~juni 2009 mama's; deel 5!!~

Discussie in 'De mama's' gestart door marloes80, 26 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    nee...

    hier ook buiten aangehad en nogal afgesleten...
     
  2. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    @debby volgend jaar pas al hoewel het echt heeeel erg kriebelt hier hoor;) maar het verstandigste is volgend jaar eerst wat dingen op orde hier en natuurlijk moet S. ook wel een baan hebben!!

    @jolan pffff 18 uur...haha moet er niet aan denken maar ben ook weer daarvoor heel bang bij de 2e...

    @flutter geen idee hahah ik moet zelf nog op zoek voor Jason:) ik ga dit jaar meer uitgeven want hij heeft zo lang met zn jas gedaan vorig jaar was bang dat hij er snel uit zou groeien maar niets is minder waar met mijn dwergje hahahaha
     
  3. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    16 sep 2008
    16.607
    7
    38
    Mars
    Ben bezig met een taartje voor mn ouders als bedankje dat ze vorig weekend hebben opgepast en hij wordt moooi:D:D hahah ben echt weer trots op mezelf, als hij af is dan show ik hem natuurlijk op mn hyves:D
     
  4. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    Dat hoop ik wel toch!? Zou het ook kunnen dat je tweede bevalling langer duurt dan de eerste? Dan boek ik alvast de bevallingskliniek voor een week :)
     
  5. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Snieke: Ja rare dingen, heb ze er gelijk afgeknipt.

    @Aaliyah: Ja en zeker nu ze groter zijn dragen ze hem veel!
    Leuk, wat voor thema is het geworden?
     
  6. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    Bij mn moeder gingen ze juist steeds moeizamer.... Hopelijk lijk ik niet op haar.
     
  7. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Snieke: Volgens mij gebeurd dat echt zelden, of is het iig minder heftig. Zo niet, dan heeft mijn vk tegen me gelogen en probeert ze me over te halen ;).
    Duurde jouw bevalling erg lang dan?
    En staat het huis al op Funda?
     
  8. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    hahahaha mijn bevalling duurde ruim 24 uur. Ach ik leef ook nog hoor :D
    Ja in een supermarkt, of buiten op straat :D
     
  9. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    hier nog steeds een zielig gevalletje, geen koorts meer maar zooooo zielig! met zo'n arm tuitmondje woe woe woe mama huilen en helemaal tegen me aankruipen. En dan wil ie zo graag eten maar dan komt er weer eten tegen z'n kies. Rotdingen! Waarom worden ze ook al weer niet met tanden geboren?

    hij ging trouwens zomaar rechtopstaan en stak zijn handen uit naar mij, en toen ik die aanpakte liep ie gelijk ff een paar stappen aan de hand :D dat kind van mij oefent helemaal niet die doet het gewoon in 1 keer goed ;)
     
  10. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    ben benieuwd :D en wat lief dat je dat doet
     
  11. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Hey meisjes :D

    Hoe gaat het met jullie, ik kwam toevallig op deze site terecht en dan moet ik jullie natuurlijk ook even opzoeken.
    (Nou toevallig... was mijn wachtwoord vergeten en na 5 keer de fout in zijn te gaan moest ik een kwartier wachten en kreeg een ander wachtwoord, hihi)

    Zag veel bekende namen, maar of jullie mij nog kennen...

    Las ook alweer volop babynieuws en plannen voor een volgend kindje, leuk hoor Hopelijk gaat alles voorspoedig.
    Wij mogen nu al ruim een jaar genieten van 2 kindjes en het is eigenlijk alleen maar genieten. Wat een rijkdom!

    Met Jan gaat alles goed, alleen het drinken gaat een beetje lastig. Hij wilt het liefste alleen bij mama drinken.:) Best eigenaardig aangezien hij toch een tijdje uit een flesje heeft gedronken. Maar eigenwijs als Jan is, weigert hij nu alles, behalve tiet en glas. Er is voor beide natuurlijk iets te zeggen ;)
    Jan is voor zijn doen al lekker aan het kletsen, volop aan het napraten, zo leuk. Ook loopt hij als een kievit, hij liep los met 10mnd en 3 wk. Dus gelukkig hoeven we over zijn ontwikkeling geen zorgen te maken
    Met Ted gaat ook alles heel goed, heeft natuurlijk niet meer van die hele grote ontwikkelingstappen als Jan, maar ook hij is lekker aan het kletsen en boeven, en begint nu al behoefte te krijgen om in februari naar school te gaan. Maar of mama daar nu al aan toe is...

    Zo nu heb ik wel weer genoeg opgeschept over mijn kanjers ;)
    Ik zal in de toekomst weer eens vaker proberen te kijken en schrijven.
     
  12. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    knap!!!!
    Ach rottanden, hopelijk zijn ze snel helemaal door!
     
  13. marloes80

    marloes80 VIP lid

    6 aug 2006
    22.024
    901
    113
    de 2e bevalling... veeeeeeeeeel beter, 2x persen en klaar...

    maar die naweeën ... veeeeeeeeeeeeeeeeel erger
     
  14. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Meen je dat nou??? :$

    Ik hoop dat ik wel op mijn moeder lijk. Mijn broertje (2e kind) viel er bijna uit, geen enkele hechting.

    Hmm, ik lijk trouwens niet op mijn moeder. Toen ik werd geboren hebben ze 3x moeten knippen, 1,5 uur moeten hechten. Gruwelijk gewoon.
     
  15. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    Wat leuk da tje weer wat laat horen. Super om te lezen dat alles zo goed gaat met jullie.
     
  16. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    ja joh die zit gewoon om werk verlegen. Toen ik in een hormonen bui zei dat ik er wel 4 wilde gingen haar ogen meteen twinkelen :)
    48 u van eerste echte wee tot kind, iets wat "niet vlottende ontsluiting" heet, erg lekker.
    heb vandaag de makelaar gebeld maar het staat er nog steeds niet op grrr
     
  17. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    oei, hopelijk lijk je niet op je moeder idd...
     
  18. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Snieke: Ach gossie, vervelende kiezen ook. Geef je hem er iets voor? Dentinox, chamodent ofzo?
     
  19. Adnalie

    Adnalie VIP lid

    24 jul 2008
    11.311
    0
    36
    meiden ik ga op stok (hahahaha stomme uitdrukking!)
     
  20. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    1e bevalling 32 uur
    2e bevalling 1,5 uur

    Dus Jolan, wie weet dat het bij jou ook de 2e keer makkelijker mag gaan.
    Maar inderdaad Marloes, die naweën...
     

Deel Deze Pagina