wie ook opgelicht door C&Z Media Kids Club

Discussie in 'De lounge' gestart door willemientje, 4 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. willemientje

    willemientje Niet meer actief

    zijn vooral actief bij pretparken en kermissen. Ze proberen je een abonnement te verkopen waar je vervolgens niet meer vanaf komt.

    Ik wil kijken of er nog meer mensen door deze club belazerd zijn om te kijken of we ze massaal aan kunnen pakken
     
  2. Maccy

    Maccy Bekend lid

    26 dec 2008
    513
    0
    0
  3. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Ja ik meld mij hier! Ik werd in de stad aangesproken door iemand die mij 'vrijblijvend' en eenmalig een leuk pakketje voor de kinderen toe zou zenden voor 4 euro nog wat, maar ik zal dus wel meteen aan een jaarabonnement vast. En je kunt er niets aan doen. Ik heb schriftelijk opgezegd, en een bevestiging gehad dat ze met ingang van het nieuwe jaar het abonnement stopzetten :x
     
  4. willemientje

    willemientje Niet meer actief

    ik ben er gelukkig op tijd onderuit gekomen, maar ben behoorlijk belazerd en wil mijn geld terug voor het aangetekend versturen. Dankzij hun heb ik kosten gemaakt.

    Er wordt je vanalles beloofd, kom je thuis zie je op dat vodje staan dat mondelinge afspraken niet geldig zijn....dus alles wat die oplichters je op straat vertellen klopt gewoon niet.

    Ze doen het voorkomen of ze van de tros zijn ( in ons geval dan) Wij waren bij plopsa land en kwam er eentje naar ons toe met heel leuk verhaal over dvd van plop, k3 enz enz.
     
  5. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Er werd tegen mij gezegd dat het vrijblijvend was, dat er geen verplichtingen aan zaten en dat ze EENMALIG een pakketje zouden sturen van 4 euro nog wat. Vervolgens schreven ze elke maand geld af, wat ik weer ging storneren... en waar ik om een lang verhaal kort te maken uiteindelijk een incassobureau om op me afgestuurd kreeg. Ik heb uiteindelijk maar betaald, en direct schriftelijk opgezegd. Ik bewaar de bevestiging wel goed, want ik vertrouw ze voor geen meter :x
     
  6. jessy77

    jessy77 VIP lid

    9 aug 2007
    8.640
    5.947
    113
    Ja! mn broertje en mn schoonzusje! Ze hadden zo'n abbonement en zouden maandelijks(?) zo'n kinderpakket met een DVDtje krijgen. Is een half jaar goed gedaan maar daarna ontvingen ze niets meer terwijl het geld wel van hun rekening werd afgehaald!

    Ze hebben het geld gestorneerd maar kregen een van hun medewerkers aan de lijn met de vraag of ze alsnog wilden betalen want ze liepen achter. Mn broertje zei dat die dat pas zou gaan doen wanneer ze zouden krijgen wat zij hadden nagelaten op te sturen. Volgens die medewerker was dat gewoon gebeurd. Niets van waar dus!

    Mn broertje heeft het geld maar weer overgemaakt maar wel meteen schriftelijk die hele handel opgezegd mét klacht erbij.
     
  7. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    De pakketjes die je toegestuurd krijgt zijn trouwens niks an ook nog ;)
     
  8. mama van Marit

    mama van Marit Niet meer actief

    Lees aub de link van tros radar goed door en eis je geld terug. Het is niet rechtsgeldig wat ze doen. Geen cent aan uitgeven.
     
  9. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Bedankt voor de tip mama van marit, ik zal het morgen eens goed doorlezen :)
     
  10. 4days

    4days Niet meer actief

    #10 4days, 4 aug 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 4 aug 2010
    Oeff, ben ik er nog net op tijd onderuit gekomen... Ik had in eerste instantie een abonnement genomen, omdat het mij wel leuk leek voor mn zoontje. Volgens die jongen voor 6 euro per maand, daarvoor zouden we dan een boekje en een dvd krijgen. Maar thuis bleek dat het helemaal niet 6 maar 11 euro per maand was en er ook nog eens administratiekosten bij kwamen. Toen heb ik meteen (de dag erna) een aangetekende brief gestuurd dat ik toch niet wilde. Ik dacht als ze nu al zo vals spelen deugt het vast niet. Niets meer van gehoord gelukkig.
     
  11. Edge

    Edge Fanatiek lid

    30 mrt 2009
    4.833
    478
    83
    Vrouw
    Haarlemmermeer
    Zo jammer dat er van dit soort bedrijven bestaan!! Mocht ik zo iemand tegen komen ga ik er zeker niet op in, bedankt voor de waarschuwing!
     
  12. Danjay

    Danjay Fanatiek lid

    3 dec 2009
    1.407
    1
    0
    smurfenland
    ik kwam ze pas nog tegen, heb vriendelijk bedankt daar trap ik dus echt niet in, als ik iets wil hebben koop ik het zelf wel.
     
  13. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    ik kom ze ook regelmatig tegen en zeg altijd nee.

    maar waarom ineens gaan betalen als ze gaan bellen of een incassobureau op je afsturen??? als puntje bij paaltje komt sta jij sterker hoor....
     
  14. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    toevallig onderdeel van kinderfun?
    heb een hele mooie rekening van 192 euro liggen, terwijl ik nooit iets heb ontvangen. zou 3 dozen met boekjes en dvd's van nijntje, dora, bumba, sesamstraat etc krijgen voor 25 euro.

    nou, heb het gemerkt. ga die dus absoluut niet betalen.
     

Deel Deze Pagina