spleet tussen voortandjes??

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Miffy77, 1 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    9 jan 2009
    2.725
    3
    38
    Maastricht
    Ik zag gisteren dat het kindje op de potjes Olvarit nog een veel grotere spleet heeft dan Julie :D:D
     
  2. claudia2008

    claudia2008 Bekend lid

    14 jun 2008
    686
    0
    0
    hier ook hoor! Had inmiddels wel al gezien dat bijna alle kindjes van haar leeftijd het hebben dus maakte me niet al te veel zorgen :D
     
  3. Kwek

    Kwek Fanatiek lid

    16 mei 2009
    3.226
    1.298
    113
    Centrum Belgiƫ
    Was idd ook mijn reactie. Melktanden maakt niets uit, het is het volwassen gebit dat telt. Had zelf mooie melktandjes, maar heb m'n laatste op 15 jaar laten trekken omdat ze niet uitvielen :) want m'n "goeie" zaten schots en scheef ;)
     
  4. mamavansoof

    22 feb 2010
    15
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben er inmiddels achter waarom de voortanden van mijn dochter zo ver uit elkaar staan. Haar lipbandje zorgt er voor dat de voortanden uit elkaar worden getrokken. Er is wel iets aan te doen eventueel. Dat wist mijn tandarts te melden(ik heb overigens het zelfde maar ik heb een een beugel gehad en daarna stukjes laten aanzetten, je ziet er niets meer van!)
     
  5. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    mila heeft inmiddels alles, en nog steeds flinke spleetjes (tussen alle tanden, niet alleen voortanden). we zien wel als ze gaat wisselen, voor nu ziet het er gewoon erg schattig uit :)
     
  6. sanell

    sanell Bekend lid

    16 dec 2008
    628
    0
    0
    Heeft Nienke ook. Er werd hier op het cb gezegd dat het komt omdat je lip daar aan je kaak vastzit (daar zit zo'n velletje, pff geen idee hoe je het noemt:D) en de oplossing waar ze mee kwamen: "ze zal vast nog wel een keer haar tanden door haar lip vallen en dan gaat dat vanzelf los" :$ Hmm nouja voorlopig is dat nog niet gebeurd en als ik jullie zo lees is dat ook helemaal nergens voor nodig gelukkig!

    En ja bij Amber zijn haar voortanden boven ook aan het doorkomen en zoals het er nu uit gaat zien krijgt zij ook een mooie spleet:D
     

Deel Deze Pagina