ik heb sinds december een Mirena, maar wordt eigenlijk steeds langer ongested. Voor de spiraal was ik t hooguit 4 dagen, en nu zit ik al op de 2 weken Daarbij komt ook nog eens dat ik al 2 weken voor ik ongi word buikpijn heb. Ben er dus de hele maand bezig :S Herkent iemand dit? Als dit zo blijft gaat hij er uit!
Ik blijf deze topic even volgen, want zit er namelijk aan te denken om de Mirena te laten plaatsen! Ik ben dus benieuwd...
Mmmmm, ik lees hier op ZP heel veel minder goede eigenschappen over de Mirena, geloof dat ik toch af ga haken en me nog maar eens heel goed laat informeren bij de HA!
vriendin van mij heeft hem net laten verwijderen, zij was wel 6 wk achter elkaar ongi Zij had hem net zo lang als ik
@maxje, ik heb 1 maand geleden de mirena laten verwijderen. vreselijk! buikkrampen en 2 weken lang ongesteld! het is echt niet aan te raden x
heb mirena 3 jaar gehad en was elke keer 2.5 week ongi, 1 week niet.. 2.5 ongi, 1 week niet geen wonder dat ding zo betrouwbaar is he was een verademing toen ik hem weer heb laten verwijderen
Bij mij gaat ie er woensdag ook uit want ik ben 1 week niet ongi en 3 weken wel en ik word daar zeker niet vrolijk van !! Dus geen goede ervaring met de mirena.
Hier 2 verschillende ervaringen met de mirena Na de geboorte van Casey heb ik hem laten zetten, had nergens last van en werd gelijk niet meer ongi. Na de geboorte van Mitchell weer de mirena laten zetten en nu was het echt een ramp, gelijk veel ongi en buikpijn Op den duur werd de pijn zo erg dat ik niet meer kon lopen, blijkt dat hij is gaan ontsteken. Gevolg baarmoeder ontsteking, dus ding eruit na 7wk Voor mij geen mirena meer, terwijl hij de eerste keer goed bevallen is.
TS: ik had precies hetzelfde, 2 weken van tevoren voel je je ongi al aankomen met buikpijn en alles, en vervolgens was ik ook nog eens bijna twee weken ongi! Vreselijk! En daarnaast nog die onheilspellende pijnscheutjes in mijn onderbuik.. blegh! Ik heb hem na 5 mnd laten verwijderen!
jemig zeg, dat is dus best bij veel meiden zo Ik ga maandag bellen om hem er uit te halen en dan maard e cerazette pil proberen..
nou, hij is eruit hoor... Hij was er half uit, het pootje was zichtbaar. Dat was dus de reden dat ik zo lang vloeide
He meiden, wat rot dat de mirena zo slecht is bevallen! En voor de meiden die twijfelen of ze aan gaan beginnen wil ik mijn tegengeluid laten horen. Ik heb nu 7 jaar een mirena gehad en heb tussentijds een mirena laten vervangen aangezien er toen geen kinderwens was. Bij mij was er klein beetje kramp bij plaatsing en daarna had ik er geen hinder meer van. Ik heb verschillende mensen in mijn omgeving de mirena aangeraden en ook van hen heb ik geen negatieve geluiden meer gehoord. Ik werd nog maar 4 tot 5 dagen ongesteld en kon het vaak met inlegkruisje af. Voor de mirena was ik 7 dagen aan de gaan met ongi en moest de eerste dagen echt elke 2 uur naar toilet voor verschoning. Dus... goed bevallen hier en zeker een aanrader om het te laten plaatsen! En de nare ervaringen worden vaak eerder gedeeld met anderen dan de positieve ervaringen. Ik heb zelf een HA getroffen die zeer weinig ervaring had met plaatsen en hij overlegde met mij wat ik wilde. Ik heb toen besloten het wel bij hem te laten verwisselen en als het niet ging dat ik dan door zou gaan naar gyn. Het is goed geplaatst. Een vriendin trof een HA die m niet wilde plaatsen, want was nog onbekend ermee. Dat is prima en zij is naar mijn andere ervaren HA gegaan (ben verhuist in tussentijd vandaar). Ik hoop dat de HA hun verantwoording ook nemen hierin en eerlijk blijven over hun kunde over het plaatsen. Mogelijk neemt dit veel onnodig leed weg. Ook een HA hoeft niet alles te kunnen, toch? Mocht je nog vragen hebben stuur me dan een pm
fijn dat hij jou goed bevallen is!!! Karina: ja , ik had dus gewoon zwanger kunnen worden!! Maar als je zolang ongi bent, kimt er van sex niet zoveel, haha. De mirena was bij trouwens door de huisarts in opleiding gezet, voor haar de eerste keer... Vraag me dus af of hij wel goed gezet is... De huisarts zelf keek wel mee. Ik kan nu dus kiezen wat ik wil, maar als ik weer een spiraal wil moet ik 3 mnd wachten