast de vruchtzak nog bloedstolsels zitten en dat geeft altijd een iets verhoogd risico, het kan de bm prikkelen om samen te trekken en daardoor een miskraam veroorzaken. Wel zei ze dat het meestal goed gaat. Hele lieve eerlijke vrouw (ik was al bang dat ik weer die lompe oude vent kreeg van de vorige keer, toen ik daar met jankogen zat omdat ik 2 uur ervoor gehoord had dat mijn kleine niet meer leefde en hij heel lomp zei: "Moet ik nog een echo maken of geloof je wel dat het fout is?" Pff....) en ze gaf meteen aan om nog een keer mee te kijken binnenkort. Staat dus voor volgende week weer een echo gepland en de week er op de 11 weken echo :). Oftewel, we gaan weer door met hopen en wachten...
     
  14. Nieke84

    Nieke84 Fanatiek lid

    18 jan 2010
    1.537
    0
    36
    JuJu;
    Ik denk dat je in je mail goed verwoord hebt wat je wilt zeggen. Je hebt geprobeert om uit te leggen hoe het voor jou/jullie voelt. Ik denk dat je schoonmoeder (schoonouders) je mail ook wel heel duidelijk vinden. En je kunt het er dan altijd achteraf nog een keer over hebben. Is dan toch makkelijker dan het er meteen live over te hebben. Zo'n mail is vaak veel duidelijker inderdaad. Ik zou het ook zo gedaan hebben denk ik. Ik ben op papier ook vele malen beter als het om zulke zaken gaat.
    Veel succes en ik hoop dat alles goed komt.

    Loki;
    Ik hoop dat het allemaal goed blijft gaan!! Het kan nu dus twee kanten op. Hopelijk houdt de kleine zich heel goed vast! Ik duim voor je meid. Succes.

    Hier;
    Vanavond de laatste nachtdienst (gelukkig), dan lekker het weekend vrij.
     
  15. Bloom24

    Bloom24 Fanatiek lid

    16 nov 2009
    2.755
    0
    36
    Lieve loki;
    wat fijn om te horen dat het niet iets ernstigs is. Toch blijft het spannend. Ik open zp iedere keer met bijna het zweet in mijn handen voor jou... Fijn dat er nu elke week naar jullie beeb gekeken wordt en ik ga heel erg hard duimen dat hij lekker blijft plakken!!
     
  16. spikkeltje

    spikkeltje Niet meer actief

    Ik hoop dat mijn cyclus nu stabiel aan het worden is. Al 2x zit ik rond de 28 dagen.
    Spannend.....
     
  17. steenbokje

    steenbokje Niet meer actief

    Hai dames, ik lees wel maar heb de energie even niet om op iedereen te reageren. (druk met werken en verbouwen)

    Loki, ik hoop dat alles goed blijft gaan!
     
  18. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Inmiddels met schoonmoeder gesproken en weer een goed gevoel.

    Loki ik hoop dat je baarmoeder zich gedraagd! Kon ze ook iets vertellen over de oorzaak van die stolsels? Fijn dat je volgende week weer een echo krijgt! Stapje voor stapje dichterbij een geweldige zwangerschap!
     
  19. Mama Larissa

    Mama Larissa Fanatiek lid

    11 aug 2009
    3.946
    1
    0
    Mama zijn en 3 dagen per week werken
    Noord-Holland
    @ Tutsje; wat fijn dat de gyn zo'n aardige man is en dat je nu elke 4 weken een echo krijgt!

    @ JuJu; voor jou zit MvM er alweer op. Er zijn vast veel vrouwen blij met jouw bijdrage! En de baby wordt dus al wat drukker, super hoor! Gelukkig heb je met je schoonmoeder gesproken en is alles weer goed. Wel fijn om dingen te kunnen ventileren naar elkaar toe, anders krop je het alleen maar op en dat is niet goed voor je.

    @ Eyore; ik denk ook dat je je ei hebt gehad (en goed geklust) dus nu wordt het weer spannend de komende 14 dagen... duim*duim*duim!

    @ Loki; wat fijn dat er niks ernstigs te zien was op de echo, maar wel balen van die bloedstolsels. Ik ben ook wel benieuwd waar die dan vandaan komen, heeft de gyn dat gezegd? En had je dit probleeem de vorige keer dan ook? Ik hoop heel hard met je mee dat je zwangerschap goed blijft gaan, maar volgens mij is je kleintje een volhoudertje :)

    @ Nieke; geniet van je welverdiende weekend!

    @ DeLi; hoe is het met jou meid? Ongi geworden of toch een posi test? Ik hoop het zo voor je!!!

    @hier; over 4 weken mijn laatste pil, joehoe!

    Liefs,
    Caitlin
     
  20. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    Precies 4 weken vandaag caitlin, nu is het echt af tellen :D

    Fijn dat het opgelost is Juju. Had je de mail nog gestuurd of toch gesproken?

    Waar de stolsels vandaan komen is onbekend. Ik geloof dat dit hetzelfde is als een hematoom (die had ik de vorige keer 2 grote) en dat zijn kneuzingen in je baarmoeder ofzo. Er is ook niets aan te doen, je lichaam moet het bloed zelf opnemen of er uit komen zonder dat de vruchtzak/baarmoeder geirriteerd wordt. We wachten af...
     

Deel Deze Pagina