22 toen ik voor het eerst zwanger raakte, werd helaas een MA .. Toen op mijn 23ste opnieuw zwanger en bevallen op mijn 24ste van 2 prachtige jongens!
Ik was 22 toen ik zwanger raakte maar is geeindigd in een miskraam met 16 weken. Nu was ik 26 toen ik zwanger raakte.
Ik was 33 toen ik zwanger raakte en 34 toen ons zoontje geboren werd. Ik ben nu 38 en we zijn nu hard aan het proberen een tweede wondertje op de wereld te zetten!!
ik was 25 bij mn eerste, 26 bij mn 2e (mk) en 27 bij mn derde zwangerschap... nu dus 2 prachtige mannetjes!
Ik was 23 toen ik voor het eerst zwanger raakte, net 24 toen Lucas werd geboren en nu ben ik 25 en zijn we weer 'begonnen' voor een tweede!
Ik was 26 toen ik stopte met de pil (nog niet vanwege zwangerschapswens toendertijd) en nu 27, in september 28 en ik hoop dat het nu raak is in de 2e ronde!!
Ik was 22 bij mijn eerste zwangerschap (23 bij geboorte) en nu 25 en willen we voor een tweede kindje gaan.
Ik was 23 bij mijn eerste zwangerschap, toen hij geboren werd 24. Bij mijn dochtertje was ik 26 toen ik zwanger werd en 27 toen ze geboren werd. Op mijn 25e heb ik 2 miskramen gehad.
Ik ben/was 23 toen ik voor het eerst zwanger raakte jammer genoeg is dat bijna 4 weken geleden misgegaan met 9 weken. Hopelijk mag ik snel weer opnieuw zwanger raken.
Bij de eerste was ik 37, bij de tweede en derde die beiden miskramen werden was ik 38 en 39 en bij onze 4e 40 toen ze werd geboren en 39 toen ik zwanger raakte.
Wauw 2ling mama, jij bent echt een jonge mama met 4 kindjes! Ik ben 27 en stop over anderhalve week met de pil. Hoop dan natuurlijk nog op mijn 27ste zwanger te worden (heb ik 6 rondes de tijd voor). Spannend!!!