Mijn dochter was als baby meer van het type boeddha en mijn zoon is juist heel lang en slank! Op mijn vertrouwde merken kan ik dus niet terugvallen, want zit te wijd en te kort. Welke merken vallen wel langer en smaller? Moet wel maat 62-68 zijn! Thanks alvast!
Ik ken het probleem, voor zoon was HEMA prima. Voor dochtertje koop ik nu Imps en Elfs en Noppies, deze merken vallen smal en hebben beide ook jongens kleding
name it vind ik ook redelijk smal vallen en ik heb gisteren bij ter stal smalle spijkerbroeken gevonden
Noppies, Ter Stal inderdaad en Babyface vind ik meestal ook redelijk smal vallen. En de kleding van Brouwers Mode mocht je dat in de buurt hebben.
Zou ik niet doen voor een zoontje! Is toch tamelijk veel roze en andere niet erg geschikte versieringen zoals sierandjes,strikjes enz. ! De tegenhanger van Bakkaboe is Just small voor kleine jongetjes, lijkt me beter op z`n plaats
Ik vind de kleertjes van de Zara ook lang en smal vallenl. Iig de rompers, en 2 shirtjes die ik er van heb. Barbera Farber zit hier ook mooi.
o sorry, ik kijk nooit bij de jongetjes, er is hier 1 winkel die alleen maar bakkaboe verkoopt en ik ging er vanuit dat het bij de jongens ook zo heet. Voor meisjes is het wel lang en smal.
name it is juist erg geschikt voor mijn dochter! Hema valt idd wel aardig. Noppies en babyface vind ik een goeie, dat kocht ik al wel maar niet zoveel. Imps&elfs kan ik ook wel proberen!
Hans textiel heeft veel broekjes die je in kunt nemen met een elastiekband (vergelijkbaar aan zwangerschapskleding). Ik begreep dat Villa Happ failliet is, erg jammer, hadden ook zulke broekjes. Qua rompertjes vind ik de wibra ook goed werken. (Basics koop ik meestal goedkoop)
Ik vind de kleding van de Hema heel smal vallen (of mijn zoon is extreem breed, dat kan natuurlijk ook ) Ik krijg de broekjes van de Hema bij mijn zoontje i.i.g. met geen mogelijkheid over zijn heupen en billen.