36 weken en verschil tussen vorige week en deze week is -1 kilo. In totaal dus nog steeds onder mijn startgewicht
Van deze zwangerschap tot nu 10 kilo. Ik ben nu bijna 27 weken Ik zit nu op 77 kilo. Ik woog voor m'n zwangerschap 63 kilo maar ik ben in dec '09 geopereerd waardoor ik 4 kilo was aangekomen.
ben tot nu toe 4,5 kilo aangekomen Gaat de laatste weken wel erg hard! ene week kom ik een 1/2 kilo aan, andere week een kilo! Hoop dat het snel wat minder snel gaat anders kom ik straks de deur niet meer uit!
11 weken en 1 dag en -4,5 kilo !! hihi ben echt zooo blij bij mijn dochter was ik met 12 weken al 3 kilo aangekomen !! bij haar was ik met 39 weken 27 kilo aangekomen !! de laatste 1,5 week heb ik niet meer op de weegschaal gestaan
ik ben nu bijna 16 weken zwanger en sta nog steeds op -13kg ... woehoeeeee .. ik ga nu echt op dit gewicht blijven en niet proberen aan te komen in de zwangerschap, hoop dat het gaat lukken
+/- 7 kilo denk ik..overmorgen 20 weken. Wat veel verschil allemaal. Maar gewichtstoename en afname, heeft ook sterk te maken met je BMI...en natuurlijk of je in het begin veel misselijk bent geweest etc.
20 weken + 2.6kg. Als ik de afgevallen kilo's erbij reken dan 5.6kg. Maar 2.6kg gerekend vanaf mn begingewicht.
Niet echt gezond voor je kindje hoor... Er is niemand die graag aankomt maar in een zwangerschap kan je het gewoon niet tegenhouden!! Als je nu 13 kilo bent afgevallen en de volgende 24 weken, 13 kilo bijkomt dan heb je het toch alsnog heel goed gedaan! Als je kindje dan geboren word ben je lichter dan voor de zwangerschap!! Een hele fijne zwangerschap gewenst! p.s. bedoel het niet aanvallend hoor!!
Weet dat je het niet aanvallend bedoeld .. Maar het is niet ongezond wat ik doe .. Mijn levenstijl voordat ik zwanger werd bestond alleen maar uit vet eten, snoepen, schransen etc etc, toen ik zwanger raakte ben ik gaan Sonja Bakker ( ik wist in het begin niet dat ik zwanger was ) ik ben toen een aantal kilo's afgevallen.. ik ben zoveel afgevallen omdat mijn eetpatroon nu drastische is veranderd, ik snoep dus niet meer, ik eet alleen maar gezonde dingen, ik eet 6x per dag dus ik leef gezond en dat is goed .. Ik sta onder toezicht bij SB en bij de VK ik word goed in de gaten gehouden en zo lang ik gewoon gezond blijf doen is er niets aan de hand .. Het is niet zo dat ik aan de crackers zit ofzo Ik mag nu niet meer aankomen en niet teveel meer afvallen ik moet dit gewicht aanhoude, oftewel ik val wel af maar dat zie je dan pas na de bevalling Lijnen is dus niet slecht tijdens de zwangerschap zoals vele denken, zo lang jij gezond blijft eten en je voedingsstoffen binnen krijgt en toch afvalt dan is dit geen probleem en kan je hier gewoon mee door gaan