Wij verwachten ons tweede kindje en nu twijfel ik of ik de flesspenen wil hergebruiken of vervangen? De spenen zijn twee jaar oud. Wat zouden jullie doen of wat hebben jullie al gedaan?
Je hoeft de flessen echt niet te vervangen hoor, die blijven jaren goed. De spenen zou ik wel vervangen, dit moet je eigenlijk elke 3 maanden doen (of nog vaker). Zo doe ik het ook.
inderdaad, spenen moet je officieel iedere 6 weken of iedere 3 maanden vervangen. Dus na 2 jaar sowieso. Wij hebben toevallig gisteren ook alles van zolder gehaald. In één fles zat de speen nog in, maar dit gaat dus ook gewoon weg. De flessen kook ik even goed uit, eventueel met een scheutje azijn voor de aanslag, zodat ze er weer als nieuw uitzien ook.
Fokje is vast heel rijk! Ik mag de spenen ook gaan vervangen. Ik merk dat ze wat stugger worden. Van difrax kosten 2 spenen zo rond de 2,50 dacht ik. Valt wel mee dus!
tja, als je er meerdere in gebruik hebt, kun je er natuurlijk wat langer mee doen. Zo had ik op een gegeven moment 5 fopspenen in omloop dan gaan ze ook wel wat langer mee. Wel checkte ik die extra goed op scheurtjes etc. Maar flessenspenen zijn inderdaad niet zo heel duur.
Flesspenen zou ik vervangen. Na 2 jaar is het niet meer aan te raden om ze weer te herbruiken. Al is het alleen maar voor de hygiene. Silicone droogt op een gegeven moment in en wordt dan wat stugger.
Ik zou de spenen vervangen en de flessen op nieuw gebruiken. Dat de spenen maar zes weken mee zouden gaan prima maar we hebben ze echt wel langer gebruikt omdat je zo vaak wisselt. Beetje onzin naar mijn mening.