Oh Dieni, dat was echt heftig he meis, maar gelukkig zit er het op.....ik heb het zelf nooit gezien want heb curretage gedaan,...maar volgens mij wel een soort van goed om het zo af te kunnen sluiten,.. heel veel sterkte nog meis!
Lieve Dieni, Wat een heftige dagen heb je achter de rug. Goed van je dat je dat je die andere pilletjes ook hebt genomen. Hopelijk is inderdaad alles eruit, klinkt wel positief! Ga maar lekker een beetje bijkomen. Heel veel sterkte nog en een dikke knuffel, Sil
Dieni hoe gaat het nu met je? Heftig hoor wat je mee hebt gemaakt Hopelijk voel jij je alweer wat beter. Bij ons is afgelopen woensdag geconstateerd dat ik geen goede zwangerschap had. Morgen moet ik naar het ziekenhuis om een keuze te maken tussen pillen of curretage. Ik neig nog steeds het meest naar curretage maar ben ook wel een beetje bang voor de risico's maar wat jij hebt doorgemaakt lijkt me ook vreselijk.
hai Wupje,... jeetje meis, toch niet goed?? hoe ver ben je nu?? verdomme zeg!! niet leuk!! tja beiden is geen leuke optie, maar curreteren maak je minder mee,....maar wil je dat geestelijk ook,...dat is de vraag... heel veel sterkte meis!
Inderdaad het is een moelijke keuze en iedereen moet doen wat die zelf het het best vind.. Ik zou denk ik de volgende keer voor een curettage kiezen..ik weet namelijk vanaf 12 juli dat het kindje niet groeide en hartje niet meer klopte en vrijdag 30 juli ga ik pas op controle. Eerst was ik een week aan het bloeden en wilden we wachten tot het zelf kwam. Vervolgens die tabletten en op controle bleken er nog stolsels te zitten..vrijdag moet ik weer terug..Ik weet niet of nog een curettage moet volgen..volgens mij doen ze dat alleen als er weefsel zit? In iedergeval, als je weet dat het mis gegaan is, wil je het liefste dat het zo snel mogelijk weer schoon is en zodat je weer vooruit kunt kijken..nu blijf ik meer in die sleur hangen en ik weet eigenlijk nog niets.. succes ermee!!
Het is waar, het is vreselijk om maar te blijven bloeden en in onzekerheid te zitten. Ik weet er alles van. Toch zou ik nooit meer voor een curettage kiezen, omdat ik daar nu dus verklevingen van over heb gehouden ,waardoor ik misschien nooit een kind zal kunnen krijgen. En zeker als er alleen stolsels zitten, zou ik het niet doen als ik jou was. Die komen er vanzelf wel uit. Veel sterkte allemaal. Suus
Hoi Nadine, Wat een rotkeuze heb jij moeten maken zeg !! Ik ben nu bijna blij dat mijn miskraam een natuurlijke was. Heel veel sterkte de komende tijd. Effe een andere vraag aan jullie dames: Hoe krijg ik zo'n banner onderaan ?? weet je wel, hoe lang je al zwanger bent enzo... Groetjes
Ik heb geen ervaring met tabletjes, ik heb Vrouwenmantelthee gedronken. Het maakt het vruchtje los en het reinigt gelijk je baarmoeder.