pixiehollow dat is idd een beetje raar... krijgt je vriend daar geen stijve nek van? ik slaap rechts, maar soms ruil ik wel eens, kijkt mijn man heel verbaasd maar dan zeg ik dat ik het spannend wil houden
Als je voor ons bed sta slaap ik links en aan het raam (als er een inbreker komt zijn ze het eerste bij mijn man en niet bij mij ) Mijn vriendinnen slapen ook aan de kant van het raam mijn schoonma en mijn ma ook haha
Links, mijn man slaapt het dichtst bij de deur. Hij zegt altijd dat hij de inbrekers wil meppen als ze de slaapkamer binnen komen haha!
Ik slaap op het moment links, maar het ligt eraan hoe het bed staat. Mijn Lief moet namelijk altijd tussen mij en de deur inslapen, anders kan ik niet slapen Als er dan iemand binnenkomt, moeten ze eerst langs hem voor ze bij mij zijn Ik slaap dan wel bij het raam, maar woon 16 hoog, dus flinke jongen die daar naar boven klimt helaas werkt vriendlief vaak nog als ik ga slapen, maar dan gaat onze rottweiler altijd bij me liggen (direct naast mijn bed), dus hoef ik ook niet bang te zijn!
Als je voor het bed staat, slaap ik links...vriendlief bij het raam...is eigenlijk gekomen omdat ik 's nachts vaak wakker word en dan ook moet plassen! Ik slaap dus het dichtst bij de deur!
Als je voor t bed staat, dan slaap ik links! Tenzij m'n vriend nachtdienst heeft, dan neem ik het hele bed in beslag!!
Ik slaap aan de kant waar de deur zit.. Bij mij thuis lig ik rechs, bij mijn vriend thuis lig ik links
ik slaap aan de kant van de deur en mijn vriend bij het raam, als je op je rug in bed ligt lig ik rechts
Als ik voor het bed sta dan slaap ik aan de linker kant. Manlief aan de rechter kant. Maar ik wil ook nog wel eens op rechts gaan liggen heel dicht tegen manlief aan, of overdwars om het spannend te houden whihihi.
Ik slaap aan de kant van het raam aan de rechterkant. Moet wel altijd over mijn man klimmen als ik eruit moet,is dus niet echt handig maar ja, hij wil mij ook beschermen tegen inbrekers zegt hij (moeten ze niet door het raam klimmen )
Voordat onze dochter geboren was sliep ik rechts, aangezien links de deur is, vondt ik minder fijn slapen. Maar sinds ze geboren is slaap ik links... Op de een of andere manier heeft mijn man mijn plekje stiekem ingenomen, maar waarom .
Ik slaap ook rechts, tijdens mijn bevalling gewoon achterste voren op mijn eigen bed bevallen . Verder moet ik als we ergens anders slapen ook altijd aan de rechterkant liggen, anders kan ik niet slapen
links (vanuit rugligging) mijn moeder trouwens ook *haar moeder rechts) mijn vriend slaapt wel bij het raam, maar dat komt omdat hij altijd rechts heeft geslapen en liefst zo dicht mogelijk bij een koudraam slaapt (heeft het altijd warm)
Ik begin met rechts.. en vervolgens maakt manlief me in de nacht wakker of ik aub op wil schuiven omdat ik dwars in bed lig Aan het einde van m'n zwangerschap zal ik w.s. links liggen.. Dichter bij de wc
Vanuit rugligging bekeken slaap ik rechts, maar das pas sinds we op de andere slaapkamer zijn gaan liggen, daarvoor lag ik links. Mijn vriend wil per se bij 't raam liggen namelijk.