Slechte huisvrouw

Discussion in 'De lounge' started by femkes, Aug 4, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Channie

    Channie Fanatiek lid

    Oct 13, 2005
    4,149
    0
    0
    Nee nee maar het gaat me nog niet eens om der haar.. ze had gewoon een spijkerbroek ofzo aan moeten doen. Je gaat toch niet met zon jurkje op tv? Alles leek te hangen op die manier..
     
  2. 4days

    4days Niet meer actief

    Inderdaad!! Ik ben ook verre van de perfecte huisvrouw, maar dat wil nog niet zeggen dat ik op een stort leef... :$
     
  3. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Jakkes! Ik vind mezelf ook een slechte huisvrouw, maar mijn huis ziet er echt wel toonbaar uit :( Ik laat alleen die eens-in-de-zoveel-tijd-klussen wat langer liggen, zoals het zemen van de ramen of het uitsoppen van de keukenkastjes. En ik strijk niet, behalve als het echt nodig is. Etc. Dat ik wel meerdere keren per week stof en zuig, eens per week dweil en eens per week de badkamer en wc schoonmaak, vind ik echt het minimale. En daarmee vind ik mezelf dus al een "slechte" huisvrouw ;)
     
  4. Yukl

    Yukl Niet meer actief

    Waar vinden jullie trouwens de foto's op de website? Ik kan niets vinden :( Behalve die ene in dit topic ;)
     
  5. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Hehe, ik denk dat dat het is... het werkt niet omdat hij weet dat ik het toch niet doe ;). Misschien moet ik het idd dus maar wel eens doen, wij hebben ook een zakloze stofzuiger ;)
     
  6. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Haha, ik durfde het niet te zeggen... maar dat vroeg ik me ook al af :D Ze durft wel!
     
  7. lillyenco

    lillyenco Fanatiek lid

    Oct 5, 2009
    4,080
    0
    36
    forumverslaafde
    Onder de zon
    Ik wil me ook aanmelden maar de code is net goed??? :S

    Ik ben sinds ik uit huis ben al niet echt een poetsvrouw haha. Zo nu en dan krijg ik een poets kick en dan maak ik alles schoon !( ook achterstallig werk) Ik vergeet ook elke keer de plantjes water te geven, als het arme zieltje dan zn blaadjes laat hangen kom ik met een grote gieter water aan :D

    Die vrouw op tv had het wel erg rommelig/vies. Ik zelf zou dat nooit zo laten gebeuren! Wij hebben 4 katten dus moet het echt wel bijhouden, anders loop ik op een tapijt van haren... :D

    Maar poetsen is zeker niet mijn hobby. Mijn man doet nu het meeste. Toevallig heb ik voor deze zaterdag een poets/opruim zaterdag gepland.
     
  8. Mammie van Roy

    Mammie van Roy Fanatiek lid

    Jul 8, 2009
    1,445
    0
    0
    Ik hoorde er vanmorgen op de radio iets over.
    Vriendlief zat er bij en die zei al: O er zijn er dus meer :D

    Maar nu ik wat foto's gezien heb valt het bij ons heel erg mee.
    Dat van die plantjes en enorme gieter komt me wel heel bekend voor...
    En als ik de ramen zeem, is het water heerlijk zwart (heb je wel eer van je werk) :D
     
  9. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    Das ook fijn he?! te weten dat het altijd erger kan ;)

    Ik heb inspiratie gekregen van dit topic. Als ik klaar ben met bijlezen beloof ik plechtig wat aan de strijk te doen... een uurtje dan :D
     
  10. ikke84

    ikke84 Fanatiek lid

    Feb 28, 2010
    3,062
    507
    113
    Hier ook niet een goede huisvrouw, maar weeekends is het hier altijd netjes, alleen het bijhouden daar heb ik moeite mee, maar zo´n puin als daar juk! ik zou helemaal gek worden en geen rust hebben in mijn hoofd
    hier word er vanaf morgen ook weer flink opgeruimd
     
  11. Veraenroy

    Veraenroy Fanatiek lid

    Apr 2, 2006
    3,019
    0
    0
    Is er iemand die een linkje wil posten van de foto's??
     
  12. lieselot84

    lieselot84 Fanatiek lid

    Oct 11, 2008
    4,362
    0
    36
    Adm. mw.
    Overijssel
    Ja ik zit er ook met smart op te wachten :D :D
     
  13. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Mijn reactie op een aantal van de foto's was vooral, goh er zijn er die er nog minder aan doen. Wel staat het huishouden voor mij op een lage plek in de prioriteitenlijst. Tegelijkertijd hebben we wel een huishoudster genomen omdat ik het voor de kleine niet fijn vindt als hij echt zwart wordt van het kruipen door eigen huis. Dat leek me niks, maar ik zag het ook niet gebeuren dat ik dat zelf genoeg ging bijhouden. Wij geven liever geld uit aan een huishoudster dan aan een luxe vakantie!

