Doorslapen..... vaak wakker snachts help

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door roze wolk, 19 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tania

    Tania Fanatiek lid

    13 mei 2008
    1.240
    0
    0
    Ons zoontje wordt sinds hij geen nachtvoeding meer krijgt ook om een uur of 4-5 wakker. Hij wil dan echt niet meer slapen en gaat steeds weer huilen nadat we z'n speentje hebben gegeven of even geknuffeld. Dan komt hij gewoon bij ons liggen en dan slaapt hij bijna meteen weer. Hij ligt meestal op een voedingskussen, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik hem ook wel is gewoon bij me leg. Ik slaap dan toch niet echt meer.
     
  2. Jewel83

    Jewel83 Fanatiek lid

    22 jan 2009
    1.847
    0
    36
    Hier hetzelfde. Nu al ongeveer 6weken lang :( Bij ons begint het vaak om 24.00 en dan wordt hij tot ongeveer 5.00 elk uur wakker. Echt wakker is hij niet, soms slaapt hij nog half. Maar als we hem laten huilen dan wordt zet hij het op een gegeven moment op een schreeuwen en wordt hij helemaal overstuur. Honger heeft hij dan niet, ja om 5 uur. Ik heb hem wel eerder aangelegd maar dan hoeft hij niks.

    Er is nu net een tandje door dus we denken dat hij daar heel veel last van heeft. De laatste nachten gingen wel veel beter omdat hij nu op z'n buik slaapt. Hadden we ook wel eerder geprobeerd maar geen succes. Nu ineens wel. Hij wordt nog wel eens wakker maar niet meer elk uur, dus wij krijgen nu ook eindelijk eens wat meer slaap ;)

    Misschien kun je ook eens proberen als ze op haar buik wil slapen? Of heeft ze misschien krampjes of ook last van haar tandjes? Is wel vrij vroeg maar het kan wel.
    Succes iig!
     
  3. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Ons zoontje slaapt al sinds dag 1 bij ons, sinds een week of 6 begint hij in de co-sleeper en als hij 's nachts wakker wordt, blijft hij vaak tussen ons liggen of schuif ik hem terug.
    Hij ligt tussen onze hoofdkussens zodat hij niet onder ons deken kan en wij er ook niet op kunnen rollen maar ik ben ervan overtuigd dat een normale, gezonde ouder dit niet doet! Mààr ik ben er ook van overtuigd dat je dit van jezelf moet weten alvorens je het moet proberen want anders slaap je toch niet waarschijnlijk...;)

    Hier vindt je meer info over (veilig) samen slapen: Rubriek: Samen slapen
     
  4. adi

    adi Niet meer actief

    Ik heb een kindje dat op dat moment nog 4 weken in de buik had moeten zitten, en net 2kilo woog ook naast me in bed gehad. De meest veilige haven voor een pasgeborene, en als je zelf vertrouwen hebt is er niks gevaarlijks aan.

    Als mijn kindjes bij ons lagen (niet standaard, wel als ze ziek waren of heel verdrietig), lagen ze in het begin op een voedingskussen tussen onze kussens in. Toen ze daar te groot voor werden, lagen ze 'gewoon' tussen ons in. En mijn kindjes hebben het nooit een probleem gevonden om weer in eigen bed te slapen, dus dat 'wennen' hier nooit gemerkt
     
  5. roze wolk

    roze wolk Lid

    19 aug 2010
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vannacht is ze alleen om 05.00 wakker geworden, en na 2 minuten was het alweer stil! Ben na een kwartiertje even gaan kijken en ze lag heerlijk te slapen......
    Hopelijk gaat het vannacht weer zo of misschien wordt ze niet meer wakker! :)
     
  6. ciaransmummy

    ciaransmummy Actief lid

    1 dec 2009
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    wij hebben er hier ook last van hoor wel 3 of 4x per nacht komt hij op het moment.. ik doe geen oog dicht..het ging 3 dagen goed en nu is het weer bingo...
    het zal wel tandjes/verwerken van dromen zijn maar het wordt toch best irritant hoor..
    en alleen om zijn speen terwijl hij die overdag bijna nooit in heeft en als hij in zijn goede doorslaap dagen is ook niet nodig heeft
     
  7. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    12 jul 2008
    5.303
    41
    48
    Vrouw
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Hier ging het ook een hele tijd goed, maar de laatste week wordt hij weer een paar keer wakker 's nachts.
    Soms is hij overdag ook huilerig dus het kunnen ook tandjes zijn en anders dromen.
    Hopelijk gaat het snel weer beter, want vermoeiend is het wel.
     
  8. MiSe

    MiSe Niet meer actief

    @ Adi en Elke; zou mijn dochter graag tussen ons in leggen als ze echt moeilijk slaapt. Geloof ook niet dat ik er op zou rollen maar ben een beetje bang voor mijn man, die slaapt nogal vast :) Maar denk dat ik het eens ga proberen om tussen de kussens een aankleedkussen te leggen en dan zo te proberen, dat is wel een goede tip! lijkt me wel gezellig eigenlijk ;) Maar dan natuurlijk alleen als het echt een 'slechte' nacht is.
     
  9. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Mijn zoontje is bijna 16 maanden en wordt nog zeer regelmatig wakker 's nachts.

    Meestal van mamahonger, maar ook van trek in een slokje melk.
    Of van de darmkrampen of enge dromen.
    Of van dat alles wat hij die dag gezien heeft of nieuw geleerd.

    Laten huilen is hier taboe.

    Dus neem ik hem lekker bij me in bed aan de borst en als hij weer rustig is en tevreden breng ik hem weer naar bed.

    Rijstebloem is met 3 maanden geen oplossing.
     
  10. roze wolk

    roze wolk Lid

    19 aug 2010
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    vannacht werd ze om 5u wakker vanwege een dikke poepbroek, verder is ze niet wakker geworden! :)
     
  11. jose13

    jose13 Actief lid

    21 dec 2008
    146
    0
    0
    Ik zou er ook eens een niet heen gaan, het lijkt wel op een patroon. Onze dochter had dit ook en als ik dan kwam had ze een poepbroek. Altijd!!! Toen ben ik een keer niet gegaan en toen had ze die niet. Wat bleek mevrouw produceerde hem als ze mij hoorde of zag aankomen.
    Hoe klein ze ook zin he.......

    En over dat huilen niet kunnen belonen. Nou echt wel hoor. Ook deze kleine meid wilde de eerste 6 weken niet in haar eigen bedje in slaap vallen. Als we haar om 19.00 weg legde was het huilen... Zielig... nou zaten wij dus met haar op... van 19.00 tot vaak 01.00. Dit houd geen mens vol, dus op advies van mijn zusje die ook een kleintje heeft in dezelfde leeftijd 1 avond laten huilen. Nou wat was dit een ramp en moeilijk... Maar na 1 uurtje sliep ze en daarna was het gelijk geen probleem meer. Soms huilt ze nog 5 minutjes maar dat is echt heel weinig.
    Dus mijn mening huilen kan je echt belonen. Het is niet leuk voor jou om ' s nachts eruit te moeten en dat moet die kleine ook doorkrijgen. ' s nachts wakker worden is niet leuk.

    Succes
     
  12. adi

    adi Niet meer actief

    Sorry hoor maar wat n onzin! Jouw kind van 4 mnd is dus blijkbaar zindelijk want ze heeft controle over haar sluitspier.
    En een baby van 6 weken 1uur laten huilen, wees er maar trots op. En dan roepen dat JIJ uitgeput bent.

    Stel dat ze gaat huilen van honger, nou geef maar geen voeding, dadelijk krijgt ze door dat ze beloond wordt voor haar huilen :(
     
  13. roze wolk

    roze wolk Lid

    19 aug 2010
    28
    0
    0
    NULL
    NULL
    mee eens
    Ik snap zoizo niet hoe je een kind van 6 wkn van 19.00-01.00 dat wakker is, laat huilen en krijgt ze in die tussentijd geen voeding dan?
    en poepen doen ze echt vanzelf hoor, daar hebben ze echt geen controle over, die van mij doet het toevallig bijna altijd snachts, het is niet anders, ik verschoon haar dan in haar bedje zonder licht, dan slaapt ze zo door daarna.

    Mijn kindje werd/word snachts wakker volgens haar ritme dat ze in mijn buik had, z ehuilt dan niet, is alleen even wakker. verder is er dan niets aan de hand, en dat blijkt wel weer want het negeren lijkt te werken en ze huilt nog steeds niet.
     
  14. Miireii

    Miireii Fanatiek lid

    12 feb 2008
    2.417
    0
    0
    Enschede
    Jeetje, jij bent niet wijs! Nooit gedacht dat je kleine tussen 19 uur en 01 uur krampen kan hebben?? Of honger?? En dat verklaard die poepbroek ook wel hoor, dat zat haar misschien wel dwars en zodra ze had gepoept was het goed. Ik vind het zielig om kindjes te laten huilen. Vanaf een jaar, oke, maar niet daaronder.

