@ saskia78: Ja, dat ben ik zeker met je eens. En dat ze met die pregnylspuitjes waarschijnlijk ook veel geld verdienen, vind ik niet erg. Want het is bewezen dat ze werken. Maar het schijnt dat HCG als afslankmiddel niet eens werkt. En dat is dus kwakzalverij. Daar wil ik niet al die moeite voor doen. Ik heb net als jou zitten denken: waarom sluiten ze dan geen deal met een farmaceutisch bedrijf? Waarom stoppen ze bij het afgeven van de urine aan een of ander bedrijf en controleren ze niet of het doel efficienter kan worden bereikt?
@renate: ik vind het gewoon iets te makkelijk geld verdienen met andermans leed gezien de farm. industrie nog steeds veel meer geld verdiend dan noodzakelijk prijzen in nl worden kunstmatig hoog gehouden en dat vind ik raar. het zijn medicijnen.. geen dingen die je voor de fun wel/niet gaat aanschaffen en ik vind eigenlijk dat ze dat niet kunstmatig hoog mogen houden maarja.. het geluk van degene waar zo'n spuitje DE uitkomst bleek.. weegt net ff zwaarder toch wat mij betreft uiteidnelijk moet je alleen wel zelf kiezen
Ik doe nu al 1 week mee met MvM, maar ben het nu al beu.... De flessen stinken erg moet er gewoon bijna van overgeven...smerig is het... Maar daar staat wel tegenover dat we andere meiden helpen om wel zwanger te worden...
Vind ik ook, alles positief proberen te blijven zien Enne voor je het weet ben je er al weer van af Nog ff volhouden
mja nog 3 weekjes hier vind het niet zo erg als ik er straks weer vanaf ben stiekum maarja.. goed doel... etc
Smoekie; Ik ben het met je eens. Ik heb mee gedaan aan dit dieet. Na al tig dingen te hebben geprobeerd. Wat niet gelukt was. Wilde toch de kilootjes kwijt en metdit is het gelukt zodat ik me ook weer prettiger voelde. Mijn nicht heeft dit ook gedaan en heeft ook moeten spuiten om zwanger te raken. Ik vind het voor beide doelen erg handig en voor het een nog wel meer als voor het ander. En ook ik heb netjes mijn urine afgestaan iedere week. Ik sanp niet helemaal de ophef, want je helpt er bij beide doelen mensnen mee! De mensen die hier meestal aan mee doen zien geen andere uitweg meer. Het is echt geen pretje hier aan mee toe doen. Je mag maar 500kcl. Liefs Nathasja
Ja sorry, maar je zegt het zelf al...je mag maar 500 calorieen. Het is een dieet. En daardoor val je af. Dat komt echt niet door de spuitjes met het HCG-hormoon.
Nee dat is zo! Als ik namelijk de spuiten niet nam had ik veel meer honger en nu was het vol te houden. Nathasja
Het is nooit bewezen dat dat zo is. Maar ik ben blij dat jij afgevallen bent. Ik denk alleen dat het meer te maken heeft met wat er tussen je oren zit en je instelling. Bij jou zat dat blijkbaar goed.
Het is ook niet gezond en ik zal het ook niet meer doen, maar kan me voorstellen dat er mensen zijn die gebruik maken van dit concept. Voor alle duidelijkheid snap ik ook wel de andere reactie's hoor! Nathasja
maj als verder niets lukt en het moet echt.. hoeveel keuze heb je dan he volgens mij erg weinig en je kan er best net zo gelukkig van worden als van een kind krijgen.
je hebt altijd keuze natuurlijk, en het is niet eens bewezen dat het helpt. Maar iig heb ik 3 keer meegedaan met mvm en hopelijk gaat het naar mensen die een kindje willen krijgen.
ik ben daar heel hard in, maar als ze aan de deur komen vragen of ik wil plassen voor mensen die willen afvallen, dan bedank ik daar voor. maar ik zal het blijven doen voor mensen in de MMM en ook daar is het dat je een bepaald gewicht moet hebben voor je mee mag doen, en de gyn zal geen pregnyl voorschrijven aan mensen met overgewicht, die zwanger willen worden