    Volgens mij hebben ze de foto's weggehaald. Kon ze niet meer vinden.
     
  14. mora27

    mora27 VIP lid

    Nov 25, 2009
    6,381
    0
    36
    webwinkel eigenaar
    in een huis
    ik ben ook geen perfecte huisvrouw mar wat ik op tv zag vond ik wel ranzig... de was laten liggen van de vakantie enzo... bah! ik ruim elke avond alles op zodat het de volgende dag weer fris is in huis... ook de was werk ik elke dag netjes weg... vind dat je met kinderen zowiezo wel een bepaalde structuur moet hebben anders heb je binnen notime een zwijnenstal......
     
  15. Nynke

    Nynke VIP lid

    Sep 30, 2006
    8,087
    0
    0
    Frankrijk
    Mijn huis kan een rommeltje zijn met rond slingerende spullen en speelgoed. Maar echt vies, nee dat is het echt niet.
     
  16. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    heel eerlijk..

    mijn huis heeft op dit moment verdacht veel weg van de hare..
    Berg nog op te vouwen wasgoed op de eetkamer stoel. Speelgoed door het hele huis heen. was op de verwarming in de keuken. hondenharen op de grond.nog wat vaat op het aanrecht en een kinderstoel nog met chocopasta van net.

    Ik vind het zelf wel prettig als het schoon is, maar dat gaat nu gewoon niet ik kan 1 a 2 dingen per dag en dan is het op. tuurlijk maak ik de kinderstoel zo wel weer schoon, maar ik moet eerst uitrusten van colin naar bed brengen. speelgoed ruimen we meestal samen op aan het einde van de dag,ik wijs hij pakt en doet het in zijn opruimers.. ideale trouwens, van ikea "schoenenkasten trones" zitten hier 2 elementen boven de hoge plint dus je kan er zo onder door stofzuigen enz.IKEA | Slaapkamermeubels | Schoenenkasten | TRONES | Schoenenkast.
    ik veeg of swiffer beneden 1 x per 2 dagen, mijn man stofzuigt beneden 1 per week en de schoonmaakster doet het allemaal grondig 1 x per 2 weken.

    De was bijhouden is voor mij een bereklus en strijken doe ik helemaal niet meer(die 1 of 2 ovehemden van martin hang ik gewoon nat op).

    Dus hier is het ongeveer net zo , maar da's niet helemaal uit vrijwillege keuze. Nu zal ik ook nooit van mijn leven 2 x of 3 x per week dweilen hoor. zeer onnuttig en ja we hebben dieren, ligt hier altijd wel iets op de grond en was gaat echt nooit binnen een dag in de machine, dus ik ben absoluut niet de perfecte huisvrouw of ik nu lichamelijk het wel of niet kan.
     
  17. FairyLaughs

    FairyLaughs Niet meer actief

    gisteren stonden ze nog gewoon op hun website.. maar nu kan ik ze niet meer vinden... misschien hebben ze ze weggehaald???
     
  18. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    er staat hier error, is de pagina zo popi dat hij overbezet is?

    Ik denk dan dat ik er niet thuishoor als ik dat zo lees. ik kan niet zo goed tegen rommel

    Al kan ik me wel inleven in ts. het is hier zeeeeer gezellig hahaha! (zie mijn aantal posts zegt genoeg)
     
  19. Saona

    Saona Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    4,529
    640
    113
    You are not alone!!!
     
  20. Hester

    Hester Niet meer actief

    Jammer dat de foto's weg zijn, want ik ben nu wel heel benieuwd!

    Kan me er overigens helemaal NIET in herkennen, want heb enorme smetvrees en alles is hier bijna altijd tip top in orde. Wassen, schoonmaken, opruimen: ik doe het voortdurend als ik thuis ben, want ik kan niet tegen rommel - word daar helemaal onrustig van.

    Speelgoed ligt uiteraard tijdens het spelen wel op de vloer, maar klaar=klaar en dan gaat het weer in de opbergdoos. Oppervlakten zijn hier altijd zo leeg en schoon mogelijk.

    Wel makkelijk als je tegen een rommelig huis kan, want dat scheelt een heleboel tijd. Maar echt een VIES huis, daar is geen excuus voor naar mijn idee. Zeker niet met kindjes!
     

Share This Page