    Mijn zoontje is nu bijna 4 maanden en hij heeft nog nooit 1 minuut gehuild zonder dat hij bij mij lag. Tuurlijk huilt hij wel, maar niet zonder mij!!

    Het is trouwens ook bewezen dat kleintjes daar trauma's van op kunnen lopen. Zij weten nog niet wat belonen is, zij snappen echt nog niet dat wanneer ze gaan huilen, mama of papa komt.

    Jou bericht heeft mij echt doen schrikken, serieus!!
     
  15. jose13

    jose13 Actief lid

    21 dec 2008
    146
    0
    0
    Moeilijk is lezen he meiden, je denkt toch niet echt dat ik mijn kind laat huilen van 19.00 tot 01.00.

    Ik heb geschreven dat we haar 1 keer 1 uurtje dus ongeveer 60 minuten hebben laten huilen, dat was niet schreeuwen en vaak was ze tussendoor ook even stil... Voordat we haar in bed hadden gelegd heeft ze gegeten, dus honger nee.

    Ze slaapt als een roosje nu hoor....van half 7 tot 11, dan maak ik haar waker voor haar laatste voeding en daarna van 11 tot 7.

    Dus... ja ach he.. Ieder zijn ding, maar eerst goed lezen zou wel fijn zijn..
     
  16. jose13

    jose13 Actief lid

    21 dec 2008
    146
    0
    0
    Ohh ja dit wilde ik ook nog even kwijt...

    Wij hebben dit uit wanhoop geprobeerd en bij ons heeft het geholpen. Ons meisje sliep overdag ook nauwelijks, niet dat ze huilde maar gewoon niet sliep. Ze was dus oververmoeid. En daarom wij dus ook. Ze sliep ongeveer 8 uur in 24 uur.

    En nu... ze slaapt niet overdag geen probleem, maar ' s avonds en 's nachts super!!!
     
  17. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Ieder haar ding inderdaad en ik ben blij dat jouw ding niet het mijne is.

    Een baby zo jong weet nog niks over dingen expres doen en beloning of waar je het ook over hebt!

    Heb je weleens gehoord van troost, veiligheid, mamahonger en dat soort zaken? Best shocking dat je denkt dat je baby d'r broek volpoept en huilt om jou te pesten, zo praat je over je kind! Als een klein monster dat jou opzettelijk laat lopen!

    Tuurlijk valt een kind dat een uur loopt te brullen uitgeput in slaap, maar wat zal ze zich beroerd gevoeld hebben. Shocking...
     
  18. jose13

    jose13 Actief lid

    21 dec 2008
    146
    0
    0
    Meiden meiden, 1 keer je kindje laten huilen en je bent gelijk een boeman. o nee een vrouw. Kom op zeg. Mijn meisje vond het veel te gezellig en wilde daarom niet slapen. Sinds die ene keer slaapt ze nu wel in haar eigen bedje en ook nog eens heerlijk door. En dat is vooral voor haar het beste.
     
  19. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    Als jij een uur aan het huilen bent, zal je tussendoor ook wel eens even stil worden om adem te huilen, niet? Huilen is zoooo uitputtend! En 't is niet omdat je kindje nu niet meer huilt 's avonds dat ze zich niet meer gestresseerd voelt, je ziet/hoort het nu alleen niet meer zo duidelijk...
    Waarom zou je ook zoveel energie verbruiken om je mama te roepen als ze toch niet op je reageert... Spijtig dat dit meisje al zooooo vroeg moet leren dat de enige persoon op wie ze rekent en wie ze al haar vertrouwen stelt, enkel beschikbaar wenst te zijn tijdens kantooruren...
     
  20. adi

    adi Niet meer actief

    Goh, waarom zien mensen je als een 'boevrouw':


    Vooral die laatste zin!! Ik heb dit nog nooit eerder gezegd tegen een moeder, maar arm meisje :( Met 6 weken was het al gedaan voor haar om 's nachts ook geborgenheid, troost en een moeder te hebben. Mama was het na 6 weken al zat om na het donker haar bed uit te moeten.

    En zo'n klein hummeltje 1 uur lang (of 60 min zoals jij het zegt, klinkt nog erger), helemaal alleen wanhopig te laten wezen :(. Ik heb mijn zoontje met 8 maanden een keer proberen te laten huilen (ook wanhopig, maar na een wat langere tijd). Na 5 min stond IK helemaal verdrietig en wanhopig naast zijn bed. Ik kan me niet voorstellen om mijn eigen kind in zo'n verdriet te laten zodat ik lekker op de bank kan zitten of zo?
     

Deel Deze Pagina