Niks negatief weer.....hormoon uitslagen waren nog niet binnen komen pas eind van de week. Nog steeds geen nee je bent niet zwanger want daarvoor moest hij de rest van de uitslagen hebben.....ik ga de Banner als NOD aanhouden in ieder geval. Is wel een domper mja, heb het al eens meegemaakt en was toen zwanger. Heb nog een beetje hoop dat het weer zo gaat Ga nu wat proberen te slapen...
Goh wat raar toch. Hopelijk geven die hormoon uitslagen meer duidelijkheid. Ga hier tot het eind van de week met mijn vingers gekruist voor je zitten hoor... Slaap lekker. Dikke knuffel
Hè bah Steffie das niet wat je wilde horen. Maar ik blijf hoop houden hoor. Als het net is als de vorige keer dan ben je gewoon zwanger!
Senna wat geweldig nieuws dat het allemaal goed ging bij de gyn!! Ben echt heel blij voor je! Steffie ik duim voor je! Hoop dat de hormoon uitslag meer duidelijkheid geeft! Heb niet alles kunnen bij lezen, dus als ik iets belangrijks van iemand heb gemist mijn excuses. Jullie hebben echt pagina's vol gepraat zeg Hahaha . Ik heb weer een geweldig dagje gehad. Ook nog even geklust! Moet ook gebeuren he. Vriendlief ligt al lekker te slapen, ik wou nog even bij jullie kijken! Ik duik ook zo mijn bed in dus slaap lekker meiden!
@ steffie...pffff balen hoor, ik hou nog goede hoop! we duimen verder.... @ hier....heerlijk geklust gisteravond de eerste zwemmers voor vruchtbare periode zijn aan het zwemmen! Ik geloof dat er nog iemand een echo krijgt toch? DUIM DUIM DUIM!!! Ben weer 2 dagen thuis dus kan ik mooi meelezen! Gelukkig is de wind gaat liggen, zodat we lekker naar buiten kunnen vandaag! mmm nog ff een testje er tegenaan gooien! GOEDEMORGEN IEDEREEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ steffie dat is niet hte nieuwes wat je idd wilde horen. zit je nog een week in spanning knuffel. @ hier mijn ongi gevoel komt al. zegt wel genoeg dan... zo ff hele huis poetsen en dan dansschoenen zoeken
Goeiemorgen allemaal! Steffie wat jammer dat je nog steeds geen duidelijkheid hebt! Ik ga vanmiddag eindelijk in hondje bevrijden!
Hahaha hilarisch! Ik droomde eerst heel veel, nu hangt er een dromenvanger in onze slaapkamer en het is een heel stuk minder geworden!
Goedemorgen!!! Hier ok geslapen en stond op en ben weer afgevallen! sinds mijn laatste ongi ineens al een anderhalve kilo weg! Lijkt alsof ik mijn lichaam van januari terug heb! Nu hopen dat het ook raak is en blijft deze ronde als alles gereboot is!
Ik ga dag 28-29 pas testen. Vorige keer heb ik voor NOD getest, en dan die onzekerheid die je dan nog hebt....
@steffie Balen dat je nog geen definitieve uitslag hebt! Ik blijf voor je duimen! @Bloemmm Dank je Super dat je een gezellig dagje hebt gehad! @muurbloempje Dus weer flink aan de klus hihihih En ik krijg om 11 uur een echo (meerdere dagen achter elkaar om te zien of er een eisprong is!) @zomaar Ik ga voor je duimen dat het niet je ongie